Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

Merhaba beautyperry.com okuyucuları ? İki sezondur popüler olan dizüstü çizmelerden bahsedeceğim.Dizüstü çizmeler iki sezondur en sık tercih edilenler arasında. Madem iki sezondur popüler bende sizlere dizüstü çizmeleri araştırdım.

İncelememize Zara markasıyla başlayalım. Zara bu sezonda dizüstü çizmeler konusunda oldukça iddialı.

Birçok modelde çok fazla seçenek bulunuyor;Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

Zara siyah renk dizüstü çizmelerinin yanında renkli dizüstü çizmeleriylede bu sezon ön planda onlara da şöyle örnek gösterebilirim.Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

Çok fazla tavsiye edeni olmaz belki ama bu modelleri de ön sıralarda yerini alıyor.

Dizüstü çizme kullanımı elbiselerle, eteklerle, taytların üstüne kombinlenebilecek parçalar. Örneğin kış aylarında kazak elbiselerle, kalın taytlarla çok güzel kombinlenebilir bence.

Şimdi de farklı markalardan dizüstü çizmeleri inceleyelim.

Ayakkabı söz konusu olunca Hotiç markasından bahsetmeden geçemezdim. Fiyat olarak yüksek bir marka evet ama kalite konusunda fiyatını hakedenlersen bence. Aşağıdaki iki modelde bu seneye ait Hotiç dizüstü çizmeler.

Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

Bu sene tüm markalar gibi giyim markası olan Bershka markasında da dizüstü çizme görebiliriz. Alttaki görselde bu markaya ait.

Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

Tabi bu çizmeler iyi hoş fakat her vücut tipine uyan bir model değil maalesef. Biraz uzun boylu olmak gerekiyor. Yoksa boyunuzu iyice baskın gösterebilir.

Şimdi de dizüstü çizmelerle ilgili kombin önerileri paylaşacağım.

Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

En kolay kombin taytla olan kombindir. Tam da giy çık modunda. İsterseniz büyük bir çantayla istersenizde çapraz askılı bir çantay kombinlenebilir. Siyah kazak yerine bordo, mürdüm,gri gibi renklerde kullanılabilir.

Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

Tek parça elbise kurtarıcı parçadır her zaman. Bu görselde onlardan biri simsiyah bir elbiseyi gri çizmelerle tamamlamış. Şık hemde spor bir kombin olmuş.

Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

En beğendiğim kombin bu oldu sanırım. Bluz, etek, deri ceket ve dizüstü siyah çizmeler. Tek renk etekte. Kombinin star parçası etek. Eğer farklı bir renkte çizme kullanılsaydı kombin çok kötü yerlere gidebilirdi. Gerçekten çok güzel bir kombin olmuş.

Siz sezon trendi olarak dizüstü çizmeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Mutlaka herkes bir dizüstü çizme edinmeli midir sizce? Aşağıda yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir;


Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

Kış Kombin Önerileri


 

Sezon Trendi: Dizüstü Çizmeler

Hakkında FeyzaKurt

Merhaba? Ben Feyza. Makyajla ilgilendiğim için sizinle de bir şeyler paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir