L’oreal Paris Colorista Washout ile Renkli Saçlar – Saçlarda Gökkuşağı Renkleri

L’oreal Paris Colorista Washout Saç boyası yazım ile herkese merhaba.

Geçen sene moda gündemine giren renkli saç trendi bu yılda modasını korumaya devam ediyor. Peki ama herkes bu trende rahatça uyabiliyor mu? Tabi ki hayır.

L’oreal Paris Colorista Washout

Renkli saçlar için saçlarına açtırma işlemi uygulatmanız gerekecek, saçlarını defalarca boyatman gerekecek ki renk aynı tonunu ve parlaklığını korusun. Peki bunca işlemi yaptırmaya, saçlarımızı yıpratmaya, sırf bir heves uğruna değer mi? Değer diyenlerde var değmez ama merak ediyorum diyenlerde var.

L'oreal Paris Colorista Washout ile Renkli Saçlar - Saçlarda Gökkuşağı Renkleri

İşte bu merak edenler için yeni boya çıktı; L’oreal Paris Colorista Washout. Artık Colorista sayesinde saçlarını yıpratmadan dilediğin rengi deneyebileceksin. Ayrıca beğenmezsen de üzülme çünkü bu renkler seninle çok uzun süre kalmayacak tabi sen istemezsen.

L'oreal Paris Colorista Washout ile Renkli Saçlar - Saçlarda Gökkuşağı Renkleri

L’oreal Paris Colorista Washout Kalıcılığı Ne kadar?

2-15 şampuanlamaya kadar kalıcılığı olan pastel ve canlı renk skalasına sahip bu boya şuanda ülke pazarımıza giriş yaptı. Hemen hemen tüm büyük kozmetik marketlerin raflarında yerini aldı.

Malum yazda geldi. Festivallerin ardı arkası kesilmiyor. Bu sene festivallerde çılgın makyajlar, saçlar moda. Renkli saçta tabi ki bunlardan birisi. Neden sizde bu modaya saçınızı fazla yıpratmadan katılmayasınız ki?

Bu boyaların kalıcılığı saçın rengine, boyanın rengine ve saç yapısına göre değişkenlik gösterse de genel olarak pastel tonlarındaki Pink ve Peach renkleri 2-3 şampuanlamaya kadar, Indigo ve Blue renkleri ise 5-10 şampuanlamaya kadar rengini koruyor.

L'oreal Paris Colorista Washout ile Renkli Saçlar - Saçlarda Gökkuşağı Renkleri

 Canlı tonlarda ise Turqoise, Burgundy, Red ve Orange renkleri 10-15 şampuanlamaya kadar kalıcı etki sağlıyor.

L'oreal Paris Colorista Washout ile Renkli Saçlar - Saçlarda Gökkuşağı Renkleri

Saçınızın rengini açmadan,yıpratmadan renkli boyaları deneyebilirsiniz dedim fakat belirtmekte fayda var.Saç renginiz koyuysa canlı renkleri rahatça kullanabilirken pastel renkleri kullanamayabilirsiniz.Çünkü renk saçınıza yansımayabilir.Bunun için saçınıza açma işlemi gerekebilir.

Kendi Saçınıza Uygun Colorista Washout’u Bulun

L'oreal Paris Colorista Washout ile Renkli Saçlar - Saçlarda Gökkuşağı Renkleri

Benim pastel renklerde İndigo, canlı renklerde ise Orange çok hoşuma gitti. Sizler hangisini sevdiniz? Benimle yorumlarda paylaşmayı lütfen unutmayınız.


L'oreal Paris Colorista Washout ile Renkli Saçlar - Saçlarda Gökkuşağı Renkleri

Saç Modelleri

Renkli saç trendi başlatan Guy Tang’ın

Glowing Saç Modeli Tasarımlarına göz atın!

Guy Tang Kimdir?


L’oreal Paris Colorista Washout kullananlar, yorumlarınızı benimle paylaşmayı unutmayın..

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Sevgiyle kalın…

L’oreal Paris Colorista Washout ile Renkli Saçlar – Saçlarda Gökkuşağı Renkleri” için 58 yorum

 • 24 Mayıs 2017 tarihinde, saat 19:13
  Permalink

  iyi günler benim saçlarım siyah saç rengimi açmadan renklerin görünmeyceği yazıyor colorista blech ile saç rengimi açarsam ne kadar kalıcı olur?

  Yanıtla
  • 24 Mayıs 2017 tarihinde, saat 22:07
   Permalink

   İyi akşamlar Ayşenur Hanım.Saçlarınız siyah renkte olduğundan haliyle boyayı almayacak ve yansıtamayacaktır.Bu yüzden saçlarınızı açma işlemi kesinlikle gerekmektedir.Fakat saçınızı açtırdığınız da dahi boyanın kalıcılığı fazla olmayacaktır.Çünkü bu boyalar bizlere fazla kalıcılık vaad etmiyorlar.Zaten kuaförlerde bile saçınızı açtırıp renkli boya işlemi yaptırdığınızda size en geç 2 haftada bir boyayı yineletmeniz gerektiğini söylüyorlar.Özellikle pastel renkler saçtan çabucak akan renklerdir.Saçınızın hep pastel renkte kalması çok zordur.

   Yanıtla
 • 25 Mayıs 2017 tarihinde, saat 06:58
  Permalink

  Nerhaba benim sacimda koyu ama benim problemim bleahi uyguladıktan sonra saçımın rengi eski rengine dönecek mi ? Şimdiden çok sağ olun

  Yanıtla
  • 25 Mayıs 2017 tarihinde, saat 09:15
   Permalink

   Merhaba Berfin hanım..Saçınıza açma işlemi yaptığınızda saçınız onu boya gibi akıtmaz.Saçınıza açma işlemi uygulanan kısım en fazla 1 ton koyulaşır.

   Yanıtla
 • 27 Mayıs 2017 tarihinde, saat 18:44
  Permalink

  Merhaba ben turkuaz rengini aldım saçım açık kumral ama aralarında sarılar var yani gölge. Ben saçıma bunu uygularsam saçımdan boya aktıktan sonra kendi rengine döner mi yoksa aktığı renkte kalır mı

  Yanıtla
  • 27 Mayıs 2017 tarihinde, saat 22:05
   Permalink

   Boya aktıkça saçınıza turkuaz rengini uygulamadan önceki rengine dönecektir.

   Yanıtla
 • 27 Mayıs 2017 tarihinde, saat 20:56
  Permalink

  Kesinlikle almayın Hayal kırıklığına uğradım.Lorwal Colorista turkuaz rengini denedimYapılması gerekenleri yapmama saçından belli bile olması.Para tuzağı

  Yanıtla
  • 27 Mayıs 2017 tarihinde, saat 22:04
   Permalink

   Saçınız boyayı almaya müsait olmadığından boya belli olmamış olabilir.Turkuaz rengini saça yansıtmak gerçekten zor ve sabır istiyor.

   Yanıtla
 • 30 Mayıs 2017 tarihinde, saat 14:30
  Permalink

  Merhaba benim zaten saçlarım kızıl ama solduğunda ve diplerden beyazlar çıktığında bu ürünü kullansam işe yarar mı ? Amacım solgunluğunu gidermek ve dipleri biraz olsun kapatıp boya sürecini uzatmak.

  Yanıtla
  • 30 Mayıs 2017 tarihinde, saat 23:06
   Permalink

   Colorista renkleri arasında saçınıza yakın tek bir renk var ve gördüğüm kadarıyla oda kırmızıya dönük bir renk.Saçınız kızıllıktan kırmızı bir renge doğru dönebilirde ayrıca dipten uca uygulamak isterseniz size maliyeti yüksek olabilir.Onun yerine evde saçınızı kendi rengine boyamak daha mantıklı olacaktır.Ayrıca colorista beyazları kapamakta ne kadar etkilidir bir fikrim yok.Kapasa bile normal saclara göre boyanın akma süresi biraz daha kısa olacaktır.

   Yanıtla
 • 2 Haziran 2017 tarihinde, saat 04:20
  Permalink

  Merhaba. Benim sacim in cok guzel saei ombresi var ve pembe coloristayi acayip derecede kullanmak istiyorum. Tek korkum boya aktiktan sonra suanki sari haline donmemesi. Ombremin sarisinda bozulmalar olurmu ve sacin yanmasi gibi bi olay olabilirmi

  Yanıtla
  • 2 Haziran 2017 tarihinde, saat 22:14
   Permalink

   Pembe boyanın saçınızı yakacağını düşünmüyorum.Zaten çokta kalıcı olmadığından saçınızın boyasını bozacağınıda düşünmüyorum.Ancak kuaför olmadığımdan size çok net olmaz diyemiyorum.Saçınızın boylarına çok çıkmadan sadece uçlarına uygulayabilirsiniz boyayı sarınızın bozulmasından korkuyorsanız.

   Yanıtla
 • 6 Haziran 2017 tarihinde, saat 20:23
  Permalink

  Merhabalar saçım sarı ve indigo rengini denemek istiyorum bu boyayı saçıma uygularsam zararı olucak mıdır saçın yıpranacak mıdır yoksa boya aldıktan sonra eski haline dönecek mıdır?

  Yanıtla
  • 7 Haziran 2017 tarihinde, saat 19:19
   Permalink

   Merhabalar Gizem Hanım.
   Boya saçınıza çok fazla nüfus etmediğinden zaten fazla kalıcılık gösteremiyor.Bu nedenle saçınızda fazla kalmayacağından saçınıza diğer boyalar gibi fazla zarar vermeyecektir.

   Yanıtla
  • 1 Eylül 2017 tarihinde, saat 01:52
   Permalink

   Boya saçınızdan aktı mı

   Yanıtla
 • 7 Haziran 2017 tarihinde, saat 17:28
  Permalink

  saçımı kızıla boyatıyordum sürekli çok zarar veriyor diye siyaha boyatmıştım ve siyah boya akınca kızıl ışıltılı koyu olmayan bi saç rengi kaldı üstünden 1 sene geçti. saçım açık kestane ve kızıllar hala duruyor. komple red rengine boyasam tutar mı geçen sene kına da denemiştim ve eğer tutmazsa diye bu serinin açıcısıyla açsam kuafördeki açma işlemi gibi zarar verir mi? çünkü açma işlemi saçı inceltip azaltıyor bunu istemediğim için boyayı bırakmıştım.

  Yanıtla
  • 7 Haziran 2017 tarihinde, saat 19:25
   Permalink

   Red rengi çok iddialı bir renk ve tutması gerçekten zor olabilir.Ayrıca saçınıza gerek kuaför gerekse evde uygulayacağınız açıcılar her zaman saça zarar verecektir.Saçınızdaki kızıllıkların gitmesi için saçınızın uzamasını beklemek ve boyatmak yerine saçınızı uzaması için beslemek,desteklemek daha mantıklı olacaktır.Sonuçta saçınızı açtırıp red rengini uygulasanız bile bu renk saçınızda çok kısa süre kalacaktır.Bunun için sürekli boyamak zorunda kalacaksınız.Buda saçınızı daha çok yıpratacaktır.

   Yanıtla
 • 8 Haziran 2017 tarihinde, saat 11:43
  Permalink

  Merhaba ben daha önce loreal paris sunkiss yani renk açıcı spreyi kullanmıştım. Daha önce hiçbir şekilde boya falan yapmadım. Şimdi mavi spreyi uygulasam bir sorun olur mu saçımın renginde(Saçımın doğal renki açık kumral sarılar var)

  Yanıtla
  • 10 Haziran 2017 tarihinde, saat 23:19
   Permalink

   Merhabalar Saçın rengine etki edeceğini sanmıyorum sonuçta zamanla akıp giden bir boya..

   Yanıtla
 • 11 Haziran 2017 tarihinde, saat 15:19
  Permalink

  merhaba ben saçımı boyamak istiyorum saç rengim kahve-siyah arası yaşım küçük olduğu için saç rengimi açtıramıyorum sizce hangi rengi kullanmalıyım veya bu boyalara bulaşmamalımıyım?

  Yanıtla
  • 13 Haziran 2017 tarihinde, saat 20:54
   Permalink

   Öncelikle ailen izin verirse sende istiyorsan bu boyaları saçında sadece belli tutamlara ve uçlarına olacak şekilde uygulayabilirsin hevesini almak için.Ama benim fikrimi merak edecek olursan küçük yaşta bulaşma derim.

   Yanıtla
 • 18 Haziran 2017 tarihinde, saat 14:15
  Permalink

  merhaba benim saçlarım kumral renginde turkuaz rengini alıp kullanırsan saçım tutar mı?

  Yanıtla
  • 20 Haziran 2017 tarihinde, saat 20:31
   Permalink

   Tam turkuaz olarak saçlarınıza yansımayabilir ama yinede rengini vereceğini düşünüyorum.

   Yanıtla
 • 22 Haziran 2017 tarihinde, saat 00:49
  Permalink

  merhaba ben red rengini saçıma boyadım altında ombre olduğu için çok capcanlı bir kırmızı oluştu ve hiç memnun kalmadım bir an önce akmasını istiyorum her gün yıkıyorum 3 gündür ama çok bir değişme göremedim sanırım 15 yıkamadan fazla saçımda kalıcak.bu boya aktıktan sonra normal boyalar gibi çirkin bir turuncu mu kalır kızıldan geriye yoksa eski sarı ombre saçlarıma tamamen geri mi döner? bide sizce kuaföre gidip şuan eski saçıma geri mi dönmeliyim yoksa akmasını mı bekliyim?

  Yanıtla
  • 29 Haziran 2017 tarihinde, saat 19:40
   Permalink

   Muhtemelen öncesinde saçınızda bir açılma işlemi olduğundan boya saçınızda tam anlamıyla sonuç vermiş.Genelde tüm boyalar zamanla turunculaşmaya meğillidir.Zaman içerisinde saçlarınız sizi rahatsız edecek boyuta gelinceye kadar beklemenizi tavsiye ederim eski saç renginize dönmeniz için.Üst üste yapılan işlemler saçınızda fazla hasara yol açabilir.

   Yanıtla
 • 22 Haziran 2017 tarihinde, saat 19:19
  Permalink

  benim saçım koyu en olabilecek renk hangisi bordo mu turkuaz mı bu arada biraz hassas bi bünyem var alerji testi illa yaptırmalı mıyım

  Yanıtla
  • 29 Haziran 2017 tarihinde, saat 19:48
   Permalink

   Boyayı saç uçlarınıza yaptıracağınız için bir reaksiyon vereceğinizi düşünmüyorum.Turkuaz daha çok açık renkli saçlı kişilere ve saçını açtıranlara uygun görülüyor.Yoksa rengini elde etmeniz çok zor.Bordo rengi daha uygun olacaktır.

   Yanıtla
 • 29 Haziran 2017 tarihinde, saat 18:47
  Permalink

  merhaba ben loreal paris coloristanın balayage rengini kullandım saçımı acmak için acaba bu renk sacımdan ne zaman çıkar

  Yanıtla
  • 29 Haziran 2017 tarihinde, saat 19:36
   Permalink

   Saç açıcı ile açılan saçlar eski rengine dönmez.Saç zamanla uzayarak bu rengi atar

   Yanıtla
 • 30 Haziran 2017 tarihinde, saat 00:51
  Permalink

  Meraba benim saçlarım normalde açık kahve ama bir tutamında sarı boya var sarı tutamına bugün indigo renginş uygulayıp 30-45 dk beklettim ama çok hafif bir renk verdi hatta hiç vermedi diyebilirim hiç memnun değilim ve fiyatına göre gerçekten küçük bir ambalaj ve fazla fiyat ??

  Yanıtla
 • 30 Haziran 2017 tarihinde, saat 02:30
  Permalink

  Saçım koyu kahve tonlarinda turkuaz veya kirmizi uygulayacagim tutmaz diye dusundum fakat bi dostum zamanla sactan akinca rengin acilip sacta gozuktugunu soyledi dogru mudur

  Yanıtla
  • 14 Temmuz 2017 tarihinde, saat 14:02
   Permalink

   Kutuda gösterilen renkle birebir bir renk elde edemeyebilrisiniz ancak çok açık bir renk kendini belli belirsiz gösterebilir

   Yanıtla
 • 2 Temmuz 2017 tarihinde, saat 15:30
  Permalink

  Saçım açık kumral ve indigo hair adlı rengi denemek istiyorum fakat tek endişem saçım bir süre sonra eski rengine dönermi ?

  Yanıtla
  • 14 Temmuz 2017 tarihinde, saat 14:05
   Permalink

   Saçınızı açtırmadığınız sürece boya zamanla saçınızdan akıp gidecek ve saçınız eski haline dönecektir.

   Yanıtla
 • 4 Temmuz 2017 tarihinde, saat 14:33
  Permalink

  Benim saçım koyu kahve. Bu boyalardan kırmızıyı almıştım ve kuaförüm saçımı açmazsak renk sonucu göremeyeceğimizi söyleyerek saçımı kızıl açıcıyla açtı ve ondan sonra colaristayı uyguladı.ilkin çok güzel oldu ancak şimdi kırmızı boya aktı ve kızıl açıcı kaldı yani turuncu gibi bir şey oldu böyle ve kötü bir görünüme sahip oldum. Sizce saçımın kızıl açıcıyla açılan kısımlarına lorealin kalıcı boyalarından kızıl olanları uygulasam tutar mı güzel olur mu? Ya da colarista nın başka hangi çeşitleriyle açıkmış kısımları boyasam bir sonuç alabilirim?

  Yanıtla
  • 14 Temmuz 2017 tarihinde, saat 14:04
   Permalink

   Saçınızı açtırdığınız için o renk saçınız uzayana kadar kalacaktır.Eğer o görüntüden hoşlanmıyorsanız saçınıza ombre yaptırabilirsiniz yada saçınızı koyu bir boyayla boyarak aynı renge gelmesini sağlayabilirsiniz.

   Yanıtla
 • 22 Temmuz 2017 tarihinde, saat 02:32
  Permalink

  Merhaba benim saçım koyu kumral ve ben turquoise veya pink renklerini tüm saçıma yapmak istiyorum ama çok tedirginim sonra çıkmazsa diye

  Yanıtla
  • 8 Ağustos 2017 tarihinde, saat 14:10
   Permalink

   İstediğiniz iki renk zaten saça açıcı bir işlem uygulanmadan rengini vermesi çok zor olan renkler.Resimlerde gördüğünüz o rengi muhtemelen tamamen elde edemeyeceksiniz.Bu yüzden boya saçınızda kalıcı olmayacaktır.

   Yanıtla
 • 22 Temmuz 2017 tarihinde, saat 18:24
  Permalink

  Merhabalar saç boyasina alerjim var buda alerji yapar mı?

  Yanıtla
  • 8 Ağustos 2017 tarihinde, saat 14:11
   Permalink

   Bu boyalarda normal boyalarla eş değer hatta belki biraz daha fazla kimyasal olduğundan bu boyada sizde alerji yaratabilir

   Yanıtla
 • 22 Temmuz 2017 tarihinde, saat 19:33
  Permalink

  Benim saçım koyu kumral ve açıcı kullanmadan turquoise hair rengini kullanmak istiyorum. Saçım rengi kabul eder mi bilemiyorum ancak asıl endişem boya akmazsa diye korkuyorum.

  Yanıtla
  • 22 Temmuz 2017 tarihinde, saat 19:34
   Permalink

   bu arada boyayı tüm saçıma uygulamak istiyorum

   Yanıtla
   • 8 Ağustos 2017 tarihinde, saat 14:13
    Permalink

    Yukarıda da belirttiğim gibi saç boyayı kabul eder ama tam rengini veremez.Mavi renkte bir saç boyası yeşil renkte bile çıkabilir.Ve zamanla saçtan akacaktır

    Yanıtla
 • 3 Ağustos 2017 tarihinde, saat 10:50
  Permalink

  merhaba benim saçımda kına var bu ürünü uygulasam yanma olur mu diğer uygulamalarda olduğu gibi yardımcı olursanız sevinirim bir de yıpranma gibi bir durumla karşılaşır mıyım? Saçlarım çok zayıf

  Yanıtla
  • 8 Ağustos 2017 tarihinde, saat 14:15
   Permalink

   Boya kına üzerine tutar mı bilemiyorum.Yıpranma konusunda ise bu boyanıda içeriğinde diğer boyalar gibi kimyasallar olduğundan elbet saça biraz zararı olacaktır.Fakat diğerleri gibi aşırı derecede olmuyor.Saçlarınız çok zayıf ise boyamanızı önermiyorum.Onun yerine saçınızı kuvvetlendirecek bakım kürlerine yönelebilirsiniz.Saçınızdaki kına aktığı ve saçınız güçlendiğinde bu boyayı değerlendirebilirsiniz benim nacizane fikrim 🙂

   Yanıtla
 • 5 Ağustos 2017 tarihinde, saat 01:54
  Permalink

  Saçı yipratiyor mu yoksa sprey gibi bisey mi ? Daha fazla yipransin istemiyorum cunku

  Yanıtla
  • 8 Ağustos 2017 tarihinde, saat 14:17
   Permalink

   Boyanın sprey formuda bulunuyor ancak onların saça tutması ve kalıcılığı çok çok az.Benim size tanıttığım boya ise krem formda.Saçı boyayıp,yıkıyorsunuz.Tabiki bu boyada kimyasal içerdiğinden saça zarar veriyor.

   Yanıtla
 • 6 Ağustos 2017 tarihinde, saat 02:00
  Permalink

  Nolur yardım edin ben mavi olan rengini almıştım be saçımın az bi iki tutamında sarı boya var ve maviden sürdüm oraya fakat şu an saçımın orası bildiğin açık yeşil ve 15 yıkamayı geçmesine rağmen saçım eski rengini almıyor ne yapıp geçirmeleyim yardım edin bana

  Yanıtla
 • 6 Ağustos 2017 tarihinde, saat 02:00
  Permalink

  Nolur yardım edin ben mavi olan rengini almıştım be saçımın az bi iki tutamında sarı boya var ve maviden sürdüm oraya fakat şu an saçımın orası bildiğin açık yeşil ve 15 yıkamayı geçmesine rağmen saçım eski rengini almıyor ne yapıp geçirmeleyim yardım edin bana

  Yanıtla
  • 8 Ağustos 2017 tarihinde, saat 14:19
   Permalink

   Saçınıza öncesinde açıcı uyguladığınız için o renk oraya oturmuş durumdadır.Bu renkten kurtulmak için o tutamı tekrar sarıya boyamak çare olabilir.

   Yanıtla
 • 9 Ağustos 2017 tarihinde, saat 10:55
  Permalink

  Saçım kumral ve siyah tarzında gorunucek yani ne diyim lacivert tarzi bı renk istiyorum fakat arkadaslarimda bana griyi oneriyor.(saçım koyu siyah degil koyu kumral uclara dogru acik kumral ve sari olarak gidiyo)

  Yanıtla
  • 23 Ağustos 2017 tarihinde, saat 18:03
   Permalink

   Saçların gri olması için kesinlikle açılma işlemi yapılması gerekir.Açtırmadan lacivert boya uygularsanızda saçınızda yeşil renkte çıkacaktır.

   Yanıtla
 • 10 Eylül 2017 tarihinde, saat 03:54
  Permalink

  merhaba ben de washout red rengini saçımda uyguladım çok açık olmasa da açık kahve sayılabilecek saçımda renk baya yansıdı kırpkırmızı oldum elbet şu an akıyor ama on onbeş şampuanlamaya kadar yazıyordu iki ay oldu ve hala kırmızılığı gayet belli seviyede ne yapabilirim

  Yanıtla
 • 12 Eylül 2017 tarihinde, saat 20:42
  Permalink

  Merhabalar. Benim saçım koyu kahve siyah renginde ben balayage kullanmak istiyorum ama baya tedirginim açıkçası. Saçlarıma zarar verir mi ya da hangi renge kadar açar merak ediyorum. Esmerim bir de eğer balayage kullandığımda sapsarı olmasından korkuyorum.Balayage kullandıktan sonra saçlarım hangi renk olur?

  Yanıtla
 • 23 Ekim 2017 tarihinde, saat 01:20
  Permalink

  Merhaba, ben loreal color balayage kullandım fakat sonuçtan memnun olmadım boyanın akıp eski haline dönmesi mümkün mü ? Ne kadar zaman alır ?

  Yanıtla
 • 31 Ekim 2017 tarihinde, saat 17:06
  Permalink

  Merhaba ben mavisini alıp boyadım ama sonradan okuduğum şikayetlerde insanlar saçlarının yeşil kaldığını yazmış. Maviyi deneyip saçından tamamen akan var mı? yoksa gerçekten yeşilimsi mi kalacak?

  Yanıtla
 • 7 Aralık 2017 tarihinde, saat 02:51
  Permalink

  Merhaba, sarışınım washout red kullanmayı düşünüyorum fakat çoğu kullanan rengin aylar geçmesine rağmen akmadığını söylüyor kararsız kaldım

  Yanıtla
 • 24 Şubat 2018 tarihinde, saat 19:54
  Permalink

  Merhaba,saçım koyu kahve saçımın rengini açmadan washout ile kırmızıya boyayıp kızıl olmasını istiyorum 15 günde eski rengine mi döner yoksa saçım git gide turunculaşır mı?
  Kızıl olması için hangi renge boyamalıyım?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir