Egos Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ve Saç Köpüğü

Egos Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ve Saç Köpüğü

Kızlar! Harika saç ürünleri inceleme yazımla karşınızdayım. Egos markasına ait deniz tuzu etkili şekillendirici sprey duymuş muydunuz? Bu yazımda ürün vaatlerinden ve etkilerinden bahsedeceğim. Özel günlerde, davetlerde veya günlük olarak saçlarımıza yüksek ısılı aletlerle, zarar vererek ve saç uçlarını yıpratarak uygulama yapıyoruz. Bunu düzenli olarak her gün yapanlarımız da mutlaka vardır. Fikrimi soracak olursanız, doğal görünmek her zaman en iyisidir diye düşünüyorum. Özel davetlerde bile doğal olmaktan yanayım. Sizlerde böyle düşünüyorsanız o yüksek derece ısılı cihazları bir kenara itin. İşte karşınızda doğal dalga veren, adeta denizden çıktığınızda sahip olduğunuz o doğal kıvırcıklara, o doğal dalgalara sahip olmanızı sağlayan muhteşem bir ürün Egos.

 Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ve Saç Köpüğü;

Egos Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ve Saç Köpüğü

 

Deniz tuzu, saç derisini ferahlatma özelliğine sahiptir. İpeksi saçlara sahip olmak isteyenler tercih edebilir. Egos markasına ait bu şekillendirici spreyi, nemli veya kuru saçınıza rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kuru saça uygulandığı takdirde biraz sertleşme sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Tercihim ıslak ya da nemli saça uygulanmasıdır. Uygulama esnasında, saçınıza vermek istediğiniz şekli masaj hareketleriyle saç uçlarınıza uygulayın. Ortaya doğal dalgalara sahip saçlarınız çıkacaktır.

Egos Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey ve Saç Köpüğü

Kızlar, ambalajı, rengi ve vaatleriyle dikkatleri üzerine toplayan bir diğer saç ürünü ise  Milky Durulanmayan Saç Köpüğü. Saç köpükleri, saça hacim ve parlaklık kazandırmayı hedefler. Bu durulanmayan saç köpüğü, saça yoğun nemlendirme sağlıyor ve kolay taranma özelliğine de sahip. Duştan sonra saçlarınızı açmak işkence haline geldiyse,  sizlerin büyük kurtarıcı olacak ve favorisi haline gelecek. Özellikle de duştan sonra elektriklenen saçlarınız varsa, sadece duştan sonra değil, her gün bu durumdan muzdarip iseniz egos durulanmayan saç köpüğü aynı zamanda elektriklenmeyi de önlüyor kızlar. Sıktıktan ve köpüğü saçlarınıza iyice yedirdikten sonra, kalıntılarına rastlamazsınız. Köpüğün en sevdiğim özelliği ise tam bir kremşanti kokusuna sahip olması. Yenilesi gibi kokuyor. Kimi saç köpükleri, yanına yaklaşılmaz halde kötü koku yayabiliyor. İnsan kullanmaya korkuyor gerçekten. Egos’ta buna rastlamayacaksınız.

Kullanımı:

Kullanımdan önce şişeyi iyice çalkalayınız. Saçlarınıza eşit olarak yayın ve dilediğiniz gibi şekillendirin.

Siz Egos markasının saç şekillendirici ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında bizimle paylaşırsanız, çok seviniriz.

Hakkında İpek YELDEN

Herkese merhaba! Ben İpek. İç mimarlık öğrencisiyim. Uzun süredir bu sitede ürün yorumu, karşılaştırma yazısı ve incelemesiyle sizlerleyim. Bana eşlik etmek isterseniz beklerim. Takip edebileceğiniz diğer hesaplarım: İnstagram: @blogbyyipek Twitter: @ipek_yelden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir