Zamansız Giysiler Nelerdir Nasıl Kullanılır?

Zamansız Giysiler Nelerdir Nasıl Kullanılır?

Giyinme olayı hem bir temel zorunluluk zira hiçbirimiz çıplak olarak sokağa çıkamıyoruz hem de insanların hayatına güzellik, eğlence katan bir olgu zira giyim denilince işin içine moda da giriyor ama moda ne olursa olsun biz burada zamansız giysiler olarak tarif edeceğimiz her ortamda her biçimde giydiğinizde kurtarıcınız olacak klasik, yaşsız giysilerden bahsedeceğiz.

Bir kere alıp giysi dolabınıza koymanız yeterli. Üstelik bu zamansız giysiler o dönem moda olan diğer ürünler ile de rahat bir biçimde kombinlenebilir ve siz böylece hem kendi tarzınızı yaratabilir, hem de çok şık olabilirsiniz.

Zamansız Giysiler Nelerdir Nasıl Kullanılır?

Onlar Bir Klasik

Bizim size de burada bahsedeceğimiz ürünlere göz atacak olursak ilk ürünümüz tahmin etmekte çok zorlanmayacağınız üzere beyaz gömlekler. Klasik kesim bir beyaz gömlek her yaşta her dem her biçimde işe giderken, gündelik eş dost ziyaretlerinde film izlemeye giderken rahatlıkla giyilebilir olan ürünler. Etek ya da pantolon ile hatta kimi zaman jean bir pantolon ile çok hoş kendinize has bir tarz yaratabilirsiniz.

Gelelim bir diğer ürüne o ürünümüz ise kalem etekler. Her ne kadar iş kadınları için ideal gibi görünse de sadece iş amaçlı olarak değerlendirilemeyecek kadar özel ve bu eteklerin de modası asla geçmez ve insanlar beyaz bir gömlek ile balıkçı yaka kazaklar ile spor ya da klasik tarzda bu eteği kombin yapabilir.

Şimdi de sırada jean pantolon var. Ama ne yırtık, ne püsküllü, ne taşlanmış. O ünlü jean markasının klasik kesiminde olduğu gibi bir pantolon ile her türlü ortama rahatlıkla girilebilir.  Spor veya klasik olarak rahatlıkla kullanılabilir ister babet ile ister spor ayakkabı ile ya da stiletto tarzı bir ayakkabı ile uyarınıza nasıl gelirse.

Şimdi artık basic tişört demenin zamanı geldi onu da hem spor olarak hem değişik takılar ile ya da kısalı uzunlu şallar ile tamamlayarak üstüne spor bir hırka ya da klasik kesim ceket giyerek tüm ortamlara gidebilmeniz mümkün. Çağımızın ünlü dehası Steve Jobs, Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz bu işin önderliğini yapıyor adeta.

Evet bizim zamansız giysiler önerilerimiz bunlar. Ya sizin?


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir