Haftalık Burç Yorumları 7-13 Mayıs 2018

Haftalık Burç Yorumları 7-13 Mayıs 2018

7-13 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor olacak? Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak ve Balık burçları bu hafta neler yaşayacaksınız? Haftalık burç yorumları 7-13 Mayıs sizi neler bekliyor, hep birlikte öğrenelim.

Geçtiğimiz haftaki burç yorumlarını okumadıysanız: Haftalık Burç Yorumları 30 Nisan- 6 Mayıs 2018

Haftalık Burç Yorumları 7-13 Mayıs

Koç: Sevgili koçlar, haftaya oldukça renkli başlayacaksınız. Hiç beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Bu sürpriz, aşk anlamında olabilir. Yeni biri ile tanışabilir veya önceden tanıdığınız biri ile yeniden karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda yeni bir döneme girebilirsiniz. Aile ve gelir anlamında hayatınızda her şey yolunda.

Boğa: Sevgili boğalar, bu hafta ikili ilişkilerinizde geri adımda kalmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızı ve finansal anlamda maddi kazançlarınızı sorgulayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Sakin kalmanız ve sizi sinirlendiren durumları düşünmemeniz sizin için oldukça iyi olacaktır.

İkizler: Sevgili ikizler, en yakın zamanda Güneş sizin üzerinizde olacak. Bu zamana kadar, kendinizi iyi hissetmeli, tazelenmeli, ruhen ve fiziken arınmalısınız. Çok yakında yaşam çok daha güzel olacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hobileriniz ile ilgilenmeli, aileniz ve sevdikleriniz ile vakit geçirmelisiniz.

Haftalık Burç Yorumları 7-13 Mayıs 2018
Haftalık Burç Yorumları 7-13 Mayıs

Yengeç: Sevgili yengeçler; ikili ilişkiler anlamında kendinize biraz fazla yüklenmiyor musunuz? Eski ilişkiniz için veya yeni bir ilişkiniz için kendinizi çok üzüyorsunuz. Ancak unutmayın, her biten ilişki yenisini getirir. Yakın zamanda çocuklarınız var ise, onların güzel haberlerini alıp sevinebilirsiniz.

Aslan: Sevgili aslanlar, iş konusunda sizin elinizde olmayan bir takım pürüzler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi hayatın akışına bırakamıyorsunuz ve bu durum sizi oldukça yıpratıyor. Kendinizi iyi hissetmek için sevdiğiniz şeyleri yapmalısınız.

Başak: Sevgili başaklar, hayatı akışına bırakmak asla size göre değil. Siz hep kesin konuşmak istiyorsunuz, hayatta her şeyin kesin olmasını istiyorsunuz. Ancak bu her zaman mümkün değildir. Bu hafta hayatınız ve gelecek ile ilgili bir takım kararlar alabilirsiniz. Şunu unutmayın ki, henüz daha hiç bir şey belli değil. Akışına bırakın ve hayatın size vereceği mucizelere şahit olmak için biraz daha bekleyin.

Terazi: Sevgili teraziler, bu haftayı gayet sakin bir şekilde geçireceksiniz. Aileniz ile bol bol vakit geçirip, en yakın arkadaşlarınız ile buluşup keyifli bir sohbet edebilirsiniz. Kendinizi oldukça iyi hissedeceğiniz ve keyif alacağınız bir hafta olacak.

Akrep: Sevgili akrepler, iş konusunda hiç beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizi ve ailenizi sevinçten havaya uçuracak. Kısa süreli bir seyahate çıkabilir veya kendinize zaman ayırarak keyif aldığınız bir aktivite yapabilirsiniz.

Yay: Sevgili yaylar, eğer öğrenci iseniz derslerde, çalışıyor iseniz iş hayatınızda büyük bir başarıya adım atabilirsiniz. Sizin için oldukça kolay bir dönem başlıyor, dileklerinizi dileyin. Maddi konularda dikkat etmelisiniz zira bazen finansal açıdan zor durumda kalabilirsiniz.

Oğlak: Sevgili oğlaklar, Satürn önümüzdeki iki yıl boyunca Oğlak Burcunun üzerinde kalacak. Bu da demek ki, birazcık daha zorlu dönem ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Hayatın size öğreteceği dersler olabilir. Ancak bu durum canınızı sıkmasın. Yepyeni bir döneme gireceksiniz ve eskisinden çok daha güzel olacak.

Kova: Sevgili kovalar, maddi anlamda biraz sıkıntılı dönemdesiniz. Bu konuda en yakınlarınız, aileniz ve arkadaşlarınız size destek verebilir. Geçmiş ile ilgili mevzular yeniden açılabilir, konuşulabilir.

Balık: Akraba ziyaretleri ile neşeli ve kalabalık bir hafta olabilir. Bu hafta ailenizin yanınızda olduğunu en derinden hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile buluşabilir, aileniz ile vakit geçirebilir, ikili ilişkilerinizde mutluluğu yakalayabilirsiniz.

 


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir