Ana Sayfa / Hediye Önerileri / Sevgililer Günü İçin Kadınlara Özel Hediyeler

Sevgililer Günü İçin Kadınlara Özel Hediyeler

Artık sevgililer günü için geri sayım başladı. Son haftaya girilmiş olmasına rağmen eminim ki hala ne hediye alacağına karar vermemiş olanlar vardır. İşte bu yüzden özellikle kadınların hatırlanmasını beklediği bu özel gün için, kadınlara özel sevgililer günü takı hediyesi olarak değerlendirilebilecek alternatiflere bu yazıda yer vermeye karar verdim. Hani belki istediğiniz bir takı vardır ve eşinize ya da sevgilinize çıtlatmak için bir bahaneniz olur. Farklı markaların sevgililer günü için sunduğu çeşitli takı seçeneklerini ve bugüne özel sözlerini görmeye hazır mıyız? O zaman başlıyoruz!

 

Sevgililer Günü Takı Hediyeleri

Zen Pırlanta

İlk sırayı hem Türkiye’de hem de yurt dışında pek çok mağazası olan Zen pırlanta alıyor. Sevgililer günü için sundukları hediye alternatifi de pırlanta kolye oluyor. Sözleri ise: “Gerçek aşk sonsuza dek sürer” oluyor. (@zenpirlanta)

Pırlanta kolye
Zen Pırlanta

Gülaylar

Kökleri eski olan Gülaylar altın da bu sene sevgililer günü için pırlanta kalp kolye ve yüzük hediye seçeneğini sunuyor. Sözleri ise: “En güzel anlarınızı onunla paylaşmak için…” oluyor. (@gulaylarcom)

Pırlanta yüzük
Gülaylar
Pırlanta kalp kolye
Gülaylar

Değerli tasarımlar, birbirinden güzel sözlerle tamamlanıyor!
Ariş Pırlanta

Şık ve zarif takı modelleriyle her zevke hitap etmeyi başaran Ariş pırlanta, sevgililer gününde verilebilecek tek taş pırlanta yüzük hediye seçeneğini sunuyor. Sözleri ise: “Aşkını en zarif tek taş ile tamamla” oluyor. (@aris_pirlanta)

Tek taş pırlanta yüzük
Ariş Pırlanta Sanatı

Man Diamond

Butik servis anlayışıyla hizmet veren ve kişiye özel elmas, pırlanta tasarımlar da hazırlayan Man Diamond, sevgililer günü hediyesi için şık bir yeni takı koleksiyonu seçeneği sunuyor. Sözleri ise: “Güzelliği yaşatmak sanattır. Tıpkı kadınlar gibi…” oluyor. (@mandiamonds)

Takı seti
Man Diamond

Lizay Pırlanta

Kadınların kalbini fetheden pırlantayı pek çok takıda ustalıkla işleyen Lizay Pırlanta, sevgililer gününe özel zarif bir pırlanta tek taş yüzük hediye seçeneği sunuyor. Sözleri ise: “Sevgililer gününde o’na sonsuzluğu armağan edin” oluyor. (@lizaypirlanta)

Mutlaka Okumalısın!  Yoksa Evlilik Teklifi Mi Bekliyorsun?
Sevgililer günü
Lizay Pırlanta

Her kadın için pırlanta ve elmas takılar özeldir. Her zaman bir gün mutlaka bir tanesi benim olacak denilir. İşte siz de bu sözü söyleyenlerdenseniz, bu sevgililer gününde neden bir tanesi sizin olmasın? Markaların birbirinden güzel farklı takı tasarımlarını görmek isterseniz, paylaşmış olduğum instagram kullanıcı isimlerinden hızlıca sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Sevgililer gününüz kutlu olsun. Daima sevgiyle kalın!

 


Hakkında Kalemin Dünyası

Kalemin Dünyası

Mutlaka Okumalısın

Yeni Trend Broşlar

Yeni Trend Broşlar son dönemlerde revaçta olan ve pek çok kıyafette ya da herhangi bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir