Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Kıyafetleri

Her Salı akşamları Star TV’de yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden beri çok sevilen ve çok beğenilen Ufak Tefek Cinayetler dizisinin konusu kadar oyuncularının giydiği kıyafetler ile de çok dikkat çekiyor. Her hafta dizinin yeni bölümleri ile birlikte oyuncuların giyeceği kıyafetleri sizler için araştıracağız. Ufak Tefek Cinayetler dizisi, “En Çok İzlenilen Diziler” arasına her hafta girmeyi başarıyor, hatta her hafta rakiplerine birinciliği kaptırmıyor. Dizideki kadınların kıyafetleri çok beğeniliyor ve çok araştırılıyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Kıyafetleri ;

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Kıyafetleri

Pelin sahte hamile haberi ile bütün Sarmaşık’ı karıştırmıştır. Artık dilden dile bütün Sarmaşık Burcu’nun hamile olduğunu konuşuyor. Mehmet’i kandırdığını düşünerek sevinen Burcu, en büyük hamlesini yapmaya başlar. Tek hayali, Sarmaşık’ta bir ev sahibi olmaktır. Ancak tek bir problem vardır; Oya’nın da yeni evlenen arkadaşı Sarmaşık’tan ev almak ister. Ancak, Sarmaşık’ta tek bir satılık ev vardır.. Arzu’nun yanındaki ev.

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Kıyafetleri

Oya cephesinde de maalesef ki 18. bölüm pek iyi geçmemiştir. Serhan’ı çok kırdığını nihayet anlayan Oya, bütün suçun kendisinde olduğunu da anlar. Serhan ile konuşmaya çalışır ancak nafile.. Serhan’ı çok kırmıştır.

Oya’nın üzerindeki çok beğenilen krem bluzun markası H&M fiyatı ise 100 TL‘dir.

Oya’nın gümüş zincir kolyelerinin markası ise Bendis Takı ‘dır.

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Kıyafetleri

“Sahte hırsızlık olayı” ile Serhan’ı yeniden eve döndürmeyi başaran (en azından şimdilik) Merve, artık Burcu’nun yeni “En iyi arkadaşı” olmuştur. Burcu’nun evi satın alması için Oya’nın yakın arkadaşının düğün organizasyonunu bir telefon ile halledip, Arzu’yu ise site görevlisine şikayet ederek en azında “şimdilik” zirvede olduğunu zanneder. Merve zirvede olduğunu düşüne dursun, hırsızlık ile ilgili bütün delilleri toplayıp, Rachel’e çöpü atmasını söyler. Ancak Rachel, Merve’nin 2 defa söylemesine rağmen çöpü atmaz. Merve’nin çöpe dikkatli bir şekilde bakmasından dolayı, Arzu şüphelenir. En sonunda Arzu, Merve’nin yalanını ortaya çıkaracak delilleri bulur.

Merve’nin kabanının markası Merih Öğün ‘dür.

Merve’nin çok beğenilen gözlüğünün markası Turkuaz Optik ‘tir.

Burcu’in Mehmet’e doktorunun Oya olduğunu söylemesi ile yalanı ayağına dolaşır. Oya bu olayı fırsata çevirerek ertesi gün için Mehmet’i ve Burcu’yu kontrole çağırır. Artık iki iyi kazanmaya başlar; Arzu ve Oya.

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Kıyafetleri

Pelin’in bu zorlu süreçte yanında olduğunu zanneden Arzu ise Pelin ile Burcu’yu samimi bir şekilde gördükten sonra daha fazla yıkılır.

Arzu’nun kabanının markası Mudo , fiyatı ise 159 TL‘dir.

Arzu’nun gri tikosunun markası da Mudo , fiyatı ise 100 TL‘dir.

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Kıyafetleri

Aynı takımı Serenay Sarıkaya’da da gördüğümüz ve çok beğendiğimiz Oya’nın pembe takımının markası Sudi Etuz ‘dur.

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Kıyafetleri

Merve’ye çok yakıştırdığımız ve tam tarzı olduğunu düşündüğümüz fuşya bluzunun markası Made Byza , fiyatı ise indirimli 320 TL‘dir.

Ufak Tefek Cinayetler 18. Bölüm Kıyafetleri

Burcu’nun gözlüğünün markası Kaleos ‘tur.

İlgili:Dizi Kıyafetleri 

Ufak Tefek CinayetlerYasak ElmaJet Sosyete

Fi ÇiÇukurİstanbullu Gelin


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir