Haftalık Burç Yorumları 30 Nisan - 6 Mayıs 2018

Haftalık Burç Yorumları 30 Nisan – 6 Mayıs 2018

30 Nisan-6 Mayıs haftasında burçları neler bekliyor olacak? Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak ve Balık burçları bu hafta neler yaşayacaksınız? Haftalık burç yorumları 30 Nisan  -6 Mayıs sizi neler bekliyor, hep birlikte öğrenelim.

Haftalık Burç Yorumları 30 Nisan – 6 Mayıs

Akrep Burcunda Dolunay!

Bu hafta tamamlanmamış kararlarınızı tamamlamanın tam vakti! Eğer bir karar almış veya alma aşamasında iseniz, bu kararın sonucunu bağlamanız sizin için en iyisi olacaktır. Dolunay da sizin bu kararı almanızda yardımcı olacak. Sorumluluk almaktan çekinmeyin, hayat sizi doğru kararlar aldığınız zaman ödüllendireceğini unutmayın.

Herkese  sağlıklı, huzurlu, mutlu, güzel haberler alacağınız, bereketli bir hafta dileriz..

Haftalık Burç Yorumları 30 Nisan - 6 Mayıs 2018
Haftalık Burç Yorumları 30 Nisan – 6 Mayıs

Koç: Sevgili koçlar, eğer miras konusunda bir beklenti sürecinde iseniz, gayet sabırlı ve temkinli yaklaşmanızda fayda var. Finansal anlamda oldukça şanslı bir hafta yaşayacaksınız. Maddi bakımdan refah sağlayacaksınız.

Boğa: Sevgili boğalar, sizce de son zamanlarda kendinize fazla yüklenmiyor musunuz? Bu durumda vazgeçmelisiniz. Bu hafta Dolunay’dan oldukça fazla etkileneceksiniz. Olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Hobileriniz ile yeni gelişmeler elde edebilirsiniz. Aileniz veya arkadaşlarınız ile küçük bir seyahate çıkabilirsiniz.

İkizler: Sevgili ikizler, bu hafta mantığınız ikinci plana atarak, duygularınız konuşacak. Birtakım problemleriniz varsa, bu problemleri en yakınlarınız ile paylaşarak rahatlayabilirsiniz. Eğer özel bir şirkette çalışıyor iseniz, mesai saatlerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi yıpratmasın, finansal açıdan her şey iyi görünüyor.

Yengeç: Sevgili yengeçler, sizin elinizde olmadan hayatınızda birtakım anlaşmazlıklar olabilir. Birlikte olduğunuz kişi ile ilgili bazı kararlar alıp, kendi düzeninizi kurabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa yeni biri ile tanışabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden fazlasıyla destek alacağınız bir hafta olacak. Duygularınız ile değil, mantığınız ile hareket etmeyi unutmayın.

Aslan: Sevgili aslanlar, yeni bir işe girebilirsiniz veya mevcut işinizden ayrılabilirsiniz. Ancak sizin için yeni bir ortama girmek çok keyifli olacaktır. Sağlığınız ile ilgili durumları dikkate almanızda fayda var. Arkadaş çevreniz size çok sadık, birlikte keyifli bir sohbet edebilirsiniz.

Başak: Sevgili başaklar, Dolunay’ın sizi en fazla etkileyecek burçlardan biri de sizsiniz. Hayatınızda birtakım salık problemleri olabilir. Doktorunuza başvurmaktan çekinmemelisiniz. Aileniz,arkadaşlarınız ve birlikte olduğunuz kişi sizi her daim destekliyor. Ufa olayları kendinize dert etmeyi bırakın. Çok daha keyifli olabilirsiniz.

Terazi; Sevgili teraziler, yeni bir aşk kokusu mu alıyoruz acaba? Bu hafta sizin için oldukça önemli olacak biri ile tanışabilirsiniz veya yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Hobilerinize daha fazla zaman ayırmaktan kaçınmayın. Sizi ne mutlu ediyorsa çekinmeden yapmalısınız.

Akrep; Sevgili akrepler,bu hafta Dolunay sizin tarafınızda! Belki de son dönemlerde en şanslı döneminize adım atıyorsunuz. Bunu kullanmaktan çekinmeyin. Aile, iş,aşk, para, sağlık dilediğiniz her şey güzel enerjiler ile siz bekliyor olacak.

Yay; Sevgili yaylar, sağlık konusunda dikkat etmelisiniz. Çok yoğun bir tempodasınız. Eğer çalışıyor iseniz, iş yerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Kendinize zaman ayırın, hobileriniz, aileniz, arkadaşlarınız, hayatınızdaki kişi ile ilgilenin.

Oğlak; Sevgili oğlaklar, yeni bir aşka adım atabilirsiniz ya da ilişkinizi emin adımlar ile bitirebilirsiniz. Her iki seçenekte sizin için oldukça faydalı olacaktır. Sağlığınız çok iyi, sadece bu aralar biraz dinlenmeniz gerek. Duygu anlamında kafanızın karışık olduğu bir dönemdesiniz, sakince kararlar almanızda fayda var.

Kova; Bu hafta genellikle iş hakkında görüşmeleriniz ve toplantılarınız olabilir. Aile dışında biraz pürüzler olabilir hayatınızda. Kendinizi sıkmada, doğru kararları net bir şekilde düşünerek bulabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları 30 Nisan-6 Mayıs ile ilgili yorumlarınızı yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Burçlara göre güzellik ipuçları


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir