Güzellik İpuçları

En Güzel Maskara Önerileri – En İyi Maskaralar 2017

  

Maskara Önerileri – Biz kadınların bir makyajda en çok tercih ettiğimiz ürünlerden biri de maskara.  Göz makyajında en önemli ayrıntılardan birisi de kirpiklerdir. Farınızı, eyelinerınızı istediğiniz kadar mükemmel yapın, maskara olmadan o mükemmel etkiyi tamamlayamazsnız. Sizler için uzun zamandır severek kullandığım en güzel maskaraları anlatacağım.

En Güzel Maskara Önerileri

BENEFIT ROLLER LASH MASKARA

BENEFIT ROLLER LASH MASKARA

Kirpiklerimi topaklanma yapmadan teker teker ayıran nadir maskaralardan biri. Çok sevimli bir ambalajı var. Sabahtan akşama kadar akma, dökülme, topaklanma yapmadı. Tek kat sürmeniz bile yeterli oluyor. Verdiği hacimden ve uzatmasından çok memnunum.

MAX FACTOR 2000 CALORIE MASKARA

MAX FACTOR 2000 CALORIE MASKARA

Yıllardır maskara kullanıcısıyım, sevdiğim rimeller nadirdir. İşte bu maskara da, benim nadir sevdiğim rimellerden biri. Son zamanlarda en sevdiğim rimel diyebilirim hatta. Anneme de önerdim, şu an o da 2. Paketi bitirmekte. Maskara, klasik bir fırçaya sahip. Kirpikleri çok güzel bir şekilde kıvırıyor ve hacim veriyor. Sanki takma kirpik takıyormuşsunuz gibi. Tek kat sürmeniz bile günlük olarak yeterli oluyor. Bir şans vermenizi tavsiye ederim.

MAYBELLINE THE FALSİES BLACK DRAMA ‘ VOLUM EXPRESS

MAYBELLINE THE FALSİES BLACK DRAMA ' VOLUM EXPRESS   Yaklaşık 1 senedir severek kullandığım bu maskara kirpiklerimi yapıştırmadan teker teker ayırıp uzatıyor. Simsiyah rengi var ve siz silmediğiniz takdirde çıkmıyor, akmıyor. Maskarada çok seçiciyimdir, ama gündelik olarak en çok kullandığın maskara nedir siye sorarsanız, tercihim bu maskaradır. İsminde de belirttiği gibi, takma kirpik etkisini sonuna kadar yaşatıyor!

LOREAL FELINE MASKARA

LOREAL FELINE MASKARA

Yemyeşil görüntüsüyle aklımı çelen bu maskarayı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Kirpiklerimi tel tel ayırıyor, topaklanmıyor ve akmıyor. Anında kuruyan bir yapısı var. Kirpiklerimi çok güzel bir şekilde uzatıyor, kıvırıyor. Hacim verecek diye, kirpikleri yapıştıran maskaralardan nefret ederim ama bu maskara öyle değil. Verdiği hacmi çok seviyorum.

NARS Audacious Mascara

NARS Audacious Mascara

Tüm maskaraların ortak problemi, tek bir darbede temizlenemiyor olması. Fakat bu maskarayı sürdükten sonra çıkarması o kadar kolay ki. Üstelik bu özelliğinin yanında gün içerisinde hiç topaklanmıyor ve akmıyor. Çoğu maskarayı bir kere sürdükten sonra bir daha üzerine süremiyorsunuz. Fakat Nars Audacious Maskarayı gün içerisinde istediğiniz kadar tazeleyebilirsiniz. Bu zamana kadar kullandığım en sivri uçlu fırçası var ve bu da benim için artı nedenlerden biri.Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir