Askısız, Toparlayıcı, Dolgun Gösteren Sihirli Sütyen İnceleme

Askısız, Toparlayıcı, Dolgun Gösteren Sihirli Sütyen İnceleme

Sevgili beautyperry.com okuyucuları, bu yazımda sizlere ilginç bir üründen bahsedeceğim; Sihirli Sütyen.. Kadınlar için büyük bir önem taşıyan göğüsler bir kadının en önemli silahıdır. Küçük göğüslerden mi şikayetçisiniz? Daha dik ve dolgun göğüslere sahip olmak mı istiyorsunuz? Toparlayıcı güzel bir ürün arayıpta bulamıyorsanız yazacaklarımı iyi okuyun.

Şimdi bu sorunların hepsinin üstünden gelecek ürünün özelliklerine bakalım. Sihirli sütyen olarak adlandırılan bu ürünler, silikon veya ped şeklinde üretilen sütyenlerdir. Ekstra destek sağlayan bu sütyen modelleri, yanlardan ve göğüs altından uyguladığı destek ile göğüslerin çekici ve daha belirgin görünmesini sağlar. Standart destekli modellerden 2 kat daha fazla destek sağlar.

Sihirli Sütyen Nasıl Kullanılır?

Kullanımdan önce, göğüs bölgenizi yıkayın ve durulayın. Krem veya yağ kesinlikle kullanmayın. Daha sonra sütyen ortasındaki ipi kullanarak sıkıştırıp silikon kupları sütyene yapıştırın. İpi sıkıp istediğiniz ideal şekli verin ve son olarak, kullanımdan sonra göğsünüze nemlendirici krem sürmeyi unutmayın. Bu tür özel ayarlanabilir sütyenlerde, özel tasarım kanatlar ve dikleştirme özelliği bulunuyor. En önemli özelliği ise daha dolgun göğüsler! Kısacası özgürlük! Siz istemedikçe üzerinizden asla düşmüyor.

Askısız, Toparlayıcı, Dolgun Gösteren Sihirli Sütyen İnceleme

Bu özel tasarım sihirli sütyende kopça, askı derdine son veriliyor. Bütün kıyafetlerin içine rahatlıkla giyebilirsiniz. Kesinlikle belli olmayan özel tasarıma sahip. Günlük kıyafetler, gelinlik, askısız, alçak gömlekli kıyafetler, ince askılı bodyler, abiye veya sırtsız kıyafetler hepsiyle tam bir uyum içindedir.

Çok beğendiğiniz fakat göğüslerinizi toparlayıp dolgunlaştıracağına inanmadığınız bir bikini beğenmişseniz, onu almaktan vazgeçmek yerine, bikini içine bu askısız sihirli sütyeni giyebilirsiniz. 3 farklı renk seçeneğine sahiptir. Mavi, siyah ve ten rengi. Askısız ve dikişsizdir. İç kısmındaki yapışkan sayesinde göğüslerinize kolayca yapışıyor.

Her kullanımdan sonra elde hafifçe sabun ve deterjanla yıkayabilirsiniz. Yıkadıktan sonra kurumaya bıraktığınız sihirli sütyenin yapışkanlı kısmı eski haline dönecektir. Nasıl görünmesini istiyorsanız.. iple ayarlayabildiğiniz için özgürsünüz.

Ürün ağırlığı ne kadar diye merak ediyorsanız, ürün ultra hafif sadece 37 gram. Benzerlerinin 1/5 i kadar hafiftir. Bu sihirli ürünü, silikonlu göğüslere sahip olanlar da rahatlıkla kullanabilir. 6 cm’ye kadar dolgunluk sağlamaktadır. Sizlerde bahsettiğim özelliklerini beğendiyseniz ve böyle bir ürüne sahip olmak isterseniz gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Sihirli Sütyen Kullananlar, sizde eklemek istediklerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.İlginizi Çekebilir;

Askısız, Toparlayıcı, Dolgun Gösteren Sihirli Sütyen İnceleme

Hakkında İpek YELDEN

Herkese merhaba! Ben İpek. İç mimarlık öğrencisiyim. Uzun süredir bu sitede ürün yorumu, karşılaştırma yazısı ve incelemesiyle sizlerleyim. Bana eşlik etmek isterseniz beklerim. Takip edebileceğiniz diğer hesaplarım: İnstagram: @blogbyyipek Twitter: @ipek_yelden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir