Rihanna’nın En Beğenilen Saç Modelleri Ondan İlham Alın

0
27

Güzeller güzeli başarılı sanatçı Rihanna, şöhret basamaklarını adım adım tırmanırken saç stillerini de oldukça fazla değiştirmiştir. Hem saç stilini, hem de rengini değiştirmeyi çok seven Rihanna’nın ten rengi esmer. Bu yüzden esmer tenine uygun renkler ve modeller deniyor. “Saç ikonu” lakabı takılan Rihanna’nın en güzel saç modellerini sizler için toparladım;

Rihanna’nın En Beğenilen Saç Modelleri


Saçlarınız Rihanna gibi böyle kabarık ve kıvırcık ise tüm saçınızı öne doğru tutturarak toplayın. Bu hem saçlarınızı yatıştıracak, hem de hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Hangimiz Rihanna’nın Grammy ödül törenindeki bu saçlarını unutabiliriz ki? Saçlarınızın arasına ve uçlarına ufak ışıltılar ekleyerek ve dalgalı bir fön çektirerek sizde bu görünümü özel bir davette veya gecede uygulayabilirsiniz.


Cesaretiniz varsa ve saçlarınız düz ise Rihanna gibi saçlarınızı kısacık kestirebilirsiniz. Ayrı bir hava katacaktır.

Saçlarınızı Rihana gibi bob model kestirip, kakül yaptırabilirsiniz. Hem günlük olarak saçlarınızla fazla uğraşmak zorunda kalmazsınız, hem de oldukça modern bir görünüme kavuşursunuz.

Saçlarınız kabarık ve kıvırcık ise ve toplamaktan bıktıysanız, onları ortadan 2’ye ayırarak açık bırakabilirsiniz. Dilerseniz, saçlarınıza jöle sürerek veya sprey sıkarak buklelerinizin kalıcılığını arttırabilirsiniz.


Saçlarınız düz ise,  sizde Rihanna gibi ortadan ayırarak salabilirsiniz.

Eğer saçlarınız dalgalıysa ve salık bırakmaktan bıktıysanız, saçlarınızın önleri serbest kalacak şekilde arkadan ufak bir topuz yapabilirsiniz. Bu model sizi anında seksi bir görünüme kavuşturacaktır.

İşte bu 2 yılın en büyük saç trendlerinden biri. Saçlarınız salık haldeyken, önlerini bir tutam alın ve arkaya doğru atıp,  toplayın. Hem cildinizi daha sıkı gösterecek, hem de daha modern bir görünüme kavuşacaksınız.

Rihanna gibi saçlarınızın ön tarafını yan tarafa atarak, saçınızın arkasını da topuz yapabilirsiniz.

Uzun ve kıvırcık saçlarınızı bol köpükleyip, ortadan 2’ye ayırıp, saçlarınızın ön kısmını da kulak arkanıza atabilirsiniz.


Bu saç modeli cesaret ister! Saçlarınızın yan kısmını kazıtarak, geri kalan saçlarınızı da yana atabilirsiniz.

Bazen de hiç bir şey yapmayıp, Rihanna gibi saçlarınızı sadece salabilirsiniz. E arada saçları da dinlendirmek lazım :))

Ünlülerin en çok beğenilen Lob Saç Kesim Modelleri
Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz