Yazın Trend Tesettür Abiyeleri

Yazın Trend Tesettür Abiyeleri

Yazının Trend Tesettür Abiyeleri, trend görünüm sadece açık giyinen hanımların değil; kapalı giyinen bayanların da hakkıdır. Bu yüzden onlar için üretim yapan markalar da trendleri takip ederek, kapalı giyinen kadınların modern bir görünüme kavuşmalarına yardımcı oluyor. Bu yazında yine tesettür bayanlar için özel olarak üretilen ve trendlere göre tasarlanmış olan birbirinden şık ve zarif giyim parçaları bulunuyor. Özellikle de düğün, kına gecesi, nişan, balo, özel bir akşam yemeği, iş yemeği, nikah ve partilere katılacak olan tesettürlü bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan İlkbahar Yaz tesettür abiye modelleri dikkat çekiyor. Trendlere göre kapalı giyinen bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan bu abiyeler ile modern ve şık görünmek artık çok daha kolay olacak. Bu yılının Yaz mevsimine göre tasarlanmış olan bu abiyeler ile hem vücut hatlarınız belli olmayacak, hem de çok asil bir duruşa kavuşacaksınız.

Renk Renk Abiye Modelleri

Baharda sarı rengi ile parıldamak isteyen tesettürlü hanımlar bu abiyeyi tercih edebilirler. Bilek kısmında uçuşan kumaş ve belindeki detay ile muhteşem bir parça. Baharda sarı rengi ile parıldamak isteyen tesettürlü hanımlar bu abiyeyi tercih edebilirler. Bilek kısmında uçuşan kumaş ve belindeki detay ile muhteşem bir parça.

Yazın Trend Tesettür Abiyeleri

Trend son moda yazlık tesettür abiye modelleri alanında açık renklerin ön plana çıktığınız görmekteyiz. Özellikle de genç kızlar için özel olarak tasarlanmış olan abiyelerde; pembe, pudra rengi, lila, saks mavisi gibi renkler başı çekiyor. Bunun yanı sıra dantelli, taşlı ve işlemeli abiyeler de yine bu yazın en moda tesettür abiyeleri arasında yer almaya aday.

 

Pudra rengini tercih eden kapalı bayanların özel gün ya da gecelerde kullanabilecekleri güzel bir abiye modeli. Yine işlemesi ve tülü ile daha şık bir duruşu kadınlara veriyor.
Pudra rengini tercih eden kapalı bayanların özel gün ya da gecelerde kullanabilecekleri güzel bir abiye modeli. Yine işlemesi ve tülü ile daha şık bir duruşu kadınlara veriyor.

 

Baharı müjdeleyen ve yazın şıklığını ayağınıza kadar getiren 2016 İlkbahar Yaz tesettür abiye modelleri sayesinde siz de katılacağınız her türlü organizasyonda şık ve zarif bir görünüm ile karşı karşıya kalacaksınız. Seçtiğiniz abiyenin trend olması sayesinde de gözler hep üzerinizde olacak.

Tesettürlü bayanlara özel olarak hazırlamış olduğumuz Trend 2016 yazlık tesettür elbise modelleri aşağıdaki galeride yer almaktadır.

Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları

Açık Renk olduğu için özellikle yaz aylarında kapalı kadınların kullanabilecekleri bir model. Daha çok 18 ila 30 yaş arası bayanlar için ideal bir abiye olmuş.

Beyaz güpürlü bir tesettür abiye modeli. Bir de belindeki kemer nokta atışı olmuş bu abiyede. Asalet ve şıklık bir arada.

Yeşil ile krem renginin meç edildiği bir abiye modeli olmuş. Resimdeki gibi elinize portföy bir çanta alarak kombin edebilirsiniz.

Yazın Trend Tesettür Abiyeleri

Baştan aşağıya tek renk bir abiye modeli. Sade olması, aslında daha asil bir görünüm kazandırmış bu abiyeye. Yazın kapalı kadınlar için güzel bir tercih olacak.

Beyazlar içerisinde adeta melek gibi olmak istiyorsanız bu abiye tam da size göre. Belindeki işleme detayı da abiyenin daha şık görünmesine yardımcı olmuş.

Dantel detayı ile ön plana çıkan bu abiye; belindeki kemer ve eşarbın aynı renk olması ile birlikte muhteşem bir uyum oluşturmuş.

Goldun her zaman beyaz ile olan şıklığını bilirsiniz. Bu abiye de gold ile beyazın şıklığını tesettürlü bayanlara sunmuş.

Kabarık eteği beyaz bluzu ve etek ile aynı renk eşarbıyla dikkat çeken bir abiye. Özellikle genç tesettürlü kızlar bu abiyeyi tercih edebilirler.

Kırmızı abiye modelinde yer alan kemer detayı ve eşarp rengi gerçekten muazzam. Kırmızı ile siyahın uyumu bir kez daha bu abiyede gözler önüne serilmiş.

Uçuş uçuş bir görünüm arayan kapalı kadınlar; belinde kemer detayı bulunan bu mavi renkli abiyeyi tercih edebilirler.

Minel Aşk’ın bu yıl için özel olarak tasarladığı açık renk bir abiye modeli. İlkbahar ve Yaz mevsimi için değerlendirilebilir.

Bayanların en fazla tercih ettikleri renklerden bir tanesi olan pembe rengi bu abiyede ön plana çıkıyor. Belindeki kemer detayı da abiyeyi daha asil bir hale getirmiş.

Yazın Trend Tesettür Abiyeleri

Pudra rengini tercih eden kapalı bayanların özel gün ya da gecelerde kullanabilecekleri güzel bir abiye modeli. Yine işlemesi ve tülü ile daha şık bir duruşu kadınlara veriyor.

Baharda sarı rengi ile parıldamak isteyen tesettürlü hanımlar bu abiyeyi tercih edebilirler. Bilek kısmında uçuşan kumaş ve belindeki detay ile muhteşem bir parça.

Eteği ve bluzu ile parıldayan bir abiye seçimi olmuş. Daha çok mezuniyet törenlerinde genç tesettürlü kızlar tarafından tercih edilebilecek olan bir model.

Koyu yeşili seven bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan bir abiye. Bu abiye ile her türlü davete ve organizasyona icabet edebilirsiniz.

Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri Yazın Trend Tesettür Abiyeleri


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir