Hem Gündüz Hem Gece Kullanılabilecek Kombinler

Hem Gündüz Hem Gece Kullanılabilecek Kombinler

Hem Gündüz Hem Gece Kullanılabilecek Kombinler hakkında şimdi sizinle fikirlerimizi paylaşmaya çalışacağım. Malum devir ekonomi devri ve insanların günümüzün ekonomik şartları altında alım güçleri zaman geçtikçe azalıyor böyle olunca da hem gündüz hem gece giyilebilecek kıyafetler bulabilmeleri onları ekonomik açıdan rahatlatıyor.  İşin önemli detaylarını bilince ya da diğer bir ifade ile püf noktalarını göz ardı etmeyince kolayca işi en ekonomik yönden çözmek pek ala mümkün ve imkansız değil.

Hem Gündüz Hem Gece Kullanılabilecek Kombinler

Gece ve Gündüz Giyilebilecek Giysiler

Dilerseniz lafı uzatmayalım ve hem gece hem gündüz kullanılabilecek olan giysiler nelerdir onlara kısa kısa göz atmaya başlayalım. İsterseniz öncelikle ilk örneğini sunduğumuz bu muhteşem kırmızı elbiseden başlayalım ne dersiniz.

Bu elbise rengi ile kombini ile etek boyu ile kesimi ile hem her kadını kusursuz gösterecek nitelikte olan bir elbise, hem de bir iki ufak tefek değişiklik ile ister gece ister gündüz rahatlıkla kullanılabilecek olan bir model. Üstelik tüm yaşlarda.

Gündüz daha az makyaj, daha gündelik ayakkabılar ile tamamlarken gece ise elbisenin renginin de verdiği avantajla deri ya da süet bir ceket, koyu bir makyaj ve iddialı stilettolar ile tamamlayarak her yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

İkinci elbisemiz  de oldukça iddialı bir gibi görünüyor ama sizi şaşırtmasın bu durum. Gündüz üstte ki yer aldığı biçimde kullanabilirsiniz ama gece de değişik tarz takılar ile tamamlayarak olaya başka bir boyut getirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kış Ayları İçin İdeal Giysiler

Hem Gündüz Hem Gece Kullanılabilecek Kombinler

İşte tam bir zamansız, yaşsız olan model. Son derece elagance. Bu kıyafeti her zaman her ortamda bu biçimiyle rahatlıkla hem gündüz hem gece giyebilirsiniz. Üstelik mevsimsel geçişlerde ideal olan bir model. Balıkçı yakanın modası zaten asla geçmiyor. Dar kesim pantolon ve stilettolar kıyafetin benzersiz olmasını sağlıyor. Tek fark olarak belki gece bu çantayı değil, daha gece için uygun olan bir çantayı kullanabilirsiniz ama onun dışında bir değişiklik yapmanıza gerek yok.

Özel Bir Tarz Arayanlara

Hem Gündüz Hem Gece Kullanılabilecek Kombinler

Bir Hintliye çok yakışmış bana da bu kadar yakışır mı diye düşünmeyin. Giyim evrenseldir. O yüzden farklı insanların dünya ölçeğinde giymiş olduğu giysileri burada göstermeye çalışıyorum size. Zaten son yıllarda etnik desenler oldukça moda. Siz bu elbiseyi illa pantolon ile kombinleyeceksiniz diye de bir kural kaide yok. Deri taytlar ile de tamamlayabilirsiniz ya da ince külotlu çoraplar ile de kullanabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış. Ama kabul edelim böyle bir elbise her ortamda gece de olsa, gündüz de olsa fark yaratacağınız kesin.

İşte Elbiselerin En Özeli

Hem Gündüz Hem Gece Kullanılabilecek Kombinler

Biraz iddialı değil mi gündüz için diyebilirsiniz ama burada ufak çanta takı değişimleri ile hem gündüz hem gece rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model bu. Zaten sezonun gözde trendlerinden esintiler taşıyor ki hayır demek olası değil.

Saçlarınızı at kuyruğu yapıp omuz çantası aldığınızda gündüz her yere gidebilirsiniz. Babet ayakkabıları da unutmayalım tabi.

 


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.