Modada Yeni Trend Yılan Derisi Deseni

Modada Yeni Trend Yılan Derisi Deseni

Modada Yeni Trend Yılan Derisi Deseni. Moda moda moda. İnsanların aklını başından alan bir tür bağımlılık yapan bir kavram. Günümüzde modaya uygun olarak giyinmeyenlere rüküş damgası vurulabiliyor, toplum içinde ötekileştirilen ifadeler kullanılabiliyor ki kimse bunları yaşamamak için modanın dışında kalmaya cesaret edemiyor. Sezonun öne çıkan deseni ise biraz ürkütücü gibi görünse de yılan derisi deseni.

Modada Yeni Trend Yılan Derisi Deseni

İnsanın kendisinin üzerinde bir hayvanın derisini giymek ister mi konusu oldukça şaibeli olan bir durum ama iş de moda diyor ki yılan derisi deseni moda. Giy de nasıl giyersen giy. İster üstte görüldüğü gibi pantolon olarak alt giyim de kullan. İster elbise olarak giy, istersen ayakkabılarda, çantalarda tercih et. Uyarına nasıl gelir ise amma velakin ille de giy.

Nasıl Kullanılmalı?

Yılan derisi deseni sadece kumaş olan giysilerde değil, trikolarda da karşımıza çıkıyor. Ünlü perakende mağazalarının bu alanda satışa sunduğu çok güzel salaş kazaklar, uzun hırkalar var ki hiç bu deseni sevmeyenlerin bile giymek isteyeceği kadar albenili olan giysiler.

Dahası özellikle trikolarda çok değişik renk seçenekleri var ki insan herhangi birisini mutlaka kendisine yakıştırabilir.

Modada Yeni Trend Yılan Derisi Deseni

Üstelik bu desen üstte yer alan fotoğraftan da anlaşılacağı üzere hem gündüz hem de gece kullanılabilecek formlarda karşımıza çıktığından gündüz bu desen ile çok göze batmak istemeyenler gece gezmelerinde tercih edebilirler. Ya da sadece kemer olarak modaya uyabilirler.

Yılan derisi deseni kullanırken kilolu olan insanların iri desenlerden uzak kalması daha az kilolu görünmeleri açısından önem taşıyor.

Keza renk açısından bakıldığında ise kişi kendi ten rengine uygun olan tonları tercih etmeli ama burada işin en önemli püf noktası şu: Desen ağır bir desen, o yüzden kaç yaşında olursanız olun,modaya ne kadar tutkun olursanız olun yılan derisi deseni tepeden tırnağa olmamalı. Kendi vücut yapınıza ve tarzınıza uydurarak doğru kombinler yaparsanız çok güzel görüneceğiniz ise kesin.

Burada bir örneklem yapmak gerekir ise deri biker ceket, üstte yer alan tarzda bir pantolon, dar bir balıkçı yaka siyah kazak ile son derece hoş bir kombin yaratarak her ortama gidebilirsiniz.

Üstte yer alan elbiseyi giydiğinizde ise çok daha fazlasına gerek yok. Kahverengi stiletto ayakkabı ya da uzun çizme ile tamamlamanız yeterli. Bu desende takıya çok fazla yer verilmemesi gerektiği unutulmamalı.

 


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir