Tesettürlü Bayanlar İçin Şampuan ve Saç Kremi Önerisi

Tesettürlü Bayanlar İçin Şampuan ve Saç Kremi Önerisi

Öncelikle Merhaba. Bu sizinle paylaşacağım ilk yazım.

Tesettürlü bayanlar bilir saçlarımız bütün gün kapalı olduğu için hava almaz ve dökülür. Hepimiz bundan şikayetçiyizdir. Saçlarımızın sağlıklı görünmesi ve güçlenmesi için güneş ve havaya ihtiyacı vardır. Havasız kalan ve fazladan baskı uygulanan saçlar zamanla zayıflar, cansızlaşır ve saç kaybı olur.

Saçlarınız kısa ve hızlı uzatmak istiyorsanız:  ve yazılarımızı okuyabilirsiniz. 

Tüm gün kapalı olan saçlarda ter ve sebum artışı hızlanır. Saç diplerinde hassasiyet ve kaşıntı oluşur, kepek oluşumu artar. Ben bu yazımda size bir üründen bahsedeceğim. Farmasinin Bio-intense serisi.

Öncelikle size Farmasi den bahsedeyim. Farmasi % 100 Türk ürünü. Kurucusu da aynı şekilde Türk bir doktor. Ürünlerinde paraben, triklosan, ağır metal içermez. Hayvansal içeriklerin kullanımını reddeder. Hayvanlar üzerinde test edilmez.

Tesettürlü Bayanlar İçin Şampuan

Farmasi Bio-intense Serisi 

Tesettürlü Bayanlar İçin Şampuan ve Saç Kremi Önerisi

Ben bu seriyi uzun süredir kullanıyorum. Çok memnunum. Saçların hava almasına yardımcı oluyor. İçeriğinde saçlar için bitki özleri ve yağları bulunuyor. Bunlardan ikisini sizinle paylaşmak istedim.

Biberiye yağı; geleneksel olarak saç derisinde saç köklerini güçlendirmek için kullanılmaktadır. Saç köklerini vücutta üretilen ve saça zarar veren çeşitli kimyasallardan korur. Saç derisinin arınmasına da yardımcı olur.

Isırgan; saçların güçlenmesine ve dökülmemesine yardımcı olur. Güçlenen saçlarda kırıkların oluşma riski çok azalır. Saçların daha parlak olmasını sağlar. Saçlardaki kepek oluşumu sorunlarına iyi gelir.

Farmasi Bio-intense kapalı saç maskesi nasıl kullanılır?

İlk olarak saçımızı bir güzel şampuanla yıkıyoruz. Sonra saç kremini saçımıza uyguluyoruz. Bir kaç dakika bekletiyoruz. Daha sonra saçlarımızı duruluyoruz. Benim saçlarım dalgalı ve kıvırcık. Taraması çok zor oluyordu. Krem aynı zamanda saçlarımı yumuşatıyor. Saçlarım daha kolay taranıyor. Tabi ki de bunlar yeterli değil. Kesinlikle saçlarınızı evde salık bırakın ve hava almasını sağlayın.

Bu şekilde de saçlar rahatlıyor ve dipleri hava alıyor. Sonuç olarak benim  saçlarımın dökülmesi neredeyse % 90 azaldı diyebilirim. Tabi bunlar düzenli kullanımda sonuç veriyor. Şampuan 500 ml ve bu ortalama 2 ay size yeterli geliyor. Saç kremi 200 ml bunun kullanım süresi saçınızın uzunluğuna göre değişir. Şampuanı 20 tl gibi bir fiyata almıştım, yanlış hatırlamıyorsam.

Bu ürün benim size bir tavsiyem. Tabi kullanıp kullanmamak size kalmış.

Farmasi kapalı saçlar için şampuan kullananlar, yorumlarınızı ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir sonraki ki yazımda görüşmek üzere.

Sevgiyle kalın..

İlginizi Çekebilir;  


Hakkında BeautyPerry.com

1 Yorum

  1. Ben de kullandım ve memnun kaldım eskisi gibi kafamda kepek kaşıntı olmuyordu. Saçımı kestirmiştim saç dökülmem azalmıştı hatta yok oldu ama şampuandan değil saçımı kestirmekten olduğunu düşündüm. Farmasinin bu şampuanı bitti başka bir şey kullandım saç diplerimi gene kaşıntı bastı. O da bitti başka bir şey kullanmaya başladım, bu sefer de saç dökülmesi geri döndü. Bu bio intense meğer nimetmiş ben anlamamışım. şimdi varsa üretimi gene alacağım dermanım buymuş resmen hayatımın saç dökülmesiz tek evresini yaşattı bana.
    Farmasi yetkilileri sakın kaldırmayın üretimini bu şampuanın.
    Valla herkese tavsiye ediyorum kapalı olmanıza da gerek yok, bence bir deneyin. Bu sefer banyoda bırakıp bütün ev halkına kullandırtacağım bakalım onlara etkisi ne olacak…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir