Nyx 'ten Alınması Gereken 5 Ürün

Nyx ‘ten Alınması Gereken 5 Ürün

Ünlülerin, youtuberların ve makyaj bloggerlarının en sevdiği markalardan biri olan Nyx markasıyla hala tanışmadınız mı? Ya da markanın en popüler ve en övülen ürünlerinden mi edinmek istiyorsunuz? Nyx’ten ne alınmalı, hangi ürünleri en meşhur?

Nyx 'ten Alınması Gereken 5 Ürün

İşte Nyx’ten alınması gereken 5 ürün;

Nyx 'ten Alınması Gereken 5 Ürün

LİKİT MAT RUJLAR

Eğer bir likit mat ruj hayranıysanız, likit mat rujlar günlük ve gece makyajınızın vazgeçilmezi ise; Nyx’in likit mat rujlarını muhakkak denemelisiniz. Birbirinden çeşitli rengarenk likit mat rujları ile muhakkak kendi zevkinize göre bir renk bulacaksınız. Yapıları oldukça yumuşak, sürümleri kolay. Dudaklarınızı çok fazla kurutmadan, yumuşacık bir şekilde mat görünümü ile istediğiniz renkte dudaklarınıza renk katacak olan likit mat rujları muhakkak denemelisiniz.

Nyx 'ten Alınması Gereken 5 Ürün

KONTÜR VE AYDINLATICI PALETİ

Kontür ve aydınlatıcıları çok sevenlere, müjde! Nyx’in kontür ve aydınlatıcı paleti, tam sizlik! Toplamda 8 adet renk bulunan palette, üst sıradakiler aydınlatmak için, alt sıradakiler de kontür yapmak için uygun renkler. Paletteki ürünleri, istediğiniz vakitte çıkarabilirsiniz. Bu nedenle, ürünler bittiği vakit, tekli olarak satın alabilirsiniz. Yapıları yumuşacık, toz yapıdalar. Pigmentli yapıları sayesinde, fırçanıza ufacık değdirmeniz yeterli olacaktır. Palette, altın yansımalı, gümüş yansımalı, birbirinden çeşit ve güzel aydınlatıcı bulunuyor.

Nyx 'ten Alınması Gereken 5 Ürün

STROBE OF GENIUS AYDINLATICI PALETİ

Yüzde ışıltı ve aydınlık görünüm bu aralar çok moda! İstediğiniz her tonlarda, birbirinden çeşitli bir aydınlatıcı paleti bütün makyajlarınızda kurtarıcınız olacaktır. İster açık tenli olun, ister buğday, ister esmer tenli olun, bu palette size ve sizin teninize yakışan aydınlatıcıyı muhakkak bulacaksınız. Üstelik, paletteki aydınlatıcıların yapısı yumuşacık ve çok pigmentli. Palet, uzun ömrü sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz.

Nyx 'ten Alınması Gereken 5 Ürün

NYX PERFECT FILTER FAR PALETİ

4 mevsimi bir arada yaşatan ve 4 mevsimde kullanılabilen birbirinden güzel renkler barındıran bir palet istemez miydiniz? Yardımınıza Nyx Perfect Filter palet yetişiyor! Mükemmel renk kombinasyonlarına sahip bu paletteki her rengi birbiri ile kombinleyebilirsiniz. Farlar, oldukça pigmentli. Çok rahat sürülebilip, çok rahat bir şekilde farları dağıtabilirsiniz. Daha bir çok renk seçeneği olan bu paletlerden kendinize uygun renkleri içeren paletlerden muhakkak edinmelisiniz.

Nyx 'ten Alınması Gereken 5 Ürün

NYX ISLAK BİTİŞLİ MAKYAJ SABİTLEME SPREYİ

Hazır ıslak bitişli makyaj, bu sıralar çok moda iken; makyajınızı ıslak bitişli makyaj sabitleme spreyi ile sabitleyin. Makyajınızın gün boyu kalıcılığını arttıran sprey, yüzünüze sağlıklı bir ışıltı veriyor. Makyajınızın pudralı görünümünü alıyor. Üstelik, yapış yapış hissettirmiyor. Sürdüğünüz BB kremi ya da fondötenin kalıcılığını gözle görülür bir şekilde arttırıyor.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

2 yorumlar

  1. Resmen almak istediklerimi sıralamışsınız en güzeli sanırım far paleti tüm renkleri birbirinden güzel baş köşede olması gerekenlerden ??

  2. Kesinlikle benim de almak istediklerim bunlar özellikle kontür ve aydınlatıcı paleti 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir