Ülkemize Yeni Gelen L'oreal Paris Paradise Extatic Maskara

Ülkemize Yeni Gelen L’oreal Paris Paradise Extatic Maskara

Hepinize yeniden merhaba; Uzun zaman sonra sizlerle yine ülkemize yeni giriş yapan ve stokları tükenen ürünlere göz atacağız. Bu sefer ağımızda Loreal Paris Paradise Maskara var.

Bu maskaranın seveni yurt dışında oldukça fazlaydı. Herkes “acaba abartılıyor mu?” sorusuna kapılıyordu. Bir kısımda “bir an önce ülkemize gelsin” diyenlerdendi. Ve sonunda beklenen gün geldi, tüm sorular yanıt buldu. Soruların cevaplarına geçmeden önce maskarayı biraz inceleyelim;

Yazı sonunda Paradise Maskara İlk İzlenim Videolarına göz atabilirsiniz.

Loreal Paris Paradise Maskara

Ülkemize Yeni Gelen L'oreal Paris Paradise Extatic Maskara

Loreal Paris Paradise Maskara Vaadleri şu şekilde ;

  • Göz alıcı hacim
  • Ortadan basık,dalgalı,ultra konforlu fırça
  • Ultra kremsi yapı
  • Hint ve argan yağı içeren,
  • Ek olarak içeriğinde E vitamini bulunduran formül
  • Kaygan yapıda,doğal minerallerle zenginleştirilmiş yoğun siyah pigmentler

Evet vaadler bu şekilde. Kirpiklerinde hemen hemen her kadının görmek isteyeceği ve hepsini sunduğunda vazgeçilmez kılacak özellikler bunlar değil mi? Şimdi hala denemeyenlerin aklında tek soru var. Gerçekten bu kadar güzel bir maskara mı?

Ülkemize Yeni Gelen L'oreal Paris Paradise Extatic Maskara

Aslında bu sorunun cevabı maskaranın formülasyonu, fırça yapısı ve sizin kirpiklerinizde.. Biliyorsunuz ki kirpik yapınız, anlaştığınız fırça şekli ve tipi her şeyi etkiliyor. Ancak duyduğuma göre bu maskara kıl fırça sevmeyen bir kaç kişiye kıl fırça yapısını bile sevdirmiş.

Maskaranın fırçası aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi kıl yapıya sahip. Bir kenarı daha sık kıllara sahip diğer kısım ise daha seyrek ancak gerçekte o kadarda fark eden bir husus değil. Ürünün kıl fırçaya sahip oluşu fazla ürün alıp kirpikleri yapıştırır mı? sorusunu da beraberinde getirse de ben hiç öyle bir yorumla karşılaşmadım.Ülkemize Yeni Gelen L'oreal Paris Paradise Extatic MaskaraGenel olarak beğenilen hatta çok sevilen bir maskara Lorel Paris Paradise Maskara. Çoğu kişi ilk denediğinde gerçekten denildiği kadar varmış yorumlarını yaparak bir çok insanında meraklanmasına sebep oldu. Buda stoklar kısa sürede tükenmesine..

Gerçekten kirpiklere fazlaca hacim verildiği görülen aynı zamanda kıvıran bir maskara Paradise. Uzunluk konusunda ekstra bir vaadi olmasada hatrı sayılabilecek bir uzunluk verdiği söylenebilir. Maskarayı deneyen ve yorumlayan kişilerin ortak izlenimleri bu şekilde.

Maskara ülkemizde bir indirim ile satışa sunuldu ancak indirimsiz fiyatı 50 TL üzerinde olacak. Denemek isteyenler ve acelesi olmayanlar indirim zamanını bekleyebilirler o zaman daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz Lorel Paris Extatic Paradise Maskaraya.

L’oreal Paris Voliminous Lash Paradise Maskara

L’oreal Paris Paradise maskaranın extatic dışındaki bir diğer çeşidi ise L’oreal Paris Voliminous Lash Paradise Maskara. Bu maskaranında seveni bir hayli fazla bu yüzden ülkemizde satışa sunulması beklenen bir diğer ürün ise bu maskara oluyor. Fırçaları ise birbirlerine benziyor.

Ülkemize Yeni Gelen L'oreal Paris Paradise Extatic Maskara

L’oreal Paris Paradise Maskara Muadili ; Too Faced Better Than Sex Maskara

Gerek yurt dışında gerekse ülkemizde Paradise maskaraya en yakın etkiyi veren maskara olarak Too Faced markasının Better Than Sex isimli maskarası gösterildi. Öncesi sonrası kıyaslamalarına bakıldığında bazı kişilerde gerçekten çok yakın sonuçlar verdiğini görebiliyoruz. Fakat paradise maskara daha iyi ve daha ekonomik. Better Than Sex maskarada ülkemizde Sephora mağazalarında satışa sunuluyor.

Ülkemize Yeni Gelen L'oreal Paris Paradise Extatic Maskara

Fırçası da aşağıda görüldüğü gibi daha sık kıllı ve ortası çok daha basık. Ambalaj renkleride birbirlerini andırıyor.

Ülkemizde merakla beklenen ve sonunda satışa sunulan maskara hakkında benim gözlemlerim bu şekildeydi. İncelenmesini istediğiniz ürünler varsa yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

L’oreal Paris Paradise Extatic Maskara kullananlar, bu ürün hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Loreal Paris Paradise Maskarayı kullandıysanız lütfen minik anketimize katılarak görüşünüzü belirtiniz.L’oreal Paris Paradise Maskara İlk İzlenim VideolarıÜlkemize Yeni Gelen L'oreal Paris Paradise Extatic Maskara Si Bel D | 726 abone


Ülkemize Yeni Gelen L'oreal Paris Paradise Extatic MaskaraPelin Dindar | 35B abone


Ülkemize Yeni Gelen L'oreal Paris Paradise Extatic MaskaraSelma Çiçekdal | 78.836 abone


Hakkında Buse Albayrak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir