Mint Yeşili ve 2018

Mint Yeşili ve 2018

Renkler dünyamıza heyecan katar. Her renk bin bir anlam barındırır. Kimi karamsarlık timsali olur iken kimi asaletin temsili olur , kimi ise zerafetin, gösterişin, coşkunun temsili olur. Hayat renkler ve renklerim anlamları ile bir uyum içerisinde akıp gider. İşte bu hareketlilik içerisinde kadın kendi güzelliğini ve ne kadar zevk sahibi oluşunu ortaya koymayı iyi bilmelidir. Bu yüzden renkler ve kadın arasında yakalanması gereken bir uyum siz konusu olmalıdır. Mint yeşili bu uyum dansı içerisinde kendine geniş bir yer ayırmayı iyi bilmektedir. İşte biz kadınlarda mit yeşili ile daha sıkı fıkı olmaya çalışmalıyız. Eğer zevk sahibi ve asil, zarif bir izlenim yansıtmak istiyorsak mit yeşili ile uyum içinde olmalıyız.

Kişinin kişisel renk tercihlerinin yanı sıra yıllardan yıllara moda olan renkler de ön plana çıkmaktadır. Her seneye damga vuran,adından söz ettiren renkler vardır. Mesela bu seneye damga vuran ,adını sıkça duyduğumuz “mint yeşili” huzurun ve masumiyetin rengi olarak bilinir. MİNT YEŞİLİ her koşulda ve her ortamda kullanılabilecek bir renktir. Nişanlık kıyafetinin rengi olarak tercih edilir ise tüm davetlilerin gözlerini alamayacağı bir tercih olur. Özellikle duvak veya saç aksesuarı gümüş ve beyaz ağırlıklı olabilir ise herkesin unutamayacağı bir seçenek olur. Eğer günlük tesettürlü bir kıyafet için kullanılacaksa mint yeşili; üzerine yine aynı tonda bir başörtü kullanılabilir veya altın sarısı tonlarında bir başörtü tercih edilebilir. Beyaz rengi ve mint yeşili ayrı bir uyum içerisinde raks eder bu da burada dursun belki işinize yarar. 🙂
Ama bilinmesi gerekir ki bu yıl aynı renkler moda siyah bir eteğe siyah bir gömlek,ekru bir gömleğe yine ekru bir pantolon çok uyum sağlamaktadır. Mint yeşili bir etek ile mit yeşili bir gömlek güzel bir uyum yakalamaktadır.

Mint Yeşili ve 2018
Mit yeşili ayakkabı

Mint yeşili bir çanta yine mint yeşili bir ayakkabı ile kombin edilebilir. Eğer aynı tonu kullanmak istemiyorsanız mit yeşili çantanız ile beyaz ayakkabılarınızı kombin yapabilir veya mit yeşili ayakkabınız ile altın sarısı çantanızı kombin yapabilir bir akşam yemeğine teşrif edebilirsiniz. Renkleri kullanın. Cesur olun.

Korkmadan,çekinmeden kombinlerinizi uygulayın ve güzellik rutininizi yakalayın. Aksesuarlarınızıda seçerken mit yeşili taşlardan oluşmasına dikkat edin. MİT YEŞİLİ takılarınız size renk katacak. MİNT YEŞİLİnden oluşan bileklikleriniz, kolyeleriniz,küpeleriniz, halhalarınız ve yüzükleriniz sizi zarif göstermeye yetecek. Kadın takı seçerken ne kadar özenli davranırsa dışarıya da kendisi hakkında bilgi verir. Bu takı seçimi her zaman kadına avantaj sağlamalıdır ki kadın güzel, zarif ve zevk sahibi olarak yansıtmalıdır.

Mint Yeşili ve 2018
Mit yeşili takı

Makyajınızda da mint yeşilini kullanabilirsiniz. Özellikle tercih ettiğiniz far paletlerinizde mint yeşili bulunsun,mint yeşili bir göz kaleminiz bulunsun. Özellikle akşam davetleri için size oldukça avantaj sağlayacak. Unutmayın ki mint yeşili kıyafet ve makyajda ayakkabı ve çantada kullanıldığı zaman size hareket katacak sizi daha canlı ve zerafet sahibi olarak gösterecek. Kendinizi mit yeşili tonları ile şımartın. Kendinizi güzel gösterin. Güzel davranın kendinize.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir