Gümüş Gri Saç Rengini Seçmeniz İçin 6 Neden
Gümüş Gri Silver

Gümüş Gri Saç Rengini Seçmeniz İçin 6 Neden

Gümüş Gri Saç,  Küllü Gri, Silver Gri, Koyu Gri, Açık Gri, Ombre Gri gibi seçenekleri olan GRİ renk,  2016 Yılında birçok bayanın tercih ettiği, moda olan, 2017 yılın dada çok tercih edileceğini ve moda olmaya devam edeceğini düşündüğümüz güzel bir renk.. Küt saçlı bayanlar daha çok Gümüş Gri rengini tercih ediyor.

Gümüş Gri Saç

İşte Size Gümüş Gri saç rengini seçmeniz için 6 neden;

1- Öncelikle belirtmek istiyorum. Canlı makyaj yapmayı seven bayanlar mutlaka denemeli. Çünkü canlı makyaj ile çok şık ve hoş duruyor. Özellikle Gümüş Gri rengini tercih edin. Saçlarınız uzun ise Ombre yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

2-Gri saç rengi saçların diplerine yoğun uygulanmadığı takdirde her tip cilt rengine yakışıyor.

3-Esmerseniz mutlaka denemelisiniz. Esmer bayanlara Gümüş Gri saç çok yakışıyor, hoş duruyor. Saçlarını Gümüş Gri renge boyadığımız bayanların hepsi çok beğendiğini söylüyor.

 

4-Beyaz tenli bayanlara ise Ombre Gri renk çok yakışıyor.  Beyaz tenli hanımlar bu rengi seçtiyseniz rahat olun ve gönül rahatlığı ile yaptırın.  Çünkü dipleri koyu olacak ombre modelle  yüzünüz cansız ve soluk gözükmeyecek

5-Buğday tenli hanımlar sizleri de unutmadık. Gümüş gri size çok yakışmaz. Ama Sarı gri bir karışım yüzünüzde çok şık duracak.

6-Sarı, Kahve, Siyah, Kumral renklerin üstüne gri gölgeler atarak modaya ayak uydurabilirsiniz. Önden ışıltı atarak da yüzünüze canlılık ve aydınlık katabilirsiniz.
Siver Gri

Gümüş Gri Saç Rengini Seçmeniz İçin 6 Neden
Aşağıdaki fotoğraflarda Gümüş gri saç rengine boyanmış saç örneklerini inceleyiniz. Karar
vermenize yardımcı olacak.

Gümüş Gri Galeriden bir kaç örnek…

 


Hakkında BeautyPerry.com

1 Yorum

  1. Sitenizi çok beğendim yaa 🙂 calışmalarınız çok hoş duruyor en kısa sürede ziyaret etmeyi düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir