Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası

Çiçekli Tulum Modası – Yeni Trendler – Yaz Modası

Herkese merhabalar. Sizleri cilt bakımından makyaja, güzellik ipuçlarından saç modellerine, yeni trendlerden modaya kadar bir çok kategoride en son gelişmelerle karşıladığımız sitemizde modayı adım adım takip etmeye devam ediyoruz. Bugün de sizleri yeni bir Moda Trendi ile karşılıyoruz; Çiçekli Tulum Modası!

Yazın gelmesiyle kıyafet reyonları cıvıl cıvıl olmaya başladı. Bu cümbüş ile birlikte reyonlara bir çok desen giriş yaptı. Hadi gelin bunları hep birlikte inceleyelim.

 Çiçekli Tulum Modası

Öyle bir desen var ki her yerde gözümüze çarpmaya başladı. Evet sizinde tahmin ettiğiniz gibi çiçek motifleri. İrili ufaklı bazen karmaşık bazen fazla sade olan bu desen yanında tulumları da getirdi.

Her yere giderken uyarlayabileceğiniz, kadınların kurtarıcısı, tek parçayla şıklık yaratmaya izin veren tulumlar da sıklıkla çiçek motifleri görmeye başladık. Ve karşımıza oldukça şahane ürünler çıkmış. Ayrıca spordan, klasiğe bir çok çeşidi bulunan tulumları her türlü ayakkabıyla çok kolay kombinleyebilirsiniz.

Özellikle bu senenin modası olan tek bantlı topuklu ayakkabılar ile iş yemeğine, beyaz spor ayakkabılar ile arkadaşlarınızla gündüz gezmelerine uyarlayabilirsiniz. İsterseniz plajda, isterseniz bir iş yemeğine giderken giyin her zaman dolabınızda kurtarıcı parçanız olacaktır.

İşte onlardan bir kaçını sizler için paylaşıyorum.

 

Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası             Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası   Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası

Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası

Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası

Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası

Çizgili Pantolonlar

Bu yaz çizgiler geri döndü ve pantolonlarımızı esir aldı.Sağımız solumuz çizgili pantolon oldu.Bu pantolonlar ile çok başarılı kombinler yaratabilirsiniz.İşe giderken,iş yemeğine giderken,arkadaşlarınız ile kahve içmeye giderken kullanabilirsiniz.Size bir kaç kombin örneği bırakıyorum,bunlardan ilham alabilirsiniz.Ayrıca bu pantolonlar genelde bol kesime sahip olduğundan günlük hayatta kullanabileceğiniz çok rahat bir parça.

Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası                Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası

Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası
Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası

Bebe Mavisi Modası

Bu yaz reyonlarda hep desen görmeyeceğiz elbette tek renk kıyafetlerde var. Onlardan biride bebe mavisi renkte elbiseler, pantolonlar, ceketler… Bence bu renk her parçaya çok yakışıyor. Ben en çok ceketlerde, tişörtlerde ve ojede kullanmayı çok seviyorum. Bazı bebe mavisi elbiselerde muhteşem görünüyor. Hazır mezuniyet ve düğün zamanıyken bu rengi değerlendirebilirsiniz.

Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası

 

Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası              Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası

Tek Bantlı Ayakkabılar

Çok sade ve şık olan parçalarda bu sezon tek bantlı topuklu ayakkabılar var. Genelde süet ve rugan olan tek bantlı ayakkabılar bir çok elbise, etek ve pantolon altında çok şık duruyor. Bu ayakkabılar sayesinde stiletto modası neredeyse bitti bitiyor. Gerçi stilettoların modası hiçbir zaman geçmez ama artık sıklıkla tek bantlı ayakkabıları görür olduk. Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası Çiçekli Tulum Modası - Yeni Trendler - Yaz Modası

Bu yaz sıkça karşılaşacağımız trend parçalar bunlar.. Siz en çok hangisi sevdiniz? İlk önce hangi parçayı dolabınıza eklemeyi düşünüyorsunuz? Ben çiçekli tulum ve çizgili pantolonlar ile başladım.

Daha çok yazıdan haberdar olmak için beni sitemiz ve instagram üzerinden takip edebilirsiniz.Görüşlerinizi ve sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın..

Hakkında Buse Albayrak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir