Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suları İncelemesi
Garnier Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suları İncelemesi

Makyajı yapmak kadar temizlemesi de bir o kadar önemli. Makyaj temizliği, cilt bakımı açısından büyük önem taşımakta. Aksi durumda cildinizde beklenmedik, ters durumlarla karşılaşabilirsiniz. Piyasada makyaj temizlemek için birçok ürün bulunuyor fakat aralarından cildinize en uygun, makyajınızı en rahat çıkaran, cildinizi tahriş etmeden temizleyen ürünü bulmak en önemlisi.

Bu yazımda makyajınızı iyi şekilde çıkarmanızı sağlayacak 3 Garnier ürünüyle karşınızdayım. Hepsi farklı cilt tiplerine hitap eden bu micellar sular; hassas, yağlı&karma ve kuru ciltler için ayrı tasarlanmış tombul şişelere ve ayrı renklere sahip. Gelin hep beraber 3 makyaj temizle suyun ayrı ayrı inceleyelim.

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suları

Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suları İncelemesi

Hassas Ciltler: Pembe renkli şişede yer alan bu micellar su, hassas ciltler için özel üretilmiş. Cildinizi tahriş etmeden temizlemeyi vaat ediyor. Temizlemenin ardından ciltte rahatlama hissine varıyorsunuz. Temizledikten sonra durulamaya gerek duymayacaksınız vaadini veriyor fakat cilt temizlendikten sonra mutlaka durulanmalıdır. Yüz, göz ve dudaklar için uygundur. İçerisinde rahatsız edici koku ve parfüm içermeyen bu makyaj temizleme suyu, hassas cilde sahip olanların favorisi halinde.

Yağlı&Karma Ciltler: Turkuaz renkli şişede yer alıyor. Yağlı ve karma cilde sahipseniz sizin kurtarıcınız olacak ürün. Makyaj temizliğinden sonra cildinizin arındığını görüyorsunuz. Matlaşmış, gergin, yağdan arınmış hissini alıyorsunuz. Temizleme sonrası, cildinize en uygun temizleme jeliyle de yıkayabilirsiniz.

Kuru Ciltler ve Suya Dayanaıklı Makyajlar: Sarı renkli şişede yer alan bu micellar su, içerisinde bulunan argan yağı sayesinde kuru ciltlerin kurtarıcısı haline gelmiş durumda. Suya dayanıklı veya ağır bir makyaj yaptıysanız temizlemesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek eksi yanı olarak, şişe üzerinde temizleme sonrasında yağlı bir his bırakmayacağı yazıyor. Buna rağmen beklenmedik bir şekilde cildinizde yağı görüyor ve hissediyorsunuz. Kuru ciltlerin hoşlanacağı bir durumken, ağır makyaj yapmış yağlı cilt bu durumdan memnun kalmayacaktır.

Ürün incelemelerine ek olarak, cildinize uygun olmayan makyaj temizleme sularından uzak durun. Cildinize uygun PH değerli ürünleri satın almaya özen gösteriniz ve cilt temizliğinizi düzenli olarak yapınız. Makyaj temizleme sularıyla temizlediğiniz cildinizi mutlaka durulayınız çünkü peeling yapıldığı zaman ancak cildiniz tamamen temizlenmiş olacaktır.

Garnier Makyaj Temizle Suyu Kullananlar, sizde bu ürünler hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.
Hakkında İpek YELDEN

Herkese merhaba! Ben İpek. İç mimarlık öğrencisiyim. Uzun süredir bu sitede ürün yorumu, karşılaştırma yazısı ve incelemesiyle sizlerleyim. Bana eşlik etmek isterseniz beklerim. Takip edebileceğiniz diğer hesaplarım: İnstagram: @blogbyyipek Twitter: @ipek_yelden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir