Vücut Tipine Uygun Mayo Seçimi

Vücut Tipine Uygun Mayo Seçimi

Vücut Tipine Uygun Mayo Seçimi  bu yazıya konu olarak seçilmiştir. Aşağıda uzmanların görüşü doğrultusunda kişinin beden tipine uygun mayolar kişinin yaşı fark etmeksizin öneriler sunulmaktadır.

Vücut Tipine Uygun Mayo Seçimi

ATHLETIC MAYOLAR

Kadınsı renkler ve şekiller (örneğin: pembe tonları, leopar desenli, dantelli), daha sportif çerçevelerde üstünlük sağlar. Bu amaç için de harika: asimetrik kayışlar, kesikler ve tam olarak istediğiniz eğrileri oymak için sarma stilleri. Bu tip mayolar özellikle gençler ve fit bir vücudu olanlar için idealdir.

Vücut Tipine Uygun Mayo Seçimi

BOOB MERKEZLİ

Tam kapsama veya biraz daha açık bir şey istemediğinize emin olan kadınlar için, destek sağlayan kalın stiller en iyi seçimdir. Denenmiş ve gerçek vintage pinup vibe, sportif üstleri veya daha kalın kayışları olan herhangi bir şey ötesinde, bir kayma olasılığını en aza indirirken, en fazla harekete izin verir. Zekice bir stil çıkarmak için, yular veya çapraz üstleri tercih edilmesi de bu noktada idealdir.

ALIN MERKEZLİ

Belin çok dar görünmesini alın merkezli olan mayolar sağlarken yüksek belli altlıklar sırtınızı güzel gösterir. Denge için, fırfırlar, oyuklar veya dalgalı yakalı üstleri seçilmesi bu tipte olan kadınlar için doğru yapıldığında idealdir (bkz: Tory Burch’un yüksek bikini’si), etekli bir dip, en önemli olduğu yerlerden biraz daha fazla gizlice girdiğinden derinden çok daha kadınsı görünüyor.

CURVY 

Va-va-voom figürleri en çok seksiye dokunmadan yeterli destek sağlayan kişiler için ideal olan ürünlerdir: Tek parçalar tam kapsama alanı ve şık bir siluet sunarken, örgü paneller, bel bağlama bağları, kesikler ve dalma boyun çizgileri gibi modern ayrıntılar yardımcı olur En iyi varlıklarınızı tanımlamak için ideal olan mayo seçimi modelleridir.

PETITE MAYOLAR 

Daha küçük bir üst kısmınız varsa o zaman daha serseri ve daha maceracı parçalardan yana mayo seçimi yapabileceğiniz  anlamına gelir: Küçük üstler ve altlar, cimri string bikiniler, cesur baskılar ve dokular ve çarpıcı, dalgalı yakalar tamamen adil bir oyundur.

Ve sonuç olarak nihai karar sizde. Kendi bedeninizi önce tanıyın ve sonrasında tercihlerinizi yapın. Siz bu modeller içinde kendinize en uygun olanı zaten bulacaksınız.

 


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir