Detoks Etkili Yaz İçeceği Nasıl Yapılır?
meyve detoksu tarifleri içinde oldukça geniş bir seçeneğimiz var ki bunlar en sağlıklı detoks tarifleri. 

Detoks Etkili Yaz İçeceği Nasıl Yapılır?

Detoks Etkili Yaz İçeceği Nasıl Yapılır? Hemen hemen her kadın yaza girmeden önce zayıflama,kilo verme ve sıkılaşma stresine girer. Bu stres her kadında olduğu gibi erkeklerde bile görülür. Bikini giyme hevesiyle yanıp tutuşan kadınlar zayıflamak için bir çok farklı yönteme başvururlar ancak bazı kadınlar hızla kilo vermeyi başarabilirken bazıları ne kadar uğraşsalar da kilo veremezler, hatta üzerine bir de kilo alırlar. Bunun sebebi vücudunuzda bulunan ödemlerdir.

Ödemler sebebiyle kilo verilse bile görünüşte bir değişiklik olmaz. Bu gibi bir durum yaşıyorsanız ilk aklınıza gelmesi gereken şey kesinlikle vücudunuzdaki ödemleri atamamanızdır. Eğer siz de bu durumdan muzdaripseniz az sonra vereceğimiz tarifi 15 gün boyunca uygulayın ve daha 1. haftadan değişiklikleri kendi gözlerinizle görün.

Detoks Tarifi

Öncelikle 750 ml su yani 3-5 su bardağı suyu kaynatın Ardından içerisine 2 adet yeşil çay atın ve 10 dakika demlenmeye bırakın.

Daha sonra içerisine 1 şişe sodayı ekleyin.

Sodanın sonrasında yarım limonu içerisine sıkın ve diğer yarısını da dilimleyerek içerisine atın.
10 dakika bekletip elde ettiğiniz içeceği yemekten önce, sonra, yada gün içine yaymak şartıyla için.
15 gün boyunca aynı içecekten her gün içmelisiniz. Tabii bir yandan da yemenize dikkat edin. Un şeker tuz gibi tehlikeli beyazlardan uzak durun. Farkı kendi gözlerinizle göreceksiniz.


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir