Yazar Ol

2016 yılı itibariyle yayın hayatına başlayan BeautyPerry.com, bir kadının daha güzel olmasına yardımcı olmak için karınca gibi çalışarak yayın hayatına devam etmektedir.

BeautyPerry.com‘da güzellik ve bakım, makyaj, moda, ürün incelemeleri, saç bakımı ve saç modelleri gibi kadın odaklı konularda içerik hazırlayabilirsiniz.

Türkiye’de 10 binlerce blog çeşitli nedenlerle terk edilmiş durumda. Bu terk edişlerin en sık rastlanan nedeni ise istenilen okunma sayısına ulaşılamayınca yaşanan heves kırıklığı. Sevgili bloggerlar içinizdeki yazma isteğini kaybetmeyin, BeautyPerry.com’a gelin!  İşte nedeni;

BeautyPerry.com ekibine neden katılmalıyım?

 • Zaten ilgi alanınız olan konularda makaleler, içerikler yazarak gelir elde edebilirsiniz. BeautyPerry.com’da içerik yazarak hem yazı karşılığı hemde yazdığınız yazının içinde yayınlanacak reklamınızdan gelir elde edebilirsiniz. Reklam kodu olmayanlar için kod tarafımızdan sağlanmaktadır. (Reklam ortaklığı 20 yazı yayınlandığında başlamaktadır.)
 • Sadece makale yazarak gelir elde etmekle kalmayacak aynı zamanda yazı altında bulunan profilinize eklediğiniz sosyal medya hesaplarınıza yeni takipçiler kazanabileceksiniz.
 • Profesyonel olarak yazar olmanın amatör bir yazar olmaktan geçtiğini biliyorsunuz, BeautyPerry.com ile yazarlık kabiliyetinizi geliştirebilirsiniz.
 • Ürün inceleme yazıları yazarak o ürünü almayı düşünenlerin bilgi sahibi olmalarına yardımcı olabileceğiniz gibi kendinizde  bu durumdan faydalanabileceksiniz.
 • Kadın odaklı konularla iç içe olacak, yeni trendleri, güzellik önerilerini ve yeni ürünleri ilk siz keşfedeceksiniz. Farkında bile olmadan modanın kalbinde olacaksınız.

BeautyPerry.com yazarlarında hangi şartlar aranmaktadır?

 • Herhangi bir konuda derin bir bilgiye, tam donanıma sahip olmanız gerekmiyor. Araştırmalar, incelemeler yaparak da gerekli bilgiye ulaşılabilir ancak makalelerinizi, yazılarınızı yazarken kesinlikle Türkçe yazım ve imla kurallarınıza uymanız gerekiyor.
 • BeautyPerry.com ekibine katılmak için yazarlık deneyiminizin olmasına gerek yok. Yazar olmak istemeniz, bu yönde çaba göstermeniz yeterli.
 • Elbette tüm vaktinizi yahut boş vakitlerinizin tamamını BeautyPerry.com için harcamanız gerekmiyor ancak gerekli ilginin de gösterilmesi gerekiyor.
 • İçeriklerinizin minimum 300 kelime olması ve başka bir siteden alıntı olmaması gerekmektedir.
 • Yazarlar Site Kullanım Şartları ve Üyelik Sözleşmesi ile belirtilen şartları ve kuralları kabul ederek yazar olabilmektedirler. Ve yine Site Kullanım Şartları ve Üyelik Sözleşmesinde de belirtiğiniz gibi içeriklerinden kendileri sorumlu olacaklardır.
 • Uzun süre içerik eklemeyen yazarlar 3 kez uyarılır, içerik eklemeye yine de devam etmezse yazarlığı tarafımızdan fesh edilir.

Sitemizdeki Yazarları görün.

BeautyPerry.com’da Yazar Ol

BeautyPerry.com’da yazar olmak için KAYIT OL sayfasından sitemize kayıt olmalısınız ve kayıt sırasından üyelik tipinizi İçerik Sağlayıcı olarak seçmelisiniz. Daha sonra İçerik Ekleme bölümünden içeriklerini ekleyebilirsiniz.

Sizleri de BeautyPerry.com ekibinde görmek isteriz.

Ana sayfaya dön veya En Son Yazılara git.