Kate Middleton'ın Stili İnceliyoruz

Kate Middleton’ın Stili İnceliyoruz

Cambridge Düşesi güzeller güzeli Kate Middleton. Bütün kadınların yaşamak istediği hayatı yaşıyor, bir giydiği kıyafet senelerdir konuşuluyor, stili her kadın tarafından çok beğeniliyor ve araştırılıyor. Kelimenin tam anlamıyla prensesler gibi bir hayat yaşıyor Kate Middleton. Hayli ile giydiklerine ve stiline de fazlasıyla önem veriyor. İşte Kate Middleton’ın Stili ;

Kate Middleton’ın Stili

Kate Middleton'ın Stili İnceliyoruz
Kate Middleton’ın Stili

Güzeller güzeli düşes, öyle bir gülüyor ki açıkçası içimizi ısıtıyor. Her gittiği ortamda, sıkılmadan, büyük bir sabır ve sevgi ile ortamı süslüyor resmen.Öncelikle Kate Middleton’ın stili rastgele bir stil değil. Ziyarete gittiği her ülkenin bayrak rengine göre elbise giyiyor. Ne kadar büyük bir mütevazilik, öyle değil mi? Örneğin, üst fotoğrafta gördüğünüz Yeni Zelanda ziyaretinde giydiği siyah elbisenin üzerindeki işlemeler Yeni Zelanda’nın simgesi olan eğrelti otudur. Bu sebeple gittiği ülkelere güzel bir jest yapıyor düşes.

Kate Middleton’ın genel tarzının başına ise; etek ve elbiseler geliyor. Gündüz davetlerinde ve sokak stilinde genellikle elbise veya etekler tercih ederken, akşam davetlerinde de tercihini uzun ve daha gösterişli elbiselerden kullanıyor. Açıkçası stilinin tek bir sırrı var; zarif ve sade olması.

Kate Middleton'ın Stili İnceliyoruz
Kate Middleton’ın Stili

Elbise ve etek giydiği zaman etek boyuna oldukça dikkat eden Kate (Bunu Kraliçe özellikle bizzat talep ediyor) tercihlerini zarif seçimlerden kullandığını söyleyebiliriz. Renk tercihlerinde de oldukça geniş bir renk skalası var düşesin. Ancak onu sıklıkla mavilerin içerisinde görebiliriz. Zira Kate Kate Middleton’ın Stili denildiği vakit, aklımıza hemen mavi renk geliyor. Güzel düşesin mavi renge ayrı bir zaafı var diyebiliriz. Çokta iyi oluyor çünkü ona mavi renk ayrı yakışıyor!

Kate Middleton'ın Stili İnceliyoruz
Kate Middleton’ın Stili

Düşes, stilini tamamlamak için genellikle takılardan yardım alıyor. Onu çok gösterişli ve çok büyük takılar ile görmek neredeyse imkansız.. Düşes, minik ve zarif takılar takmayı daha çok seviyor. Her daim kulağında küçük zarif bir küpe, boynunda ince zincirli bir kolye ve parmaklarında oldukça zarif bir yüzük ile görüyoruz. Ayrıca düşesin, broş takmayı da çok sevdiği biliniyor. Çanta olarak da genellikle küçük ve el çantası sevdiğini görüyoruz.

Kate Middleton'ın Stili İnceliyoruz
Kate Middleton’ın Stili

Her daim renkli giyinmekten çekinmiyor güzeller güzeli düşes. Bazen siyahlara bürünüyor, bazen fuşya veya sarı gibi cesaretli renkler ile görüyoruz onu. Ayakkabı seçimini de çoğunlukla stiletto olarak tercih ediyor. Çoğu zaman, nude ve siyah renkli stilettolar giyiyor.

Kate Middleton'ın Stili İnceliyoruz
Kate Middleton’ın Stili

 

Kate Middleton’ın Stili ayrıca “En Tutumlu Stil” de diyebiliriz. 🙂 Zira kendisi sarayın en tutumlu hanımefendisi desek, doğru demiş sayılırız. Düşesin giydiği bir kıyafeti, çoğu zaman üzerinde yenide görüyoruz. Özellikle giydiği elbiseleri, ayakkabıları; neredeyse çoğu davette veya sokak stilinde yeniden giydiğini görüyoruz. Hatta bazen bir kabanı veya elbiseyi senelerce onlarca kere bile giyiyor. Bu nedenle oldukça tutumlu ve zarif bir tutum sergilemiş oluyor. 🙂

Kate Middleton'ın Stili İnceliyoruz
Kate Middleton’ın Stili

Hatta üst fotoğrafta gördüğünüz düşesin botları yaklaşık 12 senelik. 12 senedir Kate, neredeyse her zaman bu botları giyiyor. Bu “12 senelik botlar” medyada oldukça ilgi odağı olmuş durumda.

Kate Middleton’ın Stili genel olarak zarif ve sade parçalar ile özenle seçilmiş, oldukça tutumlu ve şık. Siz Kate Middleton’ın Stili hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşesin stilini, elbiselerini teker teker yorumlamamızı ister misiniz? Yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

1 Yorum

  1. Ne kadar zarif ve şık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir