Düşes'in Stili: Kate Middleton Seraphine Marlene Elbise

Düşes’in Stili: Kate Middleton Seraphine Marlene Elbise

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın stilini her kadın gibi çok beğeniyor ve ilgi ile takip ediyoruz. Neden Düşes’in en beğenilen ve konuşulan kıyafetlerini teker teker yorumlamıyoruz ki? Düşes’in stili hakkında daha öncesinde genel olarak bir yazı yayınlamıştık. Okumak için: Kate Middletonın Stili İnceliyoruz Kate Middleton Seraphine Marlene Elbisesini yorumluyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Kate Middleton  Seraphine Marlene elbisesi ile görüntülendi. Londra’da bulunan Place2Be ‘nin yeni genel merkezini açtı. Düşes, Place2Be ‘nin hem patronu, hem de kurucusu. Bu kuruluşun amacı ise okullarda okuyan çocuklara ek olarak psikolojik destek vermesidir. Uzatmadan, Kate’in stilinin detaylarına geçelim;

Düşes'in Stili: Kate Middleton Seraphine Marlene Elbise
Kate Middleton Seraphine Marlene Elbise

Düşes Kate,  Seraphine Marlene elbisesini ilk defa Place2Be açılışı için giymiyor. Daha öncesinde geçtiğimiz aylarda Oslo’da da giymişti. Giydiği elbiseleri, tekrar tekrar giyerek değerlendiriyor. Ne kadar güzel, keşke herkes böyle olabilse..Açıkçası Kate’in gerek günlük hayatında gerekse de şık davetlerde giymeyi en çok sevdiği renklerin başında mavi geliyor. Bir röportajında da mavi rengi çok sevdiğini ve ona huzur verdiğini söyleyen Düşes, gardrobunda sıklıkla mavi rengi bulunduruyor.

Kate, mavi elbisesini siyah stiletto ve siyah mini çantası ile tamamlamış. Daha öncesinde siyah stilettolarını ve clutch çantasını birçok kere görmüştük. Mavi ile siyahın uyumunu günlük hayatında sıklıkla kullanıyor. Açıkçası, laciverte yakın bu mavi tonunu tamamlayabilecek en iyi renkte siyah olmalıdır.

Düşes'in Stili: Kate Middleton Seraphine Marlene Elbise
Kate Middleton Stili

Kilo aldıkça güzelleşmiyor mu sizce de? Saçlarını her zamanki gibi açık bırakmış. Düşes, saçlarını genellikle dalgalı ve açık bırakmayı seviyor. Açıkçası, ona en çok bu saç stili yakışıyor diyebiliriz. Kate’in makyajına bakacak olursak; Kate günlük makyajını her zamanki gibi bu kombininde de tamamlamış. Her daim doğal bir makyaj taraftarı olan Düşes, bu kombininde de oldukça doğal bir şekilde lacivert göz makyajı, nude tonlarda bir ruj (Kate her daim nude tonlarda ruj kullanıyor) ve pembe bir allık kullanmış.

Hamile dönemlerinde gardrobunda eski parçalar ile zamansız şıklık yaratan Düşes, “Sarayın En Tutumlu Kadını” olarak her daim gündemden düşmüyor. Bu stilini oldukça beğendik. Açıkçası Kate moda dünyasında “şıklık ve zarafet bir arada” nasıl kullanabileceğini bizlere öğreten en iyi kişilerden biri.

Kate Middleton Seraphine Marlene elbisesiniz nasıl buldunuz?


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

1 Yorum

  1. Düşesin her giydiği kıyafet çok güzel:)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir