Seninde Parlak Saçların Olsun
Bal ve parlak saçlar

Seninde Parlak Saçların Olsun

Elbete yine doğadan mucizevi bir hediye. Bu  dogal mucize bal. Bal mucizevi bir doğal üründür.  Tüm arıların  kraliçe arı ile  meydana getirdiği peteklerden soframıza  özenle gelip baş köşeye  yerleşen bal bir çok derde deva olarak bilinmektedir ve bu bilmsel bir gerçek. Balın harika özellikleri vardır çok sayıdadır mesela saca parlaklık verir. Vücudun her türlü gelişimi için bal çok önemlidir. Ister yeyin ister yüzünüze  veya ister isen saçlarınıza   sürün. Bal  cilde de saça da kaşlara da saçlara da ellere de her zaman iyi gelir onları besler. Cilt lekeleri varsa onları yok eder. Eller bakımsızaa  bakımlı olmasına yardım eder. Saçlar kepekliyse onları kökten uca dek  besler.

Seninde Parlak Saçların Olsun
Bal ve parlak saçlar

ARTIK PARLAK SAÇLAR SENİN DE OLACAK

Balın içerisinde B vitamini, magnezyum bulunur ayrıca içinde fosfat  ve demir de bulunur. Bal bir mucize deposudur. Bu depoyu doğru şekilde kullanmak kişiye sonsuz fayda katacaktır. Bal daha evvel de söylendiği gibi saçlara çok iyi gelir. Peki hangi soruna iyi gelir. Saç dersini yeniler . Kepek varsa onları yok eder. Saçlar sert,güçsüzse onları yumuşatır onları güçlü kılmaya yardım eder. Saçlara doygunluk ve hacim vermeye yardımcılık eder. Saçı kökten ta  uca  dek besler. Saçları geç uzayan biri ballı saç maskesini düzenli bir şekilde kullanımı sonrası   saçlarının uzadığına kendisi  şahit olacaktır. Balı şampuan içerisine katıp saçları yıkamak fayda sağlayabilir bilginiz olsun. Bu sayede saçlar  daha az dökülür ve  daha az yıpranır.  Saçlar onarılmaya  yavaşça başlar. Bal maskesi  parlak saçlar IÇIN yapılmalıdır.  Bu saça mucizevi bir değişim katacaktır emin olun.

Seninde Parlak Saçların Olsun
Parlak saçlar

Etrafta bir çok bal maskeli  saç için karışım  vardır. Bazen  maddi imkanlar kısıtlı olabilir bu yüzden pek piyasadan ürün almayabilir kişi.  Bazen zararlı etkileri de olabilir  bu ürünlerin. Bu yüzden kendi maskenizi siz yapın..Öncelikle  bir tabak içerisine  1 yemek kaşığı zeytinyağı  5 yemek kaşığı bal karıştırılıp  ıslak saça uygulanmali  ve 15 dakika beklenmeli. Ardından ılık su ile bu maskeli saçlar yıkanmalı . Böylece  2 haftada bir kullanılırsa mucizevi etkiye şahit  olunacaktır. Saçların dökülme problemi böylece ortadan kalkacaktır. Hatta saçlar yumuşayacaktır . Kökten uca dek bakımlı olacak  ve güçlü olacaktir.Kırılgan yapıları yok olacak . Sert görüntüleri yok olacak . Deneyin

Seninde Parlak Saçların Olsun
Bal mucizesi

Saçlar daha hacimli br bakımlı olur böylece.  Dolgun görüntüye sahip olur. Bu yüzden bal ile hazırlanan saç maskesi saç için her zaman çok çok  önemlidir. Saçın parlak bir şekle girmesine çok yardım edecektir. Işıl ışıl parlayıp  ve bakımlı görünecektir. Saç kadına ziynettir . Saça verilen kıymet insanın toplumdaki kıymetini ön plana çıkarır bu bilinen bir gerçek . . Saçları bakımlı ve parlak görünen kişiler her zaman ön planda yer alır popülarite bakımından her daim sivrilir sac mühimdir.  Sevgiyle kalınız.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.