Örgü ile Saç Uzatma
örgü-ile-saç-uzatma

Örgü ile Saç Uzatma

Örgü ile saç uzatma yöntemi ile siz de örgü modasına katılın. Örgü ile saç uzatmak nasıl oluyor hiç merak ettiniz mi ya da denemeyi düşündünüz mü? Örgülü saçlar sentetik ek saçlarla birlikte örüldüğünden, kısa olan saçlarınızı istediğiniz kadar uzatmanız mümkün. Siyahi kadınların çok kullandığı bu yöntem sokak modasının en trend modellerinden biri.

Örgü ile Saç Uzatma
Örgüyle saç uzatma

Saçlarınızı boyatmadan istediğiniz bir renk ile örerek uzatabilirsiniz. Hoşunuza giden bir sentetik saç rengi seçin saçlarınız boyamadan istediniz renge kavuşsun. Örgü ile saç uzatma yöntemi ile dilediğiniz renkte sentetik ek saçlarla saçınızı boyamadan zahmetsizce sarışın, kızıl, esmer veya platin olabilirsiniz.

Örgü ile Saç Uzatma
Kızıl örgü saç

Uzun kullanım süresince saçınız şampuandan başka madde ve işlem görmeyecek, bu sürede saçlar dinlenir. Kullanım sonunda örgüleri kendiniz kolaylıkla açabilirsiniz.

 

Örgü ile Saç Uzatma Yönteminde Saç Temizliği

Örgü ile Saç Uzatma
Rihanna örgülü at kuyruğu ile saç uzatma

Örgülü Saçlar ve Temizlik: Eminim duymuşsunuzdur “örgülü saçlarda böcek olur” Kesinlikle hayır! Örgülü saçlar yıkanabildiğin için bu temizlik kesinlikle kişinin kendisi ile alakalıdır. İçiniz rahat olsun…

Ayrıca örgü ile saç uzatma yöntemi kullanıldıktan sonra saçlarda dökülme olduğu düşünülüyor. Böyle bir durum da söz konusu değildir. Yani saçların dökülmesiyle, örgü ile saç uzatma yönteminin bir alakası olmaz. Çünkü saçların rutin döngüsünde günde ortalama 100-150 tel dökülme olduğu uzmanlar tarafından da verilen bir bilgidir. Saçlar örgülüyken bu durum günlük olarak gerçekleştirilemediğinden dolayı, örgüler açıldıktan sonra toplu bir dökülme görülebilir. İşte hepsi bu, yani bu konuda da içiniz rahat olabilir.

Örgülü saçlar size zaman kazandırır. Saç modeli düşünmek zorunda kalmazsınız. Sabah kalktığınızda saçlarınız yapılmış olur. Afrika ve Brezilya gibi ülkelerde hemen hemen her kadının saçı örgülüdür. Ülkemizde ise sokak modası olarak her gün onlarca kadın tarafından tercih ediliyor.


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir