Düğün Öncesi Hazırlıkları için Güzellik Solanlarında Neler Yapılır?

0
18
Büyüklerimiz evlilik kutsal bir kurumdur derdi bizlere, biz bu duyguyla yetiştirildik ve önemsedik. Çocuklukta başlarız evlilik hayalleri kurulmaya, sorulurdu büyüyünce ne olacaksın diye gelin olacağım derdi kız çocuklar bu kadar değerli bildirilirdi evlilik. Ben hala evliliği bu gözle görüyorum sihri bozulsun istemiyorum, hayaller kırılmasın. Evlilik bağı hep sağlam kaslın istiyorum. Bunun için Düğün Öncesi Hazırlıkları için neler yapıyoruz size bahsetmek istiyorum.
Ben gelinleri bu pencereden gördüğüm için, içinde bulundukları ruh halini anlamakta zorlanmıyorum. Onları rahatlatıp heyecanlarını paylaşmak hoşlarına gidiyor, ayrıcada yapılan işlemler konusunda hizmetlerimizden son derece eminiz.
Renkli Gelinlik
Ayrıcalıklı işlemler yaptığımızı düşünüyorum, örneğin kalıcı makyaj uygulamamız Türkiye’de ilk Long Time Liner markasını kullanan güzellik merkeziyiz.
 

Düğün Öncesi Hazırlıkları

Düğün öncesi gelinlerin yapacak çok işi olacaktır. Gelinlik, düğünün yapılacağı yerin tespiti müzik, masa süslemeleri, davetiye yemek seçimi gibi zevkli olmasına rağmen bir o kadarda yorucu işlemlerdir. Bizi ilgilendiren bölümü ise en güzel gelin nasıl olunur kısmı. Vücut peelingi ile işlemlerimize başlarız, ardından masaj yapılır ki gelin stresini atsın. Sonrasında el ayak bakımı ve ağda uygulanır. İşlemlerin tamamımın aynı gün yapılmasına gerek yoktur. Cilt bakımı en az üç gün öncesinden yapılmalıdır.
Bu arada gelin ve damat adayları, gelinlik ve damatlık kıyafetlerinin içinde daha rahat ve daha fit olmak isterlerse bu aşamada beslenme danışmanımız devreye girer. Düğün tarihine göre detox veya sağlıklı beslenme programına alarak masal gecesine onları hazırlar.
Bizim uygulamalarımız iki hafta öncesinden başlamalıdır. Gelin düğüne üç gün kala artık tüm işlemlerini bitirmiş olmalıdır. Yapacağımız çalışmalar sadece gelin için değil damat ve anne babalar içinde uygulanıyor. Bu gibi uygulamaların düğün sahibine maliyeti 500tl ile 1500 tl aralığındadır.
Gelinlere tavsiyemiz heyecanlarını yitirmesinler, fakat panik olmadan sakince hazırlıklarını tamamlasınlar.
İyi uyuyup, sağlıklı beslenerek prenses olacakları o rüya gününü beklesinler ve mutlu son. Ömür boyu mutluluklar..
Bu yaz sizde evleniyorsanız eğer, bizi arayabilir kişiye özel programlarımızdan yararlanabilirsiniz.
web sitemiz üzerinden, instegram veya facebook üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz;

Kavitasyon, RadyoFrekans, Biocell, Selülit, Kalıcı Makyaj, Cilt Bakımı, Özel Bakımlar, Podiatri, Beslenme Danışmanlığı

Mutlu olmak herkesin hakkı..

İlginizi Çekebilir;

Tırnak Desenleri

Gelinlere Bir Birinden Güzel Düğün Tırnak Desenleri – En iyi +20 fikir


Düğün Stresi

Düğün Planlama Stresinden Kurtulmanın 6 Etkili Yolu

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz