Golden Rose Aydınlatıcı Ve Matlaştırıcı Makyaj Bazları Ürün İnceleme

Golden Rose Aydınlatıcı Ve Matlaştırıcı Makyaj Bazları Ürün İnceleme

Merhaba, herkese kucak dolsu sevgiler. Bu yazımda sizlere kullandığım iki ürünü anlatacağım. İşte artıları ve eksileri ile Golden Rose Aydınlatıcı ve Matlaştırıcı Makyaj Bazları Ürün İncelemesi

Golden Rose Makyaj Bazı

Golden Rose Aydınlatıcı Ve Matlaştırıcı Makyaj Bazları Ürün İnceleme

Golden Rose > MAKYAJ BAZI > Make-Up Primer Luminous Finish

Işıltılı ve Aydınlık Görünüm Veren Makyaj Bazı

Öncelikle aydınlık görünüm veren bazla yani Luminous Finish ile başlamak istiyorum. Bu ürün; cilde ışıltı ve aydınlık görünüm vermeyi, ince çizgi ve gözeneklerin görünümünü azaltmayı vaat ediyor. Paraben içermiyor. Tek başına, fondötenin altına veya fondötenle karıştırarak uygulayabiliyorsunuz. Dilerseniz sadece aydınlatıcı olarak da kullanabilirsiniz.

Aydınlatıcı bazı ince çizgi ve gözenek görünümünü azaltmak dışında vaat ettiği her şeyi yerine getiriyor. Fondöten tutuculuğu yönünden de gayet başarılı. Fondötenimin altına uyguladığım zaman 1-2 saat fazladan fondöteni cildimde sabit tuttu. Cildime çok doğal aydınlık bir görünüm verdi ve aynı zamanda çok güzel nemlendirdi. İçinde kesinlikle sim veya partikül yok. Ben uygulama yaparken bu bazı sadece yanak bölgeme uyguluyorum. T bölgeme ise matlaştırıcı bazı uyguluyorum.

Golden Rose Aydınlatıcı Ve Matlaştırıcı Makyaj Bazları Ürün İnceleme

Golden Rose > MAKYAJ BAZI >Make-Up Primer Mattifying & Pore Minimising 

Matlaştırıcı ve Gözenek Sıkılaştırıcı Makyaj Bazı

Ürün; ince çizgi ve gözeneklerin görünümünü azaltmayı, cildi matlaştırmayı, pürüzsüzleştirmeyi ve makyajın kalıcılığını arttırmayı vaat ediyor.

Matlaştırıcı baz da aydınlatıcı baz gibi paraben içermiyor. Tek başına veya fondötenin altına uygulayabiliyorsunuz.
Ürünün yapısı diğer matlaştırıcı bazlar gibi ağır ve silikonlu bir yapıda değil. Aksine daha ince, cildinizi rahatsız etmeyen, ciltte ağırlık yapmayan yumuşacık bir yapısı var.

Ben cildime mat bir görünüm vermesi için değil de gün içinde yağlanmanın bir tık daha az olmasını sağlamak için bu ürünü uyguluyorum. Cildimi pürüzsüzleştiriyor ve makyaja daha iyi bir zemin hazırlıyor. Vaat ettiği gibi ince çizgi ve gözenek görünümünü biraz olsun azaltıyor ama gözenek probleminiz fazlaysa bu ürün sizi bu konuda memnun etmeyecektir.

Eğer sadece matlaştırıcı bir baz arıyorsanız size tavsiye edebileceğim çok güzel bir baz. Birçok markanın iyi sayılabilecek bir sürü matlaştırıcı bazı var, Golden Rose da tercih edilebilecek çok iyi bir örnek bu bazlara. Fakat yapısı nedeniyle diğer bazlardan bir tık daha iyi sayılır benim için.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Beni sitemizden ve sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Mutlu kalın 🙂

 


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir