Ocean's 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz

Ocean’s 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz

Vizyona gireceği günü öğrendikten sonra heyecan ile beklediğimiz Ocean’s 8 filminin galası nihayet geçtiğimiz günlerde yapıldı. Baş rollerde; Rihanna, Anne Hathaway, Sarah Paulson, Sandra Bullock, Rihanna, Mindy Kaling, Helena Bonham Carter ve Awkwafina’n yer aldığı film oldukça merak ediliyor. Hadi Ocean’s 8 filminin gala stilini inceleyelim;

Ocean's 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz
Ocean’s 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz / Rihanna

Son dönemlerde albüm hazırlıklarında olan Rihanna, Ocean’s 8 filminin galasında katılan herkesten Givency imzalı elbisesi ile bir adım öndeydi. Siyah bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı ile kombinini tamamlayan güzel yıldız, elbisesi ile oldukça şık gözüküyor.

Ocean's 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz
Ocean’s 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz / Cate Blanchett

Cate Blanchett ise renkli ve simli Gucci tulumu ile Rihanna’dan sonra en şık isimlerden biri oldu. Gucci tulumunu altın renkli stiletto ile tamamlayan Cate, saç ve makyajını sade tutmayı tercih etmiş.

Ocean's 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz
Ocean’s 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz / Sarah Paulson

Sarah Paulson ise galaya stili ile renk katan isimlerden.. Fıstık yeşili Prada elbisesi ile dikkat çeken Sarah, aynı şekilde çantası ve kemerini elbisesinin renklerinde seçmeyi tercih etmiş.

Ocean's 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz
Ocean’s 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz / Adriana Lima

Adriana Lima ise galanın en cesur kıyafet tercih eden isimlerinden. Yırtmaçlı simli siyah elbisesi ile bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı tercih eden güzel model, saçlarını sade tutarken, makyajını ise bronz tonlarda tercih etmiş.

Ocean's 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz
Ocean’s 8 Filminin Gala Stilini İnceliyoruz / Gigi Hadid ve Lily Aldridge

Gigi Hadid ve Lily Aldirge de Ocean’s 8 galasına katılan isimlerden. Her ikisinin de siyah giymesi dikkatlerden kaçmıyor. Gigi Hadid  bacak dekolteli yırtmaçlı elbisesini siyah bantlı topuklu bir ayakkabı ile kombinlerken, Lily ise transparan ve oldukça cesur siyah elbisesi ile kameralar karşısına geçti. Gigi saçlarını doğal dalgalı bırakırken, Lily ise saçlarının ön kısmını arkaya atarak minik topuz yaptırmayı tercih etmiş. Her ikisi de çok şık gözüküyor.

Merakla beklenen Ocean’ s 8 filminin galası nihayet geçtiğimiz günlerde yapıldı. İzlemeyi büyük bir merak ile bekliyoruz. Sizin galada en sevdiğiniz isim kim? Kimin galadaki stilini daha çok beğendiniz? Bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir