Aldatan Erkeği Tanımak

Aldatan Erkeği Tanımak

İlişkilerde asıl sorunlardan biri çiftlerin bir diğerini aldatıyor olmasıdır. Aldatan kişi mevcut düzenini bozmak istemediği için belli sebeplerden ötürü sizden ayrılmak istemeyebilir. Peki siz sizi aldatan kişiyle beraber olmak istemiyorsanız, onu nasıl mı tanırsınız?
Belirttiğimiz maddelere dikkat ederek eşinizdeki uyumlarına göre karşılaştırma yapmanızı tavsiye ederiz.En başlarda durumu farketmemeniz için, size hiç jest yapmayan adam bir anda olmayacak sürprizleri arka arkaya yapmaya başlayabilir. Aldatan erkeği tanımak oldukça önemlidir.

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

Aldatan Erkeği Tanımak

Aldatan Erkeği Tanımak
Aldatan Erkeği Tanımak
  • Hiç çiçek göndermeyen kişinin beklemediğiniz bir anda çiçek alması gibi. Bunun sahte ya da gerçek olduğunu ayıracağınız esas nokta ise ilginin bir anda başlayıp tekrar bir anda sönmesidir. Tıpkı bir balon gibi…
  • Size yakınlığından eser kalmamıştır.
  • Maddi, manevi ya da aranızdaki herhangi bir duygusal durumu bahane ederek önce yavaşca yataklar ayrılır. Görev amaçlı yakınlıklarda ise tamamen soğuk ve uzak olduğunu hissedersiniz.
  • Telefon, tablet bilgisayar gibi teknolojik iletişim aletlerine şifre koyar ya da siz yalnızken onun şahsi telefonu veya eşyalarıyla bir arada kalamazsınız.
  • Telefonunun arama kaydına baktığınız da eğer anlamamanız için yeni bir numara kaydetmediyse silmeyi unuttuğu sürekli aradığı yabancı bir numara görebilirsiniz. Bunun iş mi başka bir iş mi olduğunu anlamanızın bir diğer yolu ise arama saatlerine, günlerine ve dakikalarına bakmanız olacaktır.
  • Eğer zeki biriyle beraberseniz, iyi bir dedektif olmadan bu işi çözmeniz gerçekten zor olabilir. Ama erkekler genelde hatalar işlediğinde çocuk gibi panikli davranırlar. Ne kadar sakin kalmaya çalışsalar da yapı itibariyle kadınlar gibi durağan değillerdir. Ve bu yüzden şüphe duyduğunuz bir soru sorduğunuzda sinirli tepkiler verebilir, bağırabilirler.
  • Ya da tam tersi çok sakin kalıp şaşkın ördek misali size açıklama yapacak tek bir kelime dahi bulamayabilir.                                                   Aldatan erkeği tanımak için şüphelendiğiniz eşinize bu durumu hiç belli etmemeli ve sakin davranmalısınız. Ona herşeyin yolunda gittiğine dair mutlu gülümsemeler yapmalısınız ki, kafası rahat olduğunda sizin görebileceğiniz daha kolay hatalar yapabilsin. Telefon rehberindeki o farklı numarayla ne zaman görüştüğünü o numarayla bir ilgisi olup olmadığını anlamak için, eşinizi hangi gün aradınız ve ona ulaşmadınız? O numarayla hangi saatlerde konuşmuş gece siz uyurken mi ? Ve birde herkezde olan whatsapp dökümanları.. Bilgiler silinse bile atılan ve gelen resimler silinmediyse eğer muhakkak dosya bölümünde olacaktır. Aldatan erkeğin eve geç gelmelerinin süresi artacaktır. Siz eve gitmeden sadece nerede olduğunuzu sorabilir. Sizinle ilgileniyormuş havası verdikten sonra bir anda ortalama üç, dört saat kaybolabilir. İkinci bilmediğiniz bir mail açmış ya da ikinci bir telefon almış olabilir. Eşyalarını yıkarken muhakkak dikkat edin yabancı bir koku veya saç olabilir, buna çamaşırları da dahil. Ve en son olarak herşeyden önemlisi ihanet ettiğinizden emin olduğunuz kimseleri ömür boyu paranoyak ve huzursuz olmamanız için eğer affedemiyorsanız hayatınızda tutmamanızı, kalp ve ruh sağlığınız için önemle öneririz.

Hakkında EsraTansu

Hayvansever, Müziksever, Yazar, Çizer, Hayal eder..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir