Yıl Bitmeden Almanız Gereken 5 Far

Yıl Bitmeden Almanız Gereken 5 Far

Merhaba, hazır yıl sonuna yaklaşıyor.. İndirimler ardı ardına sıralanırken sizin de bu indirimlerden faydalanabilmeniz için mutlaka almanız gereken 5 farklı far önerisinde bulunmak ve ürünlerden bahsetmek istiyorum.

Sizin İçin Öneriliyor:
Kişilik özellikleriniz, yaşam tarzınız ve makyaj zevklerinizden yararlanarak sizin için en uygun far paletini önereceğiz.  Far Paleti Testi – Başlat

Almanız Gereken 5 Far Önerisi

Wet n Wild 3 lü Far Paletleri

Öncelikle hepimizin bildiği uygun fiyatlı bir o kadarda başarılı ürünleri olan Wet n Wild markasının üçlü palet şeklindeki farlarında bahsedeceğim. İçerisinde 3 farklı rengi bulunan ve birbiriyle uyum içerisinde günlük kullanıma oldukça uygun olan bu farlar yapıları gereği oldukça yumuşaklar.

Evet biraz tozutma her göz farında olduğu gibi bu farlarda da mevcut ama rahatsız edici ve göz altlarına çok bulaşıcı bir şekilde değil. Fiyatları indirim zamanlarında 8-10 tl arası değişim göstermektedir. Oldukça bereketliler neredeyse tüm yıl boyunca kullanabiliyorsunuz, makyaj çantanızın olmazsa olmazı üstelik bir çok renk skalası da var.

Yıl Bitmeden Almanız Gereken 5 Far    Yıl Bitmeden Almanız Gereken 5 Far

Flormar Tekli Far

Flormar ait tekli farlardan devam edelim, tekli far herkesin sevdiği veya uygun gördüğü far çeşitlerinden olmasa da ben biraz rahatlıklarından söz edeyim sizlere. Evet tek bir renge 5-10 tl vermek kimisine pek cazip gelmese de bence far başarılı olduktan sonra ve uygulama şeklinize göre oldukça kullanışlı olabiliyor. Flormar bu konuda gerçekten çok başarılı farlar üretiyor hemen hemen her renkten tekli ya da palet şeklinde ki farlara Flormar markasından ulaşabilirsiniz. Ambalajların da bulunan minik aynaları sayesinde farı oldukça kullanışlı kılıyor bir bakın derim. Seveceğinizi ve tekli fara olan ön yargınızı yıkabileceğini düşünüyorum.

Yıl Bitmeden Almanız Gereken 5 Far

Pastel markasının tekli farları da önerebileceklerim arasın da oldukça iyi ve çok başarılılar. Flormar dan sonra memnun kalacağınızı düşündüğüm sedefli ve mat olmak üzere birbirinden Nude ve doğal tonları bir arada barındırıyor.

Yıl Bitmeden Almanız Gereken 5 Far

Revolution Far Paleti

Listemizi yavaştan tamamlarsak dördüncü sıraya Watsons online ve mağazaların da artık satışına başlandığı Revolution markasından yapalım. Palet şeklinde olan bu farlar sürüm ve pigmentasyon aynı zaman da renk çeşitliliği bakımından gerçekten çok iyi. İndirim zamanların da fiyatları baya bir düşüyor denemek isteyenler için güzel bir fırsat bence hediye olarak da düşünebilirsiniz.

Yıl Bitmeden Almanız Gereken 5 Far

Son olarak Essence markasının farlarından da bahsedip bu hoş konuyu burada sonladıralım. Essence farları oldukça yumuşak hatta diğer önerdiklerim arasında belki de en çok tozutanıdır. Ama nedense çeşitlilik açısından oldukça kullanışlılar. Hatta son olarak bildiğim likit farları da mevcut. Bakmak isterseniz kesinlikle stantlarına uğramalısınız. Ayrıca normalde de baya uygun olan bu marka indirim zamanlarında daha da uyguna geliyor. Bir ürün fiyatına iki ya da bazen üç ürün bile alabiliyorsunuz.

Yıl Bitmeden Almanız Gereken 5 Far

BONUS:  Tüm bu farların bulunduğu bir hediye sepeti hazırlayıp sevdiklerinize yeni yıl hediyesi olarak sunabilirsiniz hem bütçenizi sarsmaz hem nerdeyse far kullanım süresi boyunca anılırsınız 🙂

İlginizi Çekebilir:

Yıl Bitmeden Almanız Gereken 5 Far

 


Hakkında Esra AYDIN

Yazmak en iyi terapidir . ? Gelin bu serüveni beraber deneyimleyelim ?

1 Yorum

  1. Wetn wild paletler alınacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir