Yeni Trend: Ponpon Modası

Yeni Trend: Ponpon Modası

Mağazaları gezdiğimizde, sezonun en dikkat çeken trendlerinden biri olan ponpon modası, 2017-2018 yıllarının en yaygın trendlerinden birisi oldu. Gerek kazaklarda, gerek pantolonlarda, çanta süslerinde, anahtarlıklarda hatta ayakkabılarda bile ponpon modası oldukça yaygın bir hale gelmeye başladı. İşte yeni trend olan, ponpon modası;

Herşey Fendi markasının ponponlu aksesuarlı çantaları piyasaya çıkarması ile başladı. Ardından bir çok marka, ponponlu çanta üretmeye başladı. Daha sonrasında da bu ponpon trendi; aksesuarlara ve kıyafetlere yayılmaya başladı.

Yeni Trend: Ponpon Modası

Fendi markası ponponların üzerine özel el yapımı olarak kişinin adının baş harfine özel olarak yazı yazdırabiliyor. Sokak stilimizde oldukça sık kullandığımız bu trend, zamanla gece stilimizde de yaygın bir hale gelmeye başladı.

Yeni Trend: Ponpon Modası

Ardından ponponlar, sadece takı aksesuar olarak takılmaktan ziyade, çantalar ile bütünleşmeye başladı.

Yeni Trend: Ponpon Modası

Daha sonra, ponponları, telefon akseuarı olarak kullanarak, telefonunuza farklı bir hava katabileceğiniz hale geldiler.

Yeni Trend: Ponpon Modası

En sonunda 2017-2018 kış sezonunda, ponponlu kazaklar ortaya çıkmaya başladı. Ponponlu kazak trendinin sadece çocuklar için olduğunu mu düşünüyorsunuz? Hayır, kesinlikle yanılıyorsunuz. Her rengi ve her çeşidi bulunan ponponlu kazaklar, 7’den 70’e çoğu kadının dolabında yer almaya başladı.

Yeni Trend: Ponpon Modası

Kış sezonunda oldukça ilgi gören bu ponpon trendini, yaz sezonunda da sık sık göreceğiz. Yaz sezonunda da t-shirtlerde, bluzlerde, gömleklerde şortlarda ve sandaletlerde de ponponlu detaylar göreceğiz.  Artık ponpon trendi sayesinde, ekstra şık ve renkli görünmeye çalışmayacağız çünkü ponponlar bizi daha renkli ve şık yapacaklar.

Ponponlu kazakları kış sezonunda istediğiniz şekilde kombinleyebilirsiniz. Jean pantolonlar ile, etekler ile veya yazlık jean şortunuzla bile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Yeni Trend: Ponpon Modası

Aslında ponponlu kazakları evde kendiniz de yapabilirsiniz. Çeşitli kumaşçılarda veya mağazalarda renkli ponponlardan rahatlıkla bulabilirsiniz.Hiç giymediğiniz kazaklarınıza veya t-shirtlerinize ponponlardan dikerek sizde ponpon modası na ayak uydurabilirsiniz.

Yeni Trend: Ponpon Modası

Ponpon trendi, ayakkabılarda da oldukça trend haline gelmeye başladı. Ponponların renginde bir kazak veya bluz giyerek, modaya rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz. Bakınız; 2018 Kış Renk Modası | Hangi Renkler Nasıl Kombinlenir?

Yeni Trend: Ponpon Modası

“Ben ponpon trendini kazaklarımda, ayakkabılarımda veya pantolonlarımda kullanmak istemiyorum. Daha sade bir tarzım var.” diyenlerden iseniz, en azından şapkanız ile veya atkılarınız ile de bu trendi yakalayabilirsiniz.

Yeni Trend: Ponpon Modası

Biz bu ponpon modası nı çok sevdik, siz ne düşünüyorsunuz?

 


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir