Avon Anti Aging Ürünlerine Genel Bakış

Avon Anti Aging Ürünlerine Genel Bakış

Zamana karşı durabilmek neredeyse imkansız. Doğanın kendi içinde muhteşem bir uyumu ve dengesi var.  İnsan bedeninin kalkanı olan cildimiz de geçen yıllardan nasibini alıyor. Hücre yenilenmesinin tamamlanmasına istinaden de cildin tipine, kişinin kendi cildine gösterdiği özene, genetik faktörlere bağlı olarak erken ya da geç zamanlarda ama mutlaka yaşlanma belirtileri baş gösteriyor. Bu durumda da estetik cerrahiye başvuramayan ya da sadece bununla yetinmeyenler, Avon Anti Aging ürünleri gibi piyasada mevcut birçok kozmetik ve/veya dermokozmetik ürününü kullanarak yaşlanma belirtilerini geciktirmeye çalışıyor.

Avon Anti Aging Ürünleri

Avon anti aging ürünlerinin bugün birçok insan tarafından tercih edilmesinin en önemli nedeni, piyasada satılan diğer ürünlere göre rakam olarak çok daha uygun olması. Üstelik aynı kulvarda bulunduğu Oriflame, Farmasi gibi markaların ürünleri ile bile kıyaslandığında rakamlar oldukça ucuz.

Peki ama bu ürünlerin ucuz olması ürünlerin kalitesiz olduğu anlamına mı geliyor derseniz, o zaman en başta şunu net bir biçimde ifade etmek gerekiyor. Kozmetik ürünlerinin parası ne kadar pahalı olursa tek başına mucizevi bir faydası bulunmuyor. Üstelik tüm anti aging yani yaşlılık karşıtı ürünlerden etkin sonuçlar almak için hem hücre yenilenmesinin tamamlandığı 30 yaş civarında başlamak, hem de cilt tipine uygun olarak seçilen ürünü düzenli olarak kullanmak gerekiyor. Tüm bunların yanında sağlıklı beslenme, düzenli uyku, stres, alkol ve sigaranın da cildi erken yaşlandırdığı unutmadan bu ürünleri kullanmak gerekiyor.

Tekrar Avon Anti Aging ürünlerine baktığımızda bu ürünler dermokozmetik değil. Dermokozmetik olmayan ürünlerin hiçbirinden de üstün sonuçlar beklenmemeli. Yaşlılık karşıtı ürünler alınırken mutlaka dermatologların önerdiği mineral bazlı ürünlerin seçilmesi gerektiği unutulmamalı. O yüzden bu yönde kalıcı çözümler bu ürünlerden elde etmek mümkün değil.

Avon Anti Aging

Avon Anti Aging Ürünlerine Genel Bakış

Avon Anti Aging ürünleri 25, 35, 45, 55, 65 yaş ve üstü için farklı yaş aralıklarına uygun olarak karşımıza çıktığı gibi, tüm yaşlarda kullanılabilecek olan ürünlerde bulunuyor. Bu yaşlılık ürünleri tamamen olması gerektiği gibi gündüz kremi, gece kremi, göz çevresi ürünleri olarak karşımıza çıkarken yaşa bağlı ortaya çıkan ince çizgiler, kırışıklıklar, sarkmalar, ciltte ortaya çıkan şekil bozuklukları sıkılık kayıpları için olan ürünler. Bunun yanı sıra kullanılan gündüz ve gece kremlerinin etkisini güçlendirmek için serum formunda ürünler bulunuyor. Özellikle markanın son dönem satışa sunduğu ikili ürünleri alanında oldukça iddialı.

Ürünler her ne kadar dermokozmetik olmasa da yaşlanma belirtilerini kullanılırken gizlediği de bir gerçek. Ayrıca cilt tipi ne olursa olsun kıllanma, alerji, tahriş vb. sorunlara yol açmaması ürünlerin en büyük avantajı. Mucizeler beklemeden temizlenmiş ciltlere uygulanabilir.


İlginiz Çekebilir:


Avon Anti Aging Ürünlerine Genel Bakış

LANNE Hyalüronik Anti Aging Gençleştirici Serum İncelemesi


 

Avon Anti Aging Ürünlerine Genel Bakış
Avon Anti Aging Ürünlerine Genel Bakış

Avon Anti Aging Ürünlerine Genel Bakış


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir