Yeni Trend: Çorap Üstü Sandaletler

Yeni Trend: Çorap Üstü Sandaletler

Trendler sürekli olarak tartışılan konulardır takdir edersiniz ki… Ancak bir kemik yapı misali bozulmadan kullanılması zorunlu değil. Birtakım değişiklikler yapılarak çok farklı bir hava elde etmek mümkün. Bu açıdan bakarsak trendleri takip etmenin zararı yok. Trendlerle ilgili olarak bir kopyala yapıştır yapmak yerine uyarlamak çok daha mantıklı. Hem trend ve hem de rahat olacak şekilde kombin uygulamak en iyisi. Bu aynı zamanda kişisel tarzın gelişmesinde de önemli bir etkiyi ortaya çıkarıyor. Ve bir de dost başa düşman ayağa baktığı için ayakkabılarımız önemli. Görselde gördüğünüz topuklu ayakkabı, tüm dünyada çorap üstü sandaletler  olarak ifade ediliyor. Evet bu trendle alakalı gelelim önemli detaylara.

  • Çorap Üstü Sandalet Görünümü

Çorap üstü sandalet görünümü çok yeni bir trend olmamakla beraber, dünyanın çok farklı noktalarında kabul edilmiş durumda. Genel olarak çorap çizmelerin hakim olduğu bir zamandan geçtik biliyorsunuz. Ancak sandaletlerin altına çorap giymek için yeterli hava sıcaklığına ulaşmaya başlıyoruz malumunuz. Baharın gelmesi ile birlikte yaza doğru etrafımızda çok fazla göreceğimiz bir kombin.

Yeni Trend: Çorap Üstü Sandaletler
Çorap Üstü Sandaletler

Gördüğünüz ayakkabılar genel olarak klasik bir görünüm sergiliyor. Tabi bu bir zorunluluk değil elbette. Çünkü sandaletler topuklu olduğu gibi topuksuz da olabilir. Ancak burada asıl dikkat çeken, klasik kombindeki başarılı görüntüdür.

Yeni Trend: Çorap Üstü Sandaletler
Çorap Üstü Sandaletler

İnce bantlı olan bu sandaletlerin altına, beyaz çorap gerçekten de şahane olmuş. Bu ayakkabıların nasıl kıyafetlerin altına giyilebileceğini merak ediyorsanız. Cevabı çok kolay.

  • Bu Trendle Yapılabilecek Kıyafet Kombin Detayları

Bu görünüm farklı bir şıklık kazandırdığı için, çok abartılı olmamak şartıyla her türlü kıyafet kombini yapılabilir. Genel olarak organizasyonlarda klasik yada bohem elbiselerin altına mükemmel bir biçimde uyum sağlayabilir. Bu tip kombinler aynı zamanda şapkalar ile de tamamlanabilir. Sadece kıyafette tek rengin dışına çıkmamaya çalışın. Zira bu sandalet görünümü biraz tehlikeli. Sandaletlerin altına giyilecek olan çoraplar doku ve renk olarak iyi seçilmezse, çok basit bir görünüm ortaya çıkıyor.

  • Çorap Detayları

Görsellerde gördüğünüz çorap detayları birbirinden ne kadar farklı değil mi? Bu farklılığın nedeni elbette her birinin bir tasarım olması. Bu şu anlama geliyor, bu çorapları nereden ne kadara alırız diye düşünmenize gerek yok. Uygun renk ve dokuda çoraplar satın alarak basit tekniklerle hayalinizdeki görüntüyü elde edebilirsiniz. Kurdele, çiçek, pul payet gibi onlarca seçenek tercihi size kalmış. Bunları basit bir dikişle aldığınız çoraplara uygulayabilirsiniz. Ayrıca silikonla yapıştırmak da başka bir yöntem. Silikonla yapılacak uygulamalarda çok az bir miktar silikon sıkmaya özen gösterin. Aksi takdirde çorap yanabilir.

Siz de etek, şort yada elbiselerin altına ve hatta pantolonların altına bu çorap üstü sandalet kombinini yaparak trendy görünebilirsiniz. Sadece bütün görüntünüzde, üst kısmı çok fazla abartmamaya özen gösterin. Güzel kalın, sevgiyle kalın…


Hakkında LessisMore

Güzellik, bakım ve stile dair ipuçları için göz atın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir