MAC'ten Alınması Gereken Ürünler

MAC’ten Alınması Gereken Ürünler

Birçok makeup artistin, ünlülerin ve makyaj bloggerlarının en sevdiği markalardan biri de M.A.C ‘tir. Eğer siz de M.A.C markasından bir koleksiyon oluşturmak istiyorsanız, fakat hangi ürünleri alacağınızı bilmiyorsanız; bu yazı tam size göre! MAC’ten alınması gereken ürünler

MAC’ten Alınması Gereken Ürünler

MAC'ten Alınması Gereken Ürünler

 1. MAC RUJLAR
  Tabikide, makyaj severler olarak MAC’in bu rujlarını hayatınızda en az  1 kere görmüşsünüzdür. Renk skalası bakımından baş döndürücü olan bu rujlar, birçok makyaj severin makyaj çantasında bulunan ürünlerden biri. Hatta bu rujlar o kadar ünlüler ki; birçok markanın birçok ruju bu rujların renk tonlarına muadil yapmayı kendine amaç olarak edindi. Eğer gerçekten  kaliteli bir ruja yatırım yapmak isterseniz, MAC rujlar listenizin en başında yer almalı.
  Markanın en popüler ruj renkleri; Kinda Sexy, Please Me, Diva, Mehr, Twig, Faux Peach Blossom, Ruby Woo, Russian Red
  MAC'ten Alınması Gereken Ürünler
 2. MAC FIRÇALAR
  Dünyanın en kaliteli makyaj fırçalarından birisi de MAC’in makyaj fırçaları. Kesinlikle makyajı hayatınıza yer edinmiş biri iseniz; fırçaların yeri ve önemini çok iyi biliyorsunuz demektir. MAC’in fırçaları sizi senelerce idare edebilecek kalitededir. İyi bir bakım yapıldığında, fırçaları en az 5 sene kullanabilirsiniz.
  Markanın en popüler fırçaları; 217, 224, 187
  MAC'ten Alınması Gereken Ürünler
 3.  MAC ALLIKLAR
  MAC markasının allıklarından da kendinize uygun ve yakışan bir rengini makyaj koleksiyonunuzda en az 1 tane bulundurmalısınız. İsterseniz tamamen mat yapıdaki allıklar sizin favoriniz olsun, isterseniz ışıltılı yapıdaki allıklar, isterseniz de krem allıklar sizin favoriniz olsun. MAC’te her allık rengi ve yapısı var. Rujları gibi allıklarınında renk skalası oldukça geniş. Herkes sevebileceği ve kendisine yakıştırabileceği allığı MAC markasında rahatlıkla bulabilir.
  Markanın en popüler allıkları; LadyBlush, Peaches, Melba, Well Dressed
  MAC'ten Alınması Gereken Ürünler
 4. MAC FARLAR
  İşte renk skalasının çok fazla olduğu bir başka MAC ürünü daha! Mac markasının farlarını hayatınızda muhakkak görmüşsünüzdür. Hatta muhakkak  1 tane rengini beğenmişsinizdir. Çünkü herkese hitap eden, çok sayıda far var. Mat yapıdan tutun, ışıltılı, simli yapıya kadar. Adeta bir far cenneti! Refil farları isterseniz tekli olarak kullanabilirsiniz, isterseniz de kendi paletinizi oluşturabilirsiniz. Pigmentasyonları ve kalıcılıklar çok iyi olan, sürümü yumuşacık olan MAC farlardan en az 1 tane edinebilirsiniz.
  Markanın en popüler farları; Espresso, Satin Taupe, Club, Sable, Soba, Soft Brown, Omega, Sable, Bronze, Twinks, Cranberry, Sketch
  MAC'ten Alınması Gereken Ürünler
 5. MAC FONDÖTENLER
  MAC markasının fondötenleri ile herkes kendi cilt tonuna ve cilt tipine uygun fondöten bulabilir. Full kapatıcılık isteyenler için de Mac’te fondöten mevcut, incecik ve cilt tonunu eşitleyen fondöten de mevcut. Günlük hayatınızda veya gece makyajınızda kullanabileceğiniz MAC’in fondötenlerinden bir tane makyaj çantanızda olmalıdır.


  Markanın en popüler fondötenleri; Face And Body, Fix Fluid, Pro Long WearMAC’ten alınması gereken ürünler markanın en popüler ve ücretine değecek ürünleridir. Sizin en sevdiğiniz MAC ürünleri nelerdir? Listeye hangi ürünleri eklemek isterdiniz? Bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz. Güzellikle kalın.
  Nyx ten Alınması Gereken 5 Ürün


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

3 yorumlar

 1. Harikasiniz

 2. Yine dediğimiz gibi en mükemmel olan mac ?

 3. Keşke ürünler gibi fiyatlarda güzel olsa?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir