Wet'n Wild® Max Fanatic™ Cat Eye Mascara İncelemesi

Wet’n Wild® Max Fanatic™ Cat Eye Mascara İncelemesi

Wet n Wild Max Fanatic Maskara Yorumları ile herkese merhaba arkadaşlar. Bu benim beautyperry.com sitesindeki ilk yazım olma özelliğini taşıyor. Kendimi her daim yazarak daha iyi ifade ettiğimi düşünüyorum. Konuşurken konu dağılabiliyor ama yazarken bunu kontrol etmek daha kolay bana göre. Vazgeçemediğim iki makyaj malzemesi: Ruj ve Rimel 🙂

O halde ilk paylaşımım da, en sevdiğim makyaj malzemelerinden olan Rimel ile olsun istedim.

Wet n Wild Max Fanatic Maskara

Wet'n Wild® Max Fanatic™ Cat Eye Mascara İncelemesi

Ben bu rimeli deneme ürünü olmadığı için inceleyemeden aldım. Açıkçası ambalajı ve rengi çok hoşuma gittiği için aldım diyebilirim. Wet’n Wild Maskarasının seçili ürünlerinde indirim olduğu bir zaman 11.25 ₺ almıştım.

Wet n Wild Max Fanatic Maskara yorumlarıma geçecek olursam;

  • Normalde hep kıl fırça yapıya sahip maskaraları tercih ederdim ama bu maskaranın ince ve sık taraklı bir fırçası var. Yumuşak değil ama kirpik diplerine zarar verecek kadar sertte değil, benim hassas gözlerimde bile herhangi bir hassasiyete ve kızarıklığa sebep olmadı.

Wet'n Wild® Max Fanatic™ Cat Eye Mascara İncelemesi

  • Plastik fırça tipinde olan maskaraların ortak özelliğidir ki; maskaranın ıslak yapısı ve plastik fırçanın esnekliğinden dolayı sürerken göz kapağına nokta nokta bulaşma yapabiliyor. Yine de dikkatli sürüldüğü zaman bu sorunun önüne geçilebilir diye düşünüyorum. Ben çoğu zaman fazla dikkat etmeyip odaklanmadan sürüyorum 🙂
  • Islak yapıda ama kuruması da çok uzun bir zaman almıyor.
  • Kirpikleri hem uzatıyor hem de dolgunlaştırıyor. Alırken daha önce kullanmadığım için beğeneceğimden pek umutlu değildim ama fırça yapısı sayesinde en küçük kirpiklere kadar ulaşıyor, etki ediyor.
  • Temizlemesi de kolay ben makyaj temizleme mendilleriyle gayet pratik, zorlanmadan çıkarabiliyorum. Geride herhangi bir kalıntı da olmuyor. Kirpiklerimde dökülme de yapmadı.

Wet'n Wild® Max Fanatic™ Cat Eye Mascara İncelemesi

Wet n Wild Max Fanatic Mascara Fiyatı

Uygun fiyatlı ve fiyatına oranla başarılı bir maskara olduğunu düşünüyorum. Uygularken bulaşması sizi çok rahatsız etmeyecekse, dilerseniz sizlerde bir şans verebilirsiniz 🙂 Wet’n Wild markasının ürünlerini Watsons ve Gratislerde bulabilirsiniz arkadaşlar. Fiyat ise indirimde olduğu zaman 10-12 ₺ arası internette ise 14-16 ₺ gibi fiyatlardan satılıyor.

Wet n Wild Max Fanatic Maskara kullananlar, siz de yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

 

Şimdilik görüşmek üzere 🙂

@kahvekokuluruj


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir