Tırnaklarda Ayna Oje Devri Artık Türkiye'de Yeni Trend Sihirli Oje

Tırnaklarda Ayna Oje Devri Artık Türkiye’de Yeni Trend Sihirli Oje

Hepinize yeniden merhaba. Bugün benim merakla beklediğim ayna tozunun artık Türkiye’de satışta olduğunu duydum. Ve inanılmaz mutlu oldum. Bunu hemen sizlerle de paylaşmak istedim. Peki “nedir bu ayna tozu?” dediğinizi duyar gibiyim. Yada bilenlerinizin “nereye gelmiş? Nasıl gelmiş?” dediğini de duyuyorum.

Şimdi tüm bu sorularınızı bir bir açıklıyorum.

 Sihirli Ayna Tozu Nedir?

Bu toz tırnaklarınıza ayna gibi parlaklık efekti verir. Şu zamana kadar sadece yurt dışında belirli markalarda vardı ve biz Türkiye’de yaşayanlar olarak ulaşmakta sıkıntı çekiyorduk. Tozu alsak bile onun üstüne sürmemiz gereken su bazlı top coat burada yoktu. Yani biz her türlü bu harika trendden geri kalıyorduk.

Ama bugün aldığım haber artık bu trendin ayağımıza geldiğini söylüyor. Peki nasıl? Mara kozmetik ayna efekti veren ve onun yanında başka renkleri de olan bu tozları Türkiye’ye taşımış.

Bir çok nail art malzemesi bugün itibariyle herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir kozmetik mağazında satışa sunulmuş. Fiyatları çoğunuza pahalı gelebilir ama inanın yurt dışından almaya kalktığınızda size daha pahalıya mal oluyordu.

Sihirli Ayna Tozu Çeşitleri

Şuanda ülkemizde 5 farklı çeşidi satılmaya başlamış. Bunlardan bir kaç tanesinin resimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Tırnaklarda Ayna Oje Devri Artık Türkiye'de Yeni Trend Sihirli Oje

Ürünler bu şekilde kutu içerisinde toz halde geliyor ve onu uygulamak için sünger bir aplikatör içeriyor. Evet aplikatörleri far paletlerinden çıkan sünger aplikatörlere benziyor hatta neredeyse birebir. Hatta kutu içeriğindeki aplikatörü kaybederseniz far için olan o sünger aplikatörleride kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Tırnaklarda Ayna Oje Devri Artık Türkiye'de Yeni Trend Sihirli Oje Tırnaklarda Ayna Oje Devri Artık Türkiye'de Yeni Trend Sihirli Oje

Bu tozları tırnağınıza rastgele uygulayamıyorsunuz. Öncelikle altına renklerini tam yansıtabilmeleri için bir kat siyah oje gerekli. Üstüne daha fazla kalıcılık sağlaması açısından bir katta baz oje sürüyorsunuz. Bu iki katın üstüne bu tozları uyguluyorsunuz. Uygulanışları gayet kolay ve pratik. En üste ise ojenin daha parlak durması, daha kalıcı olması için bir top coat lazım yani koruyucu son kat. Fakat bu son katın su bazlı olması gerekli yoksa tozların yapısı bozuluyor.

Bu top coatı nerede bulacağız telaşına düşmeyin çünkü başta da belirttiğim gibi bunu da Mara kozmetik düşünmüş ve onuda ülkemizde satışa sunmuş.

Tırnaklarda Ayna Oje Devri Artık Türkiye'de Yeni Trend Sihirli Oje

Yukarıda gördüğünüz gibi bu ojeler bir set halinde geliyor. Size sadece hepsini sırayla uygulamak kalıyor.

Ürünlerin Kalıcılıkları

Ürünlerin kalıcılıklarının 4-5 gün olduğu söyleniyor fakat net bir şey yok. Zaten ojelerin kalıcılıkları da oje yapısından sonra sürülen elin kullanımına bağlıdır. Suyla çok uğraşan birinin elinde oje çok az süre dayanır mesela böyle düşünmek lazım.

 Ürünlerin Satışı Yapılan Yerler

Ürünler şimdilik Mara Kozmetik İnternet sitesinde ve Gratis mağazalarında yapılmaktadır.

 Mara Kozmetik Oje Sürme Bandı

Ülkemize gelen bir güzellik ise yine herkesi sevindirecek cinsten. Sosyal medyada nail art videoları izlerken sıklıkla yabancıların videosunda gördüğümüz, tırnak kenarlarında işleri bittikten sonra soydukları beyaz oje işte bu oje sürme bandı dediğimiz bant.

Bu bant aynı oje gibi bir ambalaja ve fırçaya sahip. İlk olarak bunu tırnak kenarlarımıza sürüyoruz ve sonrasında ojemizi sürüyoruz. Böylelikle oje aman taşmasın, silerken bozulmasın derdine son. Sizce de çok pratik ve güzel değil mi? Benim alacağım ilk ürün kesinlikle bu.
Tırnaklarda Ayna Oje Devri Artık Türkiye'de Yeni Trend Sihirli Oje

Ben bu ürünlerin ülkemizde satışa sunulmasına baya sevindim. İlk Gratis ziyaretimde özellikle oje sürme bandı başta olmak üzere tırnak tozlarına da bakacağım. Siz neler düşünüyorsunuz?Benimle yorumlarda paylaşırsanız çok sevinirim.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Beni sitemiz ve instagram üzerindende takip edebilirsiniz.

Sevgiyle kalın…

Hakkında Buse Albayrak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir