Glowing Saç Modeli - Guy Tang

Glowing Saç Modeli – Guy Tang

Glowing Saç Modeli tasarımcısı Guy Tang’ı kısaca tanıyalım.

26 Temmuz 1981’de Tulsa, OK, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğan ve hayatına California’da devam eden Guy Tang‘a ait YouTube kanalının yaklaşık 1,5 milyon abonesi var. Muhteşem saç rengi tasarımlarıyla ünlü Tang, sosyal medya dünyasındaki uzmanlığıyla da tanınır. (instagramda 1,9 milyon takipçisi var) Batı Hollywood, California’da bulunan Tang, kendisini bir “Saç Stilisti” olarak adlandırır ve bunu çok açık bir şekilde ifade eder. “Çünkü, kim olduğunuzu öğrendiğinizde hayal ettiğiniz her şeyi yapmak için cesaretiniz olur” Tang’ın saç koleksiyonunu görmek isterseniz: http://www.mydentitycolor.com/hairbesties adresine göz atınız.

Bu yazımızda Guy Tang’ın yeni ve çok popüler olan, Glowing saç modelini tanıtacağız. Parıltılı, parlak ve parlayan anlamlarına gelen, Glowing saç modeli 2017 yılının popüler saç modellerinden biri olması bekleniyor.

Glow in the dark hair (Karanlıkta paralayan saç)

Son zamanlarda, sosyal medyanında etkisi ile yükselişe geçen pek çok yeni saç trendleri var. Bunlardan bazıları; galaksi saç, gökkuşağı, pastel saç, pikselli saç, saç modelleri trendini takip etmek gerçekten zor. Neyse ki, sizi en yeni eğilimlerden biri olan glowing saç modeli ile tanıştırıyoruz. İnsanların konuşmayı bırakamayacakları şey, bu yeni karanlıkta parlayan saç eğilimidir.
Ünlü kuaför Guy Tang’ın yarattığı bu saç, tam anlamıyla parıl parıl parlıyor. Bu saç modelini evde denemeyiniz, pişman olursunuz çünkü hiç kolay değil. Bu nedenle profesyonel bir kuaföre gitmenizi önemle tavsiye ederiz. Ağartılmış saçlar, parlak neon renkleriyle dikkatlice boyandı ve parlayan bir lav lambası haline geldi! Şimdi bu harika ya da Guy Tang’ın söylediği gibi ‘YAAAAAAS’! Glowing modeline bir göz atalım.

Glowing Saç Modeli

Gökkuşağı (Rainbow) Neon Parlayan Saçlar

Glowing Saç Modeli - Guy TangGlowing Saç Modeli - Guy Tang

Phoenix Neon Glowing Hair

Glowing Saç Modeli - Guy Tang
Glowing Saç Modeli - Guy Tang

@Guy_Tang ınstagram

Guy Tang < Etkiketli Tüm İçrekleri Gösterir.

İlginizi çekebilir;


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir