Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?

Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?

Bir indirim yazısıyla daha herkese merhaba! Gratis Bayram İndirimden Neler Alınmalı diyorsanız, sizin için en iyi ürünleri derledik. Her kadın gibi sizinde indirim günlerini, mesajlarını, özel gün indirimlerini dört gözle beklediğinizi biliyorum! Çünkü bende bizzat öyleyim 🙂 Artık sürekli indirime girdiğini gördüğümüz, şu gün kesin indirime girer diyebileceğimiz birçok mağaza var. Bunlardan biri ise istisnasız Gratis. Özellikle 2017-2018 aralığında dehşet indirimler yaptığını gördük. Hem de 2-3 haftada bir! Bu yüzden indirim günlerini bekleyip alışveriş yapmak her kadın için daha kârlı olacaktır. Eğer çok acil bir ihtiyacınız yoksa beklemeye değer. İşte Gratis’ten alınması gerekenler 2018

Bayrama da yaklaşık iki haftalık kısa bir süre kaldı. Şeker tadında bir bayram indirimsiz olmaz herhalde? İndirimleri iyi değerlendirmek bizlerin elinde tabii ki. Son güne kaldığımızda mağaza reyonlarında istediğimiz ürünlerin kalmadığına çoğu kez şahit olmuşsunuzdur. Bunun için biraz daha erken davranmak gerekir. Peki Gratis bayram indiriminden neler alınmalıdır? Gratis’in olmazsa olmaz dediğimiz ürünleri hangileridir? Sizler için derledik.

Gratis Bayram İndirimden Neler Alınmalı ?

Maybelline Newyork Lash Sensational Maskara

Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?

Maybelline’in bu maskarasına deli gibi aşık olan bir ben değilim sanırım. Böyle güzel kıvıran ve uzatan bir maskara, başka uygun fiyatlı bir üründe görmedim. Çünkü en kısa ve kıvrık olmayan kirpikleri bile uzatıyor. Fırça yapısı plastik ve yelpaze şeklinde. Yelpaze etkisiyle kirpikleri tek tek ayırıyor, ayırmakla kalmıyor topaklanma yapmasını engelliyor. Fırçanın iç tarafıyla, tüm kirpiklerinize kolaylıkla ulaşabilir, fırçanın dış tarafıyla ise, dış kirpikleri ulaşır ve kirpiklerine dolgun bir görünüm verebilirsiniz.

İlgili: Maybelline Newyork Lash Sensational Maskara İncelemesi

The Balm Nude Dude Far Paleti

Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?

Her Gratis indiriminde, kapış kapış alınan ürünleriyle meşhur bir marka The Balm. Gerek ambalajlarıyla, gerekte içeriklerinin temizliğiyle The Balm markası makyaj koleksiyonumuzun göz bebeği.

Peki The Balm markasının en popüler ve en kullanışlı paleti nedir diye sorarsanız tabi ki de The Balm Nude Dude Far Paleti

Öncelikle şunu söylemeliyim ki renkler, bizim gibi makyaj severlerin en çok kullandığı renkler diyebilirim. Far paleti 12 tane fardan oluşuyor. 4 far (Fearless- Flawless- Feisty- Friendly) mat ve 8 far da (Faboulus-Firm-Faithful-Fit-Flirty-Funny-Fierce-Fine) ışıltılı yapıya sahipler. Bu paletin en büyük özelliği ise paletteki bütün farlar birbirleriyle kombinlenebiliyor. Örneğin; en baştaki renk ile en sondaki rengi kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.

İlgili: The Balm’dan Mutlaka Alınması Gereken 5 Ürün

Sizin için öneriliyor: 2018 Yılının En İyi Maskaraları

Wet’n Wild Megaglo Highlighter

Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?

Bazı ürünler vardır hakkında satırlarca övgü hakkeder. İşte o ürünlerden birisi de görselde görmüş olduğunuz aydınlatıcı. Harika bir pigmente sahip ve ürün ambalajıyla raflarda ilgimizi çekmekle kalmıyor direkt satın almaya itiyor. Hele o pigmentli yapısı beni benden alıyor diyebilirim. Highlighter fırçasınıza 10-15 cm uzaklıktan sabitleyici sprey sıkıp ürünü o şekilde uygularsanız gün boyu parıl parılsınız! Göz pınarlarına, elmacık kemiklerine, kaş altına, dudak üstü ve burun ucuna uygulayabilirsiniz.

İlgili: Uygun ve Yüksek Fiyatlı Aydınlatıcı Önerileri

Maybelline Newyork Master/Highlighter Kontür Paleti

Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?

Bildiğiniz üzere, kontür işlemi yüz hatlarınızı doğru uygulandığı takdirde müthiş bir şekilde ortaya çıkaran bir uygulamadır. Master kontür/highlighter paleti, içerisinde 4 farklı renk bulunduruyor. Birçok kişi ürünü almada kararsızlık yaşıyor içerisinde sim bulundurduğu için. Ürüne yakından bakınca simleri büyük gözükse de uygulandığında hafif bir görüntü veriyor. Korkmanıza gerek yok 🙂 Soldan ilk 2 rengi highlighter, diğer 2 rengi ise kontür olarak kullanabilirsiniz. İndirimde mutlaka bakın.

Okumaya devam et: İndirimdeyken Alınması Gereken Uygun Fiyatlı Makyaj Ürünleri

Revlon Colorstay Fondöten

Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?

Son önerim ise cilt için. Eğer cildiniz çok problemli ise, sivilce ve aknelerinizi iyi bir fondötenle gizlemek isterseniz gözüm kapalı önereceğim fondötendir; Revlon Colorstay. Hem renk skalası geniş olduğu için cildinize uygun tonu yakalamanız mümkün hem de kapatıcılık konusunda oldukça başarılı. Özellikle karma-yağlı ciltler Revlon‘u çok sevecek! Sadece 24 saate kadar kalıcılık vaati doğru değil. Zaten bir fondöten 24 saat ciltte kalmayı başarıyorsa içeriği konusunda korkun 🙂

 

İlgili: Uygun Fiyatlı 15 Far Paleti İncelemesi

Okumaya devam et: Gratis’ten Alınması Gereken 4 Ürün

GRATİS BAYRAM İNDİRİM ÜRÜN KATALOĞU

Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?

Gratis Bayram İndiriminden Neler Alınmalı?


Hakkında İpek YELDEN

Herkese merhaba! Ben İpek. İç mimarlık öğrencisiyim. Uzun süredir bu sitede ürün yorumu, karşılaştırma yazısı ve incelemesiyle sizlerleyim. Bana eşlik etmek isterseniz beklerim. Takip edebileceğiniz diğer hesaplarım: İnstagram: @blogbyyipek Twitter: @ipek_yelden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.