Kerastase Discipline Maskeratine - Ürün İncelemesi

Kerastase Discipline Maskeratine – Ürün İncelemesi

Kerastase Discipline Maskeratine

Kerastase’nin discipline serisinden maskeratine discipline saç maskesi adı üzerinde saçları disiplin altına almak için üretilmiş bir ürün. Morfo keratin ve yumuşatıcı ajanlar içeren formülü ile saçlara ekstra yumuşaklık sağlıyor. Bu seriden fotoğrafta gördüğünüz saç maskesini kuaförümün önerisiyle satın almıştım ve bir kutu bitirdim.  Bu ürünün uygulamasını şampuandan sonra biraz suyunu aldığım saçıma özellikle uçlarına uygulayarak yaptım, biraz beklettim ve sonra duruladım. Her banyoda düzenli olarak yapmaya çalıştım.

Kerastase Discipline Maskeratine

Sonuç olarak, ürün benim saçımda vadettiklerini yerine getirdi, özellikle saçımın sağlıklı uzamasına ve yumuşamasına oldukça yardımcı oldu. Fiyatı biraz yüksek 150 TL civarı, (Kerastase Discipline Maskeratine için; trendyol, n11, cosmostation ‘a bakabilirsiniz.) ama ciddi anlamda kuru ve yıpranmış saçlarınız varsa bu ürün sizin saçlarınızda da gözle görülür olumlu etkiler sağlayabilir.

Saçlarınız uzun, dalgalı ve karışmaya meğilliyse, başka bir tabirle ‘söz dinlemiyorsa’ ve şekilsiz kabarmalar oluyorsa ve uçları sağlıklı uzamıyorsa bu üründen çok memnun kalabilirsiniz.

Bunun dışında birçok farklı saç problemi için ayrı ayrı serileri olan Kerastase ürünleri saç bakımında iddialı bir marka, genellikle kuaförlerde bulunuyor, sizde kuaförünüze danışarak hangi seriye ihtiyacınız olduğunu öğrenebilir ona göre de alışveriş yapabilirsiniz.

Kerastase Discipline Maskeratine kullananlar yorum kısmından ürün hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Kerastase kullanıcı yorumları hiç kullanmayanlar için faydalı olabilir.


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir