Ana Sayfa / Moda / Kombin Önerileri / Fi Çi Dizi Kıyafetleri- Özge Stili

Fi Çi Dizi Kıyafetleri- Özge Stili

Azra Kohen’in “Fi Çi Pi” kitabından esinlenen ve 2 sezondur sezonun en dikkat çeken ve en popüler dizisi olan Fi, gerek değişik konusu, gerekse de kıyafetleri ile oldukça dikkat çekiyor. Birçok kişi dizideki karakterlerin ne giydiklerini en ince ayrıntısına kadar dikkat ediyor ve dizi bittiğinde ise ne giydiklerini araştırmaya başlıyor. Fi dizisi ise birçok moda severin kalbini şimdiden fethetti bile. Fi Çi Özge stili;

Fi Çi Özge Stili

Fi Çi dizisindeki Duru karakterinin (Serenay Sarıkaya) stil incelemesinin ve kıyafet/takı markalarının yazısını önceden yazmıştık. Eğer hala okumadıysanız; Fi Çi Dizi Kıyafetleri- Duru Stili

Özge karakterinin kıyafetleri Duru’nun kıyafetlerine göre çok daha sade olduğunu söyleyebiliriz. Özge, Duru’ya göre gündelik hayatında çok daha koyu renkler tercih ediyor. Duru, daha açık renkli kıyafetler tercih ederken, Özge ise Duru’nun tam tersi siyah, kahverengi, bordo, gri gibi koyu kıyafetler giyiyor.

Gündelik hayatında jean pantolon giymeyi çok seven Özge, genellikle tercihi mom jean ler oluyor. Jean pantolonların üzerine bluz veya kazak giyen Özge, genellikle tercihi mevsimlere göre oluyor.

Özge’nin günlük makyajı da oldukça sade ve doğal oluyor. Özge karakterinin dizideki makyajı için özel bir makale hazırladık. Eğer hala okumadıysanız bakınız: Fi Özge (Berrak Tüzünataç) Makyajı

Dizinin 2.sezonundan itibaren Özge karakterinin tarzının da oldukça değiştiğini görebiliyoruz. Özge, rolü gereği bir iş kadını olduktan sonra daha feminen ve şık bir tarzı olmaya başladı.

Berrak Tüzünataç’ın canlandırdığı Özge karakterini, 2.sezondan itibaren daha fazla elbise ve etek kombinleri ile görmeye başladık.

Özge’nin üst fotoğraftaki takılarının markası Kismet By Milka‘dır.

Genellikle koyu renkler tercih eden Özge, makyajda da oldukça sade bir görünüm sevdiğini söyleyebiliriz.

Mutlaka Okumalısın!  70. Cannes Film Festivali'inde Dikkat Çeken Kırmızı Halı Elbiseleri

Özge’nin üst fotoğraftaki küpelerinin markası da Kismet By Milka‘dır.

Özge karakterinin küpelerinin tamamı Kismet By Milka markasına ait oluyor. Üst fotoğraftaki küpelerinin markası da Kismet By Milka‘dır. Özge, stilini tamamlamak için genelde minimal takıları tercih ediyor.

Özetle, genelde günlük hayatında kot+kazak giyinmeyi tercih eden Özge karakteri, hem sportif tarzı hem de gece kıyafeti ile kısacası her tarzı kendine çok yakıştırıyor.

 


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 20 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Mutlaka Okumalısın

Evliliği Anlamlandıran İki Halka: Alyans

Evliliği Anlamlandıran İki Halka: Alyans Evliliği Anlamlandıran İki Halka: Alyans. Biliyorsunuz, bir önceki yazılarda evlilikten, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir