Kırmızı ve Jean Kombin Önerileri

Kırmızı ve Jean Kombin Önerileri

Kırmızı ve Jean Kombin Önerileri bu yazımızda ele alacağımız konu. Kırmızı ve jean her yaşta herkese çok yakışan renklerdir.

Kırmızı zaten birçok insanın tercih ettiği ana renkler arasındadır. Özellikle yılbaşı yaklaştığı zaman da tüm vitrinlerde görülmeye başlar ve insanlar adeta kırmızı bir giysi giymek için birbiri ile yarışır.

Kırmızı aşkın ve tutkunun rengidir aynı zamanda. İddiasını ortaya koymak isteyenler ısrarla bu rengi tercih etmektedir.

Jean ise spor giyimin favori giysisi gibi gözükse de ütü yapmayı sevmeyen insanların da favorileri arasında yer alır. Giy çık tarzında olan modası asla geçmeyen her yaşta kullanılabilecek olan bir üründür.

İşte kırmızı ve jean kombinleri ile harika görüntüler elde etmek mümkündür. Ben de size bu yazıda kendi önerilerimi açıklayacağım.

Kırmızı ve Jean Kombin Önerileri

Nasıl Kullanalım?

Kırmızı ve jean deyince ilk başta insanların aklına kırmızı bir pantolon gelebilir. Son yıllarda kırmızı jean modası alıp başını gidiyor siz de kırmızı bir jean giyerek bu konuyu anında çözmek isteyebilirsiniz.

Ama yok bu kadar iddialı olmayıp derseniz kırmızı ham keten bir kumaş pantolon üstüne basic bir tişört alıp jean ceket ile tamamlayarak sokak modasının trendlerini yakalayabilirsiniz. Özellikle genç kızlar ve kendini genç hissedenler için idealdir.

Bir diğer kombin önerisi ise jean mini bir etek kırmızı balıkçı yaka kazakla tamamlayıp altına uzun çizmeler giyerek akşam üstü davetlerine katılabilirsiniz.

Size bu noktada bir diğer sunacağımız öneri uzun ki bu sene çok moda olan triko elbiseleri jean  ceketler ile tamamlamanız. Burada kırmızı elbise, jean ceket yapabileceğiniz gibi tam tersini de uygulayabilirsiniz. Uyarınıza nasıl gelirse.

Kırmızı çiçekli bir kadife elbise ile de jean ceket kombini yaparak sezonun tüm trendlerini bir araya getirebilirsiniz.

Kırmızı montun bu sene çok moda olduğunu da ayrıca ifade edelim.

Kırmızı ve Jean Kombin Önerileri

Diğer Detaylar

Şimdi kırmızı ve jean konusunda bu basit kombin önerilerini verdikten sonra kullanılacak olan diğer aksesuar hakkında bilgi verelim.

Takı konusunda hiçbir şart altında çok abartıya kaçmamak gerekir. Zira kırmızı başlı başına iddialı bir renk ama istenirse ufak bir kolye kombine uygun biçimde kullanılabilir.

Benzer bir şekilde çanta seçimine de dikkat edilmelidir ve renk uyumuna gereken hassasiyet gösterilmelidir. Makyaj konusuna geldiğimizde ise kesinlikle giyilen kırmızı ile aynı tonda olan ruj kullanılmalıdır. Kırmızı bir ceket şarap kızılı ile tamamlanmamalıdır. Zira ortaya çıkan görüntü hoş olmayacak ve kombinin bütünlüğünü bozacaktır. Bizden söylemesi.  Ama elbette nihai karar sizin


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir