Fi Çi 8.Bölüm Kıyafetleri

0
36

İnternet dizisi olan ve başladığı ilk günden beri dillerden düşmeyen Fi dizisi, gerek konusu, gerekse de oyuncu kadrosu ile  son günlerde çok beğeniliyor. Dizideki oyuncuların kıyafetleri, her bölümden sonra olay oluyor, araştırılıyor, mümkün ise satın alınıyor. Dizideki karakterlerin tarzları, makyajları, karakterleri ile birçok yazı yazıldı, çizildi. Bölüm bölüm incelemek gerekirse işte Fi Çi 8.bölüm kıyafetleri ;

Artık herşey anlaşılmaya, seyircinin aklında en ufak bile soru işareti kalmamaya başlar, Fi Çi 8.bölümde. Duru artık birlikte olduğu ve kendi isteği üzerine gittiği Can Manay’ın ne kadar da psikopat olduğunu, onun için neler yapabileceğini nihayet anladığını gördük. Bu bölümde tarzı hakkında sonsuz yazılar yazılıp çizilen bir Duru tarzı göremiyoruz. Tabiki de dizide bu bölümde yaşadıklarından dolayı.

Fİ Çİ 8.BÖLÜM KIYAFETLERİ

Duru’nun siyah düz kazağının markası Rue fiyatı ise 165 TL.

Berrak Tüzünataç’ın yani Özge karakterinin dizide 2 bölümdür giydiği V yaka gri kazağının ve siyah pantolonun markası ise Que , fiyatı ise 289 TL.

Özge ise, Can Manay’dan almak istediği intikam için yanıp tutuşmaktadır. Bu öyle bir intikam hevesidir ki, kendisini bu bölümde bile tehlikeye atmaktan asla çekinmemektedir. Sadık Murat Kolhan’ın beklemesini söylediği halde, Özge iyice sabırsızlanmaktadır.

Simsiyah bir stil ile neredeyse bütün bölümü geçiren Duru’nun paltosunun markası da Rue.

Özge’nin Duru’ya yardım etmek için verdiği telefon numarasını Can, tesadüf ile Duru’nun üzerinden bulur. Çok sinirlenen Can, Duru’yu banyoya kilitleyerek dışarıya çıkar. Ardından, Duru banyonun camından kaçmayı başarır ya da Duru kaçtığını sanır. Anayola çıkan Duru’yu kaçarken Can görür ve onu yeniden eve götürür. Duru, iyice çaresiz kalmıştır.

Bilge’nin giydiği kabanın markası ise Twist. Ancak sadece mağazalarda bulabilirsiniz, online satışı yok.

Can Manay’ın giydiği bluzün markası Beymen.

Duru her türlü yolu deneyip, Can’dan kurtulamayacağını anladığı zaman da kendisini bir odaya kilitleyip, evde yangın çıkarmaya çalışır. Tek amacı, Can’ın polisi veya itfaiyeyi aramasıdır ancak Can yine de kilitli odaya girer ve Duru’yu yangından çıkarmak ister. Bunun üzerine Duru, evlerinin camından Can’ı iter ancak Duru tek bir şeyi unutmuştur. “Can, ölüme bile ancak Duru ile gider.” Bu nedenle Can tam düşerken, Duru’yu da kendisine doğru çeker.

Can Manay da bütün bölüm boyunca tıpkı Duru gibi simsiyah kıyafetler tercih etti. Can Manay’ın siyah ceketinin markası ise Beymen.Fi Çi Dizi Kıyafetleri- Özge Stili

 

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.