Mezuniyet İçin Saç Modeli Önerileri

0
62
Mezuniyet Saç Modelleri

Sonunda yıllardır beklediğiniz o gün geldi çattı. Mezuniyet.. Saçtan makyaja, giydiğiniz kıyafetten ayakkabıya hepsiyle bir bütün olmalısınız. Bunun için benim çok beğendiğim bir kaç saç modelini sizlerle paylaşmak istedim.

Hemen hemen tüm model elbiselerle uyum sağlayacak bu saç modelini ben çok beğeniyorum. Örgü ve topuz bir arada gayet sade ve şık.

Mezuniyet Saç Modelleri

üniversite mezuniyeti için saç önerileri ile ilgili görsel sonucu

Bir diğer modelimiz ise yine topuz ve örgüyü bir arada bulunduruyor bu sefer tek farkı saç aksesuarı kullanılması olmuş. Sizlerde böyle aksesuarlar kullanmaktan çekinmeyin. Açık havadaysanız çiçeklerden taçlar bile kullanabilirsiniz. Gayet hoş olacaktır.

üniversite mezuniyeti için saç önerileri ile ilgili görsel sonucu

Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan klasik topuz modellerini de unutmamak lazım. Elbisenizin üst kısmı fazla hareketli yada ağır bir modelse kurtarıcınız ve şıklığınızı tamamlayacak model kesinlikle klasik topuz olacaktır.

üniversite mezuniyeti için saç önerileri ile ilgili görsel sonucu

Kısa saçlı kızlarımızı da unutmadık tabi ki.. Sizlerde saçlarınıza maşa ile böyle saç aksesuarları kullanabilirsiniz. Çok şık olacaksınız.

 

İlgili resim

kısa saçlılar için saç modelleri ile ilgili görsel sonucu

Ve benim en sevdiğim saç modeline geldi sıra. Hem dalgalı, hem uzun açık saçlar, hemde güzel bir saç aksesuarını bir arada bulunduran bir model. Cıvıl cıvıl elbiselerin üzerine rahatça kullanabilecek bir model. Mezuniyet Saç Modelleri listemizin favorisi diyebilirim.

saç modelleri ile ilgili görsel sonucu

 

İlgili resim

 

Bu modeller benim favorilerim arasında. Peki ya sizler hangilerini beğendiniz? Siz mezuniyetinizde hangi modeli kullanmayı düşünüyorsunuz? Benimle yorumlarda paylaşmayı unutmayınız.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Sevgiyle kalın..

2017 yılının en güzel 40 lob saç modeli için tıklayınız. 
Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz