Kadınların Gözdesi Suni Kürk Modelleri
Kahverengi Kurk

Kadınların Gözdesi Suni Kürk Modelleri

Kadınsı, şık ve klasik sevenler yeni sezonda kendine uygun bir suni kürk almalı çünkü suni kürk trendi devam ediyor. Birkaç sezondur devam eden bu akım sadece kış sezonu için değil artık bahar sezonlarını da içine almış gözüküyor. Bir birinden şık yeni sezon suni kürk modelleri çok iddialı.

Kadınların Gözdesi Suni Kürk!

Daha önceleri kürk denince “orta yaş ve üstü kişilerce kullanır” düşüncesi hâkimdi. Mücevherat gibi lüks tüketim ve ihtişam akla gelirdi. Uluslararası Hayvan Hakları Savunucularının tepkisi ile modacıların imitasyon suni kürke kreasyonlarında yer vermeleri ve yeni jenerasyonun gösterdiği yoğun ilgi suni kürkün yeniden trend haline gelmesini sağlamış oldu.

Soğuk günlerde görünüşüyle içimizi ısıtatacak suni kürkler, görselliğiyle de tarzınıza çok sıcak bir hava katıyor.  Modacılar da tasarladıkları yeni renkli suni kürk modelleri ile bu trendi taşıyıp, kadınların günlük hayatlarında spor ve şık olmalarını sağladı.

Kıyafetlerinizi suni kürklerden üretilen kaban ve Jean ile kombinlediğimizde oldukça spor ve kadınsı bir görüntü ortaya çıkıyor. Renkli ve farklı desenlerde kürk yelek, mont, kaban, şal, atkı ve etol gibi aksesuarlar ile  etek, tayt, pantolon gibi kıyafetlerinizin üstüne kombinler uydurabilirsiniz.

Günlük kullanmış olduğunuz kıyafetlerde ve gece kombinlerinizde kullanabileceğiniz kürkünüzle her daim zarif bir şıklık elde edebilirsiniz. Kürk sevmiyorsanız, suni kürk detaylı palto veya kaban tercih edebilirsiniz.

Önceleri kürk sadece belli mağazalardan alınırken artık avmlerdeki hemen her mağazanın vitrininde görebilmekteyiz. Bununla birlikte dikkatimizi çeken, kürk denince ilk akla gelen leopar desenli ürünler oluyor ve bizleri gerçekten cezbediyor.

Modacılar her yaş grubuna hitap edecek tasarımlarıyla kürkü kumaş, deri, süet ve trikolar ile farklı desenler ve kesimler ile bütünleştirmişler.

Kürk giymekten hoşlanmayanlar içinde kıyafetlerinizin üzerini tamamlayıcı olarak kürk şal ve atkılarla şık kombinler yaratabiliriz. Spor giyinmekten hoşlananlar bu tarz kıyafetlerinizi ve aksesuarları Jean mağazalarında bile bulabilirsiniz.
İşte Birbirinden Şık Suni Kürk Modelleri

Kendinize uygun, her model ve renkte uyarlayabileceğiniz bir kürk çeşidi imitasyon da olsa gerçeğinden ayırt edilemiyor. Suni kürk ile kıyafetinizi tamamlayabilir, kendi stilinizi yatarak iddialı kombinler oluşturabilirsiniz.


Hakkında Özgen Yaşlı

Bilgilerini paylaşmayı seven yeniliğe açık pozitif bir insan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir