Yay Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

0
23

Doğuştan şanslı Yay burçları, gökyüzü size hep torpil geçiyor : ) Güzellik ipuçları da ayağınıza geliyor, belki de bu yazı bile hop önünüze düşmüştür! Dünyanın  neşe kaynakları, siz bazen sıkılsanız bile biz sizin peşinizi bırakamıyoruz. Mıknatıs gibisiniz. Peşinden koşmaktan yorulanlara gülümseyerek bakan Yay Burcu Kadınları bu yazı sizin için. İşte Yay Burcu Güzellik İpuçları.

YAY BURCU GÜZELLİK İPUÇLARI

Siz pozitif bakış açınız ile zaten her zaman enerjisini iyi tutabilen insanlarsınız. Bu yüzden kolay kolay stresli olmazsınız. Haliyle de nerede az stres orada minimum sağlık sorunu, maksimum güzellik vardır! Ara ara iç dünyanızda melankolik günler geçirseniz bile bunlar da kısa vadeli olur, yüzünüze hemen kocaman gülümseme oturur : ) Zaten o kadarcık da olsun. Sonuçta felsefe ve psikoloji gibi yüksek ilimlere bu kadar merak salanların bazen biraz fazla derinlere dalıp melankolikleşmesi de doğaldır.

Bir gülüşünüz, bir şen kahkahanız ile herkesin başını döndürürsünüz. O yüzden aslında güzellik için ekstra çok da bir şey yapmanıza gerek yok. Zaten güzel olma peşinden çok da koşmazsınız. Yönetici burcunuz Jüpiter olduğu için de siz bir şeyin peşinden koşmasanız bile o sizi zaten bulur. Çünkü Jüpiter bolluk, bereket ve şans gezegenidir. Yani “Bugün daha güzel görünmek için ne yapsam acaba?” diye düşünürsünüz ve kapınız çalar. Bir bakarsınız bir arkadaşınız sizin gibi rengarenk, harika bir elbise hediye etmek için sizin yanınıza gelmiş!

Elbette yine de bazen sizin de güzellik için biraz çaba sarf etmeniz gerekebilir. Yeni şeyler keşfetmeyi ve denemeyi seversiniz. Bu yüzden saçınızı farklı renklere boyamak ya da değişik modeller denemek sizin için uygundur. Kıyafet konusunda da aynı şey geçerlidir. Kimseye yakışmayan şeyler bile size yakışır. Tam çuval giyse güzel duran kadınlar arasındasınız. Çünkü güzel enerjiniz üstünüzdeki her şeyin de güzel durmasını sağlar.

Yay burcu ateş grubu burçları arasında olduğu için hareketli ve enerjiktir. Ancak bereket gezegeni Jüpiter’in etkisiyle hareketli olsa da boğazına da düşkün olabilir. Bu yüzden güzelliğinizi koruyabilmek için spor yapmanız gerekir. Kapalı alanları çok da sevmezsiniz. Spor salonları sizi çok mutlu etmeyebilir. Yeni yerler keşfetmeyi sevdiğiniz için farklı korularda yürüyüşlere çıkabilir ya da daha ekstrem sporlardan hoşlanıyorsanız dağcılık gibi sporlara yönelebilirsiniz.

Okumaya devam et;

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.