Soğuk Havalarda Bile Şık Görünebilirsiniz

Soğuk Havalarda Bile Şık Görünebilirsiniz

Genellikle kış aylarında giydiklerimize faza özen göstermeyiz, “Nasıl olsa üzerime palto giyeceğim, içime giyeceğim hiçbir şey gözükmeyecek.” gibi bir yanılgıya kapılırız. Kat kat giyilen kalın kazaklardan, paltolardan, pantolonlardan ve botlardan belirli bir süre sonra sıkılmaya başlarız, baharı kapıda bekleriz. Kapalı ve soğuk havalarda canımız doğrusunu söylemek gerekirse, şık görünmek istemez. Kimi zaman eşofman altları ile geçiştirmeye çalışırız, kimi zaman da sweatshirtler ile jean pantolonumuzu kombinleriz. Ancak soğuk havalarsa bile oldukça şık görünebileceğinizi biliyor muydunuz? Hadi bırakın paltoların altına saklanmayı! Soğuk Havalarda Bile Şık Görünebilirsiniz

Soğuk Havalarda Bile Şık Görünebilirsiniz

ŞIK BİR KABAN ELDE EDİN

Kışın stilinizde en önemli detaylardan biri tabikide; kaban veya montlar olmalıdır. Çünkü kış aylarında dışarıya çıktığınız zaman, göze ilk çarpacak olan şeylerden biri kabanınızdır. Bu nedenle, kendi tarzınıza ve bedeninize uygun bir kaban veya mont seçmek sizin için en uygunu olacaktır. Piyasada birçok çeşit ve renk kaban modelleri var. Öncelikle, her kadının siyah kabanı veya montu olmalıdır. Ardından, renkli kabanlardan yardım alabilirsiniz.

Soğuk Havalarda Bile Şık Görünebilirsiniz

KİM DEMİŞ KIŞIN ELBİSE GİYİLMEZ DİYE?

Kışın da elbette ki elbise giyilebilir. Tek ihtiyacınız, sizi sıcacık tutacak  bir kaban ile elbisenizi desteklemeniz. Şık elbiseniz, topuklu ayakkabılarınız ve sizi üşütmeyecek kabanınız ile kış aylarında da elbise giymenin konforunu yaşayabilirsiniz. Dilerseniz, muz çoraplardan yardım alabilirsiniz. İlgili yazı için: Kim Demiş Beyaz Renk Kışın Giyilmez Diye?

Soğuk Havalarda Bile Şık Görünebilirsiniz

AKSESUARLARIN GÜCÜNE İNANIN

Baştan aşağıya, tek renk giydiğinizi düşünün. Bu siyah veya gri renk olabilir. Eğer fazla kasvetli görünmek istemiyorsanız, bırakın aksesuarlar stilinizi renklendirsin. Renkli bir kolye olabilir, bir küpe olabilir. Ya da renkli bir atkı veya fular ile stilinizi renklendirebilirsiniz.

Soğuk Havalarda Bile Şık Görünebilirsiniz

RENKLİ PANTOLONLARDAN YARDIM ALABİLİRSİNİZ

Genellikle kış aylarında tercih edilen pantolon renkleri; siyah, gri veya mavi jean oluyor. Konu böyle olunca da, üzerine giyilebilecek alternatifler de azalıyor. Neden kış aylarında yaz aylarında da olduğu gibi renkli pantolonlar tercih etmiyorsunuz? Hardal rengi, kırmızı, bordo, yeşil gibi renklerde pantolonlar giyerek daha şık ve tarz görünebilirsiniz. Özellikle son günlerde oldukça popüler olan deri pantolonlardan da yardım alabilirsiniz.

Soğuk Havalarda Bile Şık Görünebilirsiniz

KIŞ AYLARINDA BEYAZDAN KORKMAYIN

Neden kış aylarında beyaz renk giymekten korkuyorsunuz? Kış aylarında da beyaz renk giymek oldukça asil ve tarz duracaktır. Sadece güzel bir şekilde kombinlemeyi bilmelisiniz. Baştan aşağıya beyaz da giyebilirsiniz, beyaz pantolon giyip üzerine renkli bir kazakta giyebilirsiniz. Her şekilde, alışılmışın dışında beyaz renk giymekten korkmayın.

Özet ile; Soğuk Havalarda Bile Şık Görünebilirsiniz. Sadece renkleri karıştırmaktan korkmayın! Rihannanın Sokak Stilini İnceledik


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir