Küçük Göğüslere Bitkisel ve Kesin çözüm - Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Küçük Göğüslere Bitkisel ve Kesin çözüm – Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Merhabalar, bugün çok özel, çok muhteşem ve kesin sonuç veren, yine bir bitkisel malzemeler ile yapılan, tamamen güvenilir bir güzellik sırrı paylaşmak istiyorum sizlerle. Bu tarif küçük göğüslerinden şikayetçi olan bayanlara gelsin.
Bu anlattıklarımı başka sayfalarda bulamazsınız bayanlar ona göre gözlerinizi dört açın. ?

Bitkisel Yolla Göğüs Büyütmek

Şimdi öncelikle çoğumuz küçük göğüslerimizi kafaya takıp acaba silikon yaptırsam ne kadara mâl olur? Çok acır mı? Ya da vücudumun başka yerinden yağ dokusu aldırıp oraya mı ekletsem? Diye düşünmüşüz ve araştırmışızdır. Tıp ilerledi evet ama canınızı acıtmanıza, o kadar paralar dökmenize hiç gerek yok.
Çünkü şimdi anlatacağım tarifle 2 ayda kesin sonuç alacaksınız. Hem maliyeti çok cüzi hem de acısız ve tamamen doğal yollarla kalıcı olarak göğüslerinizi 2 bedene kadar büyütebilirsiniz.

Evde Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Malzemelerimiz;

  • Aktarlardan 7-8₺ ye kolayca bulabileceğiniz çörekotu yağı,
  • Melisa otu (oğul otu da deniyor) ve son olarak rezene.
  • Otların miktarı göz kararı ikisinden de ikişer avuç kadar olsun.

Uygulamaya gelirsek;

Çörekotu yağını her gece yatmadan önce bir elinize 5-6 damla damlatıp bir göğsünüze saat yönünün tersine doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak yedirecek ve diğer elinize de aynı miktarda damlatıp yine aynı işlemi yapacaksınız.

İki göğüs için toplam 10 dakika süren bu işlemi düzenli olarak iki ay boyunca her gece yapmanız gerekiyor. Yoksa istediğiniz sonucu alamazsınız.

Melisa otu ve rezeneyi ise mümkünse hergün taze olarak çay gibi demleyip içmelisiniz. Hergün olmasa da olur ama haftada 4 kupa bardağı kesin olarak içmelisiniz.

Melisa Otu ve Rezene Çay olarak Nasıl Demlenir? 

Demliğinize 2 su bardağı kaynar su ekleyip kaynatın. Birer yemek kaşığı rezene ve melisa otundan ekleyin. Biraz daha kaynatıp demlenmesini bekleyin. Süzgeçle süzerek için.

Bu süreç belirttiğim gibi sadece 2 ayınızı alacak ve kilonuz, boyunuz, hormonsal yapınızın değişkenliğine göre iki bedene kadar göğüsleriniz kalıcı olarak büyüyecektir.

Çörekotu yağıyla yapılan masaj kan dolaşımını hızlandırıp göğsünüzün daha dolgun olmasını sağlarken rezene ve melisa otu da göğüslerde hormon salgılanmasını arttırır ve büyümesini sağlar.

Bu arada çörekotu yağı poğça gibi kokmanıza neden olabilir sabaha kadar geçiyor merak etmeyin. ?

Ek olarak şunu da belirtmek istiyorum. Bu işlemlerin uygulamaya başladığınız ilk zamanlar etkisini gösterdiği için göğüslerinizde sertleşme ya da regl dönemi öncesi gibi hafif bir sızı olacaktır sakın korkmayın bu belirtiler, uygulamanın işe yaradığının göstergesidir.


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir